Kurier - koszty, oferty - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czym na dzien dzisiejszy mozna wyslac klapy samochodowe? bo 7ka nieprzeowzi, dhl chce palete;.
  
 
Cytat:
2008-04-21 17:34:25, Pat_kdb pisze:
czym na dzien dzisiejszy mozna wyslac klapy samochodowe? bo 7ka nieprzeowzi, dhl chce palete;.

zapytaj w ups
  
 
panowie czym najlepiej na chwilę obecna wysylać opony? kurier czy poczta?
  
 
kurier
  
 
ale oni sobie zycza w pudlach, a na poczcie do 20 kg (2 16stki waza akurat 19) 37 zl. i wezma jakie przyniose
  
 
czym najlepiej wysłać klatkę z malucha ?
  
 
ja za 3 16 na poczcie też płaciłem 37 zł ,to jest do 30 kg w cenniku
  
 
Panowie mam PILNĄ sprawę,czy któraś z firm kurierskich podjęła by się transportu motocykla z Dęblina do Kędzierzyna koźla,patrzyłem na oferty w internecie ale wagowo do 100kg z tego co widziałem to większość firm tylko obsługuje...
Motocykl jest zabytkowy i waży 170kg a jazda busem tam i spowrotem wyjdzie mnie ponad 400zł.
  
 
jak zmieścisz na palecie to ups do 800 kg zabiera od osób prywatynych nie ma żadnych problemow.
  
 
może zapytaj w dziale o TRANSPORCIE ?
  
 
Cytat:
2008-09-15 22:17:10, HEMIGTX pisze:
Panowie mam PILNĄ sprawę,czy któraś z firm kurierskich podjęła by się transportu motocykla z Dęblina do Kędzierzyna koźla,patrzyłem na oferty w internecie ale wagowo do 100kg z tego co widziałem to większość firm tylko obsługuje... Motocykl jest zabytkowy i waży 170kg a jazda busem tam i spowrotem wyjdzie mnie ponad 400zł.


Kolega raz wysyłał Junaka DHL, ale był tak porozbierany zeby nie wystaław z palety.
Zapłacił jakos 170zł, na drugi koniec kraju.
  
 
dzwoniłem po kurierach i nikt nie chce się podjąć tego Jak już z kurierem sie dogadałem to znów na centrali powiedziano mi,że oni za takie ładunki nie odpowiadają i nie podejmują się... zgroza,przecież to na własne ryzyko mógłbym wziąśc taki ładunek i nie mieć później do nich pretensji.
  
 
Cytat:
2008-09-17 19:19:44, HEMIGTX pisze:
dzwoniłem po kurierach i nikt nie chce się podjąć tego Jak już z kurierem sie dogadałem to znów na centrali powiedziano mi,że oni za takie ładunki nie odpowiadają i nie podejmują się... zgroza,przecież to na własne ryzyko mógłbym wziąśc taki ładunek i nie mieć później do nich pretensji.


Ale jak to bedzie na palecie, owiniete folia, to kto bedzie wiedział ze to jest motocykl? Zawsze moze to byc pralka, 3 stare telewizory.
  
 
czyli wystarczyło by to okręcić pare razy folia,parę kartonów wpakować pod folie żeby całość wydawała się prostokątna?
  
 
Cytat:
2008-09-17 20:10:09, HEMIGTX pisze:
czyli wystarczyło by to okręcić pare razy folia,parę kartonów wpakować pod folie żeby całość wydawała się prostokątna?


Dokładnie, tez tak wysyłałem komarka i nikt nie wiedział co tam jest.
Powiesz ze czesci samochodowe i czesc.
  
 
dzięki mauzer za pomoc,myślę,że motor tak właśnie zostanie przetransportowany
  
 
jakim kurierem najtaniej wyslac 4 paczki 110x58x28cm? waga jednej ok 4kg. okolice Warszawa- Gdańsk




[ wiadomość edytowana przez: Dar00 dnia 2008-09-30 12:52:14 ]
  
 
Ile może kosztować wysyłka dwóch foteli od maluch(zwykłe fotele od wersji ST)? Albo przynajmniej ile one mogą ważyć??
  
 
Cytat:
2008-11-15 21:52:02, pyros pisze:
Ile może kosztować wysyłka dwóch foteli od maluch(zwykłe fotele od wersji ST)? Albo przynajmniej ile one mogą ważyć??



O właśnie, dobre pytanie, wysyłał ktoś? bo na dniach będę to wysyłał tylko się zastanawiam czym....
  
 
Ja wysyłałem dwa karkołamacze, zapłaciłem bodajże 21zł, pocztą polską.