Pezerobienie na cabrio

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam mam pytanie jaki jest koszt przerobienia zwyklego essiia na Cabrio i czy to sie wogóle oplaca i co trzeba obciac kupic i wymienic prosze o odpowiedzi
  
 
Nie opłaca się / niewykonalne - sprzedać, dozbierać, kupić cabrio - taka jest moja rada
  
 
pomysl rodem z monster garage..... nigdy nie bedzie taki jak orginalne cabrio bo jest troszke inna buda
  
 
podłoga chyba jest wzmacniana w cabrio
  
 
Cytat:
2006-03-03 14:14:37, Kleszczak pisze:
podłoga chyba jest wzmacniana w cabrio



a jaki problem wspawać 2 szyny kolejowe
  
 
Cytat:
2006-03-03 14:14:37, Kleszczak pisze:
podłoga chyba jest wzmacniana w cabrio


tak ściślej mówiąc to progi ale moim zdaniem to nie jest za dobry pomysł :/ za dóżo zachodu i kombinacji a jeszcze gdzie gwarancja że nie bedzie wiało i ciekło :/ jakbyło wspomniane lepiej kupić orginał! ale jak byś zrobił to wrzuć fotki
  
 
Daj sobie spokój, szkoda kasy i pracy.
  
 
Watek powinien byc zatytulowany: XTRA PRZEROBKI W DOMOWYM GARAZU
  
 
po co wyważać otwarte drzwi
  
 
Cytat:
2006-03-03 14:35:45, retrospect pisze:
Watek powinien byc zatytulowany: XTRA PRZEROBKI W DOMOWYM GARAZU



XTRA PRZEROBKI FORDA ESKORTA W DOMOWYM GARAZU
  
 
jakby sie zastanowic to jeden BOSCH i z 2-3 tarcze do ciecia metalu
spawarka Migomat
wiadra szpachli i innych specyfikow do wykonczenia odcietej powierzni
dach stary ktos ci pomoze sciagnac jak utniesz

a tak powaznie essi cabrio jest
kiedys nie bylo samochodow cabrio w kraju to nawet maluchy przerabiali

NIE OPLACA SIE
  
 
Cabrio 5d wyglądałby dosyć ciekawie.
  
 
nie łątwiej kupić w niemcach takiego cabrio i pozamieniac numery nadwozia
a silnik zawsze mozesz swój stary przełożyć
poszukaj widziałem na alklegro kolecia z mki5 który porozkręcał całegona czesci moze samą bude by ci sprzedał

i tu sie nasuwa pytanie czy można mieć w dowonie nie wpisane ze to cabrio

[ wiadomość edytowana przez: asc dnia 2006-03-03 18:32:34 ]
  
 
ja zauwazylem ze teraz cabrio mozna kupic duzo taniej. czasem taniej niż zwyklego(przynajmniej na allegro)
  
 
sam będe szukał budy Cabrio, mam mk6 z anglii więc ew. części posadam. Kaski troszke i chętnie zrobie tdi w cabrio. Chciałbym mk4 ale zobaczymy...
  
 
Pozatym wszystkim o czym piszecie trzeba chyba zrobić homologację po przeróbce?, a to może być trudne i kosztowne.
  
 
czy napewno??
u mnie w dowodzie ni ma nic że to jest cabrio!!
no chyba ze ....
mam cos takiego J-kategoria pojazdu
i mam tam wpisane M1
ciekawe co u was jest, mam nowy dowodzik
'
  
 
Cytat:
2006-03-03 20:29:23, Kleszczak pisze:
sam będe szukał budy Cabrio, mam mk6 z anglii więc ew. części posadam. Kaski troszke i chętnie zrobie tdi w cabrio. Chciałbym mk4 ale zobaczymy...



były mk7 cabrio z silnikiem td (i) w serii
  
 
Cytat:
2006-03-04 12:31:23, asc pisze:
czy napewno?? u mnie w dowodzie ni ma nic że to jest cabrio!! no chyba ze .... mam cos takiego J-kategoria pojazdu i mam tam wpisane M1 ciekawe co u was jest, mam nowy dowodzik '


Chodzi Ci o rubrykę "J" w nowym dowodzie rej.?, jeśli tak to ja tam nic nie mam wpisane.
Na bank że dane o tym jaki to rodzaj pojazdu - nawet jeżeli ich nie ma w dowodzie to są w bazie danych tak jak to jest np. z kolorem pojazdu.
  
 
w dowodzie i w systemie w wydziale komunikacji na bank nie ma nic o tym ze samochod jest CABRIO. ja przy rejestracji zazyczylem sobie takiej adnotacji w dowodzie z pieczatka. mialem juz kiedys problemy z glupimi policjantami co mysleli ze sam sobie przerobilem bo w dowodzie nic nie pisalo ze cabrio.. co za glupki