NAKLEJKI OKP

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam
widzę że temat naklejek powraca i spotkał się z zainteresowaniem
mam możliwość zrobienia naszych naklejek klubowych na przednią i tylnią szybę.Wielkość naklejek to 10 cm wysokość a 110cm długość (do negocjacji) -przedniej, a 30/30 lub 40/40- tylnej (okrągła), kolor by było jednolicie jest srebrny(pasuje do wszyskich lakierów) koszty to: 30 zł za komplet a 20 za tylnią.
naklejki narazie można zobaczyć w moim profilu potem postaram się wrzucić je do wątku (jak się wreszcie nauczę).naklejka ma wasz nick i region do którego należycie, nasze logo klubowe i adres strony www
naklejać można te naklejki w temp. ok 10 stopni C po uprzednim naniesieniu ich na transwer
proszę o wypowiedzi i ewentualne pytania
  
 
pozwole sobie wkleić fotki z Twojego profilu

naklejka na tylną szybę:



na przednią:



[ wiadomość edytowana przez: Jaroslav dnia 2006-03-06 14:02:52 ]
  
 
Nazar,
Witam ja poprosze dwa zestawy z tylną tą większą
Co do kwestji finansów to na priva proszę info gdzie, ile (dlaczego tak dużo )
Pozdr.
  
 
A można by tak jakieś mniejsze naklejki ? Wielkości np. PL-ki.
 
 
Witam!!ja tez bym chcial na tylna szybe ale nie taka duza cos wlasnie wielkosco peelki!!lub troszke wieksza pozdro beda takie????
  
 
tak dla pewności: czy one są klejone od wewnątrz? jak na tylnej szybie znosi ogrzewanie elektryczne?

pzdr
  
 
tez bym wzial jedna na tylna szybe
  
 
witam
co do wielkości naklejek to tak jak pisałem...wielkość pl-ki był już przerabiany przez focussa...więc jak chcecie takie malutkie to pytajcie jego......oczywiście można regulować wielkość okręgu ale myślę że 30/30 to taki w miare widoczny i nieźle wyglądający rozmiar (jeżeli okaże się że np. większość będzie chciała 25/25 to damy radę-pomierzcie szyby)

scoodie - swoje miałem ponad 3 lata i żaden z elementów się nie odkleił,ani z przodu gdzie wycieraczki chodziły po dwóch literkach ani z tyłu przy częstym ogrzewaniu zimą, oczywiście były zachowane wszystkie warunki przy przyklejaniu ich na szyby czyli temperatura i wilgotność.Jak pisałem naklejki nakleja się najpierw na transfer a potem na szybę od zewnętrznej strony

będę zbierał zamówienia i na bierząco je wyświetlał, po jakimś czasie dam zlecenie na wykonanie ich :nie czeka się długo ponieważ mam już wykonany wzór, co do wysyłki to jak coś wymyślę też dam znać, jednak to nie jest rzecz, którą można wysłać w kopercie najlepsza byłaby tuba ale o tym później


1. zielu - region ŁÓDŹ 40/40 1-KOMPLET
2. kiemen - region warszawski 40/40 2-KOMPLETY
3. travol - region pomorski 1x TYŁ 40/40


[ wiadomość edytowana przez: NAZAR dnia 2006-03-07 09:08:16 ]

[ wiadomość edytowana przez: NAZAR dnia 2006-03-07 13:38:49 ]
  
 
Przypominam że małe naklejki na szybę i na rejestrację zamawia się po tym adresem: http://motonews.pl/forum/?op=fvt&t=27773&c=34&f=18

Przy okazji przypominam że dostępne już są bryloczki OKP.
  
 
fajne breloczki po ile? i czy tylko taki wzor jest?
  
 
Cytat:
2006-03-07 13:32:23, FilipTeodorek pisze:
fajne breloczki po ile? i czy tylko taki wzor jest?



nie pytaj po ile tylko zerknij najpierw do adresu ktory podal MSJ
  
 
Też chcę komplet takich naklejek
mozna mnie zapisać na listę.
  
 
Nio naklejki wreszcie ja tez chem bo juz zamawialem dawno ale nic z tego nie wyszlo prosze o wpisanie na liste a brelok to juz na spocie majaowym chyba beda??
  
 
Witam. A jak jest z odklejeniem tych dużych naklejek, czy mozna to zrobić jakoś bezkolizyjnie dla szyby.
  
 
WITAM
jak chcecie zamówić naklejki to nie piszcie mi że ja ja chcę tylko napiszcie jaki rozmiar, jaki region, i czy komplet czy tył czy przód...najlepiej weźcie miarkę i zmierzcie dokładnie tylnią i przednią szybę bo zwrotów nie będzie....piszę tu głównie do tych którzy mają kombi, ponieważ tam są małe szyby z tyłu....jak coś źle napisałem na liście to też dajcie znać.



Tilok- naklejka jak naklejka na super klej nie jest przyklejona więc i odkleić się da....

LISTA

1. zielu - region ŁÓDŹ 40/40 1-KOMPLET
2. kiemen - region warszawski 40/40 2-KOMPLETY
3. travol - region pomorski 1x TYŁ 40/40
4. nad100 - region pomorski 1-KOMPLET 40/40
5. MAJA_kula - region pomorski 1-KOMPLET 40/40
  
 
Cytat:
2006-03-07 17:36:03, maryjan pisze:
nie pytaj po ile tylko zerknij najpierw do adresu ktory podal MSJ



wydaje mi się, że ten adres jest w miejscu do którego nie mam dostępu...

  
 
To ciekawe co piszesz Jaroslav.

Ale jeśli adres nie działa to kliknij WAŻNE INFORMACJE OKP a potem ---::::: ZAMÓWIENIA EMBLEMATÓW OPEL KLUB POLSKA:::::---


[ wiadomość edytowana przez: MSJ dnia 2006-03-08 10:54:54 ]
  
 
teraz znalazłem: https://www.motonews.pl/forum/?op=fvt&t=27773&c=34&f=18
ale z twojego linku MSJ pisze nadal, że nie mam uprawnień do oglądania tej strony
  
 
LISTA

1. zielu - region ŁÓDŹ 40/40 1-KOMPLET
2. kiemen - region warszawski 40/40 2-KOMPLETY
3. travol - region pomorski 1x TYŁ 40/40
4. nad100 - region pomorski 1-KOMPLET 40/40
5. MAJA_kula - region pomorski 1-KOMPLET 40/40
6. LokoGT - region trójmiasto 1-KOMPLET 40/40
7. Mec - region trójmiasto 1-KOMPLET 40/40
  
 
Nad100 i Maja_kula region zachodniopomorski
dodatkowo jeszcze jeden komplet też region zachodniopomorski dla
Emilio



[ wiadomość edytowana przez: nad100 dnia 2006-03-09 11:02:45 ]