XII LOB Party 12-14 maj 2006 r - Strona 9

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak zwykle było zajebiście tym którzy byli dzięki za czadowa impreze, a ci którzy nie byli niech załują . razem z Drusiami dotarlismy cało i bezpiecznie
  
 
Super impreza, znakomita organizacja i wspaniali ludzie. Z niecierpliwością czekam na powtórke jesienią.
pzdr i do zobaczenia chudy i chudziutka .
  
 
Moje pierwsze LOB Party i chyba złapałem bakcyla
Było ekstra, wielkie dzięki dla Fomina, Roberta, Autoseby za transport, dla Megiego za zakwaterowanie, dla wszystkich za świetnie spędzony czas
  
 
Ja z rodziną też już dotarłem do domu - cali i zdrowi uśmiechnięci nawet żonka była zadowolona ( szok ). No i pytanie o następny zlot - kiedy???????????????
  
 
i wyladowalismyPozdrowienia dla wszystkich!!!
  
 
Witam
ja już w domu Zlot jak zwykle super kto niebył niech żałuje a Ci co byli potwierdzą moje zdanie.
Bawiłem sie super, LOB TO LOB I NIEMA TO TAMTO.
  
 
My musielismy wczesniej niestety wrocic az zal bylo odjezdzac bo bylo jak zwykle super milo bylo was znowu zobaczyc pozdrawiam wszystkich
  
 
Bardzo udany zlot, było spora ciekawych aut, sporo ciekawych wydarzeń czyli tak jak zwykle. Mam nadzieję że z większością zoabczymy się już niedługo.
  
 
Potwierdzam!!
Było "klasa"
dzięki wszystkim i do zobaczenia na następnym zlocie
  
 
Ja też dojechałem chociaż nie bez przygód. Dzięki za miłe chwile i za konwój dla Maystra i LySyCC na i dla PEPE który uratował mnie.
  
 
No ja ju tez w domu - wsystko co fajne zawsze szybko sie konczy czasami nawet za szybko
Podobalo mi sie bardzo - mam nadzieje ze na nastepne LOB party tez sie moge wprosic
Wkoncu mam juz nawet naklejke klubowa

Pozdro dla konwoju na połnoc i warsawskiego ktory wyprzedzilismy

Młody pamietaj - po co mi " s- ka " na malucha
  
 
Również potwierdzam - było zajefajnie!
Odliczam do następnego razu ...
  
 
Witam

Szczególnie gorąco witam DanDana, bo nie zdążyłem podziękować za odstąpienie domku. Była tylko krótka wymiana zdań i szybkie rozliczenie - żadnych dowodów wdzięczności czy zaproszenia na krótki odpoczynek przed wyjazdem. Faux pas straszne. Zreflektowałem sie za późno. Mam nadzieję, że na następnym spotkaniu naprawię to niedopatrzenie. Niemniej jednak już dziś:

Gorąco dziękuję DanDan za odstąpienie domku. Gdyby nie Ty zapewne wogóle nie wybrałbym się na LOB Party, a co za tym idzie moja żona nie stwierdziłaby oglądając te wszystkie auta, że pozwoli sobie wymienić swoją Nexię na Omegę -co prawda musi to być minimum Omega B z silnikiem 2,5L ale dla mnie to tym lepsza wiadomość. Poza tym, i to jest najważniejsze powiedziała, że to jest super miejsce, gdzie są bardzo mili ludzie, którzy spotykając się robią w zorganizowany sposób niepowtarzalne rzeczy (np. przejazd tych wszystkich samochodów - przez chwilę byłem na 19 kanale - nie macie pojęcia ilu ludzi zafascynowała nasza kolumna) i że jak pojadę na następny zlot to chętnie pojedzie ze mną. A jako, że jestem uzależniony od żony, jak od narkotyku to już teraz wiem, że na pewno będę na następnym LOB Party. I właśnie za to jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Pozdrawiam
Adi_Kooli
  
 
Witam

Też już w domu Zlot jak dla mnie to chyba jeden z bardziej udanych, a to za sprawą, że trochę olałem sprawy organizacyjne Mając więcej czasu dla siebie przeznaczyłem go na bardziej rozległe i zażyłe kontakty z klubowiczami. Było naprawdę miło W szczególności wielkie dzięki Łysemu i Potatoe za tak wspaniałą jazdę w grupie na zlot jak i z niego. Cytując Piotra: „Jazda z Wami to czysta przyjemność”
Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na następnym
  
 
Na ftpie siedzi film z przejazdów z rudniki.
filmy/piotrs/XII ....
  
 
Witam. Było zajefajnie. Żałuję tylko że musiałem gnać do domu wcześniej. Miałem być w niedzielę w chacie.
Do następnego razu,postaram się być przez całe spotkanie.
  
 
Chciałem jeszcze pogratulować tym co organizowali konwój. ROBERTHO, Mały i Brutal (jeśli kogoś pominołem to z góry przepaszam) to była mistrzowska robota.

Do następnego. Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2006-05-14 22:21:21, PiotrS pisze:
Na ftpie siedzi film z przejazdów z rudniki. filmy/piotrs/XII ....



uuu... widzę Piotrze, że ten magnetyzer na końcowy
tłumik zdał egzamin.... całkiem, całkiem teraz się
maszynka porusza
  
 
Panie i Panowie...łączę ten wątek z wątkiem zlotowym - będzie zwarta informacja w jednym miejscu

Na wstępie dziękuję wszystkim przybyłym za wspaniałe zachowanie na lotnisku !! Właśnie tak sobie wyobrażałem spotkanie ludzi na poziomie

W ośrodku również obyło się bez zbednych emocji - jestem pod wielkim wrażeniem - i chylę czoła (po raz kolejny)- było miło, czysto i wesoło

Dziękuję też publicznie Weteranom za b.sprawną organizację poszczególnych etapów zlotu.

Szersza relacja za chwil kilka jak tylko pozbieram wszystkie dane

Pozdrawiam serdecznie

Robert
  
 
Tradycyjnie było wspaniale Dziękuję Wszystkim

Fomin przyślij mi to jajo, które zniosłeś

A ja dopiero dzisiaj piszę bo wracając z LOBparty 500 m przed domem miałem dzwona
Gościu klepnął moją Omesię w zadek. Szkód sporo. Eeeeeeeh...