Muza w czasie jazdy - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja przeważnie słucham lokalnego katowickiego radia eM. Lubię posłuchać co się dzieje w regionie, mam sentyment do tej radiostacji i puszczają dużo rocka A tak to RMF FM i inne stacje
  
 
Najlepsza muzyka to odgłos mojego silnika
  
 
W wafce głównie eska , bliżej działki, lokalne - Bogoria
Wyluzowywują ....
  
 
Cytat:
2006-03-09 12:12:35, Jackal pisze:
jak bywam w Białym to Akadera - stara studencka miłość nie rdzewieje



I muzę grają w miarę, w miarę
Ostatnio katuję polskie U2. Grupa nazywa się The Calog. Naprawdę cool rock
  
 
rankiem antyradio.. wieczorami jakiś dobry hiphop Dre,Em,50, wszystkie nowe hiciory typu RnB..chill outowe np. Erika Badu albo cos starszego KRS1, RunDMC, stare hity Aerosmith, ACDC, Metallica, Nirvana..a od czapy zdarzy sie coś tanecznego
typu silver ..doskonałe do szybkiej jazdy

[ wiadomość edytowana przez: Yaryś dnia 2006-03-12 12:41:23 ]
  
 
Cytat:
2006-03-12 12:40:42, Yaryś pisze:
rankiem antyradio.. wieczorami jakiś dobry hiphop Dre,Em,50, wszystkie nowe hiciory typu RnB..chill outowe np. Erika Badu albo cos starszego KRS1, RunDMC, stare hity Aerosmith, ACDC, Metallica, Nirvana..a od czapy zdarzy sie coś tanecznego typu silver ..doskonałe do szybkiej jazdy [ wiadomość edytowana przez: Yaryś dnia 2006-03-12 12:41:23 ]



A nie Sylver ?? ... ma kilka fajnych piosenek ...
  
 
ja tam słucham tego co puszczają zawsze w radiu
  
 
a ja teraz slucham Faithless i prodigy
  
 
W mieście wiadomości
a na trasie słucham silnika,CB i wypatruję suszarek!
Muzy słucham w pracy i w domku -wszystko co mi się podoba
od klasyki po techno ale głównie rock.
  
 
Ja w trasie słucham tez radia ale i równiez CBradia
  
 
Cytat:
2006-03-12 12:47:24, CzapCzap pisze:
A nie Sylver ?? ... ma kilka fajnych piosenek ...


racja!
Onyx ostatnio tłukę
  
 
Chyba jestem zakręcony,na miejscu stacje lokalne a w trasie z przyjemnością Jean Michel Jarre,Vangelis,Gregorian-ie i parę dobrych utworów Vanessy Mae a z polskich wykonawców niedoścignionego Niemena.
  
 
Ja słuchałem Radia 94, Rock Radio Mazowsze i Eski Rock, ale mnie zmierziło... Jak jadę rano do pracy, to same wiadomości, serwisy o korkach, reklamy i głupie telefony Wojewódzkiego i Figurskiego...
Wypaliłem więc sobie płytkę - po trochu: Rammstein, Harlem, De Press, Closterkeller, ONA, Gary Moore, Héroes del Silencio i parę innych...
I tak w kółko od dwóch miesięcy...
Pozdr. P.
  
 
Cytat:
2006-03-18 14:02:39, CzapCzap pisze:
a ja teraz slucham Faithless i prodigy



A masz moze piosenkę Faithless i Dido "One Step Closer" (pewnie źle napisałam...) ale w oryginale ?? Bo ja mam ale śpiewa sama Dido... Chciałabym oryginał..
  
 
Cytat:
2006-03-26 12:56:43, madzia_83 pisze:
A masz moze piosenkę Faithless i Dido "One Step Closer" (pewnie źle napisałam...) ale w oryginale ?? Bo ja mam ale śpiewa sama Dido... Chciałabym oryginał..


Niestety nie , ale napewno jest tego sporo na necie do sciagniecia.
Edonkey, emule, kazzaa . Chetnie bym poszukal, ale teraz u mnie krucho z internetem jest i bedzie przez najblizszy czas .Pozdro
  
 
CzapCzap przypomniało mi się, że przez kazzaa ściągnęłam sobie...masę wirusuó. Nawet oprogramowanie antywirusowe nie pomogło - zmasowany atak

A dziś słucham Ofra Hazy - niesamowita muzyka jeśli ktoś lubi orieltalne klimaty Kobieta ma przepiekny głos, szkoda, ze już nie jest wśród nas
  
 
Cytat:
2006-04-19 19:30:32, madzia_83 pisze:
przez kazzaa ściągnęłam sobie...masę wirusuó. Nawet oprogramowanie antywirusowe nie pomogło - zmasowany atak



Zdecydowanie do ściągania muzy polecam eMułka

Cytat:
A dziś słucham Ofra Hazy - niesamowita muzyka jeśli ktoś lubi orieltalne klimaty Kobieta ma przepiekny głos, szkoda, ze już nie jest wśród nas



Nie znam jej twórczości ale bardzo podoba mi się utwór, w którym śpiewa z grupą Sisters Of Mercy

A ja od kilku dni katuję Tangerine Dream "Mota Atma"
Piękna płyta, polecam
  
 
Cytat:
2006-04-19 19:51:27, marcin032 pisze:
Nie znam jej twórczości ale bardzo podoba mi się utwór, w którym śpiewa z grupą Sisters Of Mercy A ja od kilku dni katuję Tangerine Dream "Mota Atma" Piękna płyta, polecam


Jak jadę z żonką to lecą wszystkie wersje Equador, potem żonka wysiada i leci Metal ( jedyna słyszna muza do auta )
pzdr
  
 
Cytat:
2006-04-19 19:51:27, marcin032 pisze:
A ja od kilku dni katuję Tangerine Dream "Mota Atma" Piękna płyta, polecam



Cytat:
i leci Metal ( jedyna słyszna muza do auta )


  
 
Cytat:
2006-04-20 11:49:35, BabciaEwa pisze:



Ojej , nie złość się
Rano lubię posłuchać metalu ( starego) , bo to taka "kawa" a autku.
pzdr