Muza w czasie jazdy - Strona 12

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2009-03-31 12:45:32, marcin032 pisze:
pet shop boys



Prawie ci sie udało
  
 
Cytat:
2009-03-31 19:18:40, Gandzialf_83 pisze:
Prawie ci sie udało


Pewnie U2 bo ja obecnie przesłuchuję ich najnowszy album " line on the horizon"
  
 
Cytat:
2009-03-31 22:29:15, madzia_83 pisze:
Pewnie U2 bo ja obecnie przesłuchuję ich najnowszy album " line on the horizon"



nie powiem w deche młodzieżowy jest ale ja tam jednak wole klasyczne gitarki+perkusja
  
 
open your eyes - guano apes..... repeat one
  
 
Cytat:
2009-04-02 23:56:56, Gandzialf_83 pisze:
nie powiem w deche młodzieżowy jest ale ja tam jednak wole klasyczne gitarki+perkusja


Taaa młodzieżowy jak diabli
  
 
A u mnie rużnie ,jak mam nerwa AC DC ,ZZ TOP . I pozatym PRINCE ,MISIO ŻAR ,MERYLION ,SANDRA ,MODERN TOKING ,SCOTER ,LADY PANK ,KOMBI ,QEEN
  
 
Radio zet
  
 
ja próbowałem radia słuchać ale wiadomości mnie za bardzo denerwują

  
 
radia nawet nie potrafię obsługiwać
  
 
Ja lubię słuchać radia zet w drodze rano do szkoły, od razu się weselej robi a raz na jakiś czas podłączę telefon do radia posłucham muzyki...
  
 
a ja anty-radio

albo płytki, np AC/DC jak najbardziej a "po za tym" to niezły koktajl karpik1, ja też lubię koktajle (do słuchania, żeby nie było... ) , tylko mam trochę inne składniki
  
 
a ja chwilowo sam sobie śpiewam w czasie jazdy, ewentualnie słucham ja gra dmuchawa lub silnik, bo radio tydzień temu skradli i jeszcze kilka innych drobiazgów
  
 
a to przykro

ja po tym jak mi ukradli (bez panela), kolejne przerobiłem na kieszeń i targałem zawsze ze sobą

no a teraz jest wbudowane, tfu, tfu
  
 
czasami się cieszę, ze w Mielcu mieszkam.
raz zostawiłem pod blokiem (w centrum) tylną szybę do połowy opuszczoną na całą noc i nic nie zginęło
  
 
Ja miałem radio z panelem, ale panel w schowku więc zabrali całość, dodatkowo narzędzia z bagażnika, , no i jak wyrywali radio to całą konsole środkową mi połamali , a w schowku były klucze do wyjmowania radia, papiery z kodem do niego ale tego nie zabrali gamonie , za to zabrali jeszcze ładowarkę do tel, żarówkę samochodową i ... zapach ambipur z deski w sumie tej nocy okradli cztery auta, ale mojej się dostało najbardziej
  
 
to moi byli można powiedzieć kulturalni - to do panów z parkingu poziomowego za Multikinem na Ursynowie - znanego miejsca z podobnej działalności (jak sie potem dowiedziałem )

radio, choć było dodatkowo przykręcone, zostało wyjęte czysto, nawet jakiś pan się skaleczył, bo było parę kropek krwi, kaseta która była w środku leżała na siedzeniu pasażera, nic innego nie zginęło, drzwi, szyby, zamki - wszystko ok , nie uszkodzone - był to Poldożer
  
 
Ja w tej chwili mam kaseciaka ale moja muzyka zazwyczaj nie odpowiada moim posazerom wiec pozwalam sobie zapuscic cos a`la :
http://chomikuj.pl/Morynks

W katalogu muzyka sa 3 płyty do jazdy dla mnie superek