2 z przodu i bass na tyl pod radio sony - czy da sie ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam radio Sony XR 4740 4x35W
takie jak tutaj: allegro.pl/item84440799_sprzedam_sony_xr_4740_z_rds_automat.html
samochod to duzy fiat - przez co nie mam zamiaru wydawac wielkich pieniedzy na sprzet z wiadomych przyczyn.
w planach mam zamontowanie 2 glosnikow alpharda 100mm sredniotonowych (moc znam. 20W) (na przodie (wiekszych nie ma mozliwosci), i chcialem zeby z tylu byl niskotonowy glosnik/glosniki zeby z tylu dosc ladnie dudnilo, ale wydaje mi sie ze glosniki nie "pociagna" na samym radiu
pomyslalem ze moze kupic wzmacniacz (tanszy, nawet uzywany) ktory ma wejscie "hi-in" czyli na normalne kable, i wtedy podlaczyc jakas tube.
napiszcie co ogolnie myslicie, moze macie jakies lepsze rozwiazanie, propozycje itp. bede wdzieczny.
  
 
Budzetu napewno nie masz sporego na to chociaj ja bym proponował zrobic panele z mdfu na przednie drzwi i tam zamontowac woofery a wysokotonowki bardzo ładnie sie sprawuja na desce Niesty problem jest z glebokoscia montazu poniewaz linka od mechanizu opuszczania szyby przeszkadza :-/ ale to da sie obejsc stosujac wiekszy panel
  
 
a jak to jest z tymi wzmacniaczami na wejscie na zwykle kable, zamist chinchy? czy wtedy moznaby bylo podlaczyc jakis wiekszy bassowy glosnik
  
 
Mozna Ale sporo jakosc dzwieku na tym traci i musisz pamietac zeby wzmacniacz był w miare pozadny i firmowy a nie jakies firsty czy cos w tym stylu bo to nawet z mocnym systemem przednim ma problemy