Gaśnie jak sie rozgrzeje... Jestem załamany :-/

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam panów....
Przewaliłem całe forum i nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi na mój problem który ciągnie sie od tąd jak założyłem sobie gaz do MK7 1.4 z 95r.
Mianowicie podczas jazdy gdy wciskam sprzęgło obroty drastycznie spadają i auto mi gaśnie.
Poczytałem i mówie przytkam troszke wlot powierza - powinno pomóc... ale dupa blada...
Znowu poczytałem... czujnik prędkości obrotowej - kupiłem nowy i znowu to samo...
Znowu forum... i czujnik temperatury ten od kompa bo auto gaśnie jak jest rozgrzane gdy jest zimne jest oki. Kupiłem wymieniłem i nadal to samo...
Troche padaczka nie daje rady... chyba bede musiał pojechać do ASO forda i zostawić tam troche kasy bo jush nie wiem co to... może któryś z kolegoof może mi pomooc...
Aha jeszcze jedno spostrzeżenie ostatnie jak przestało sie jeździć na światłach jest lepiej ale tesh gaśnie czyli moze byćcos z elektryką bo jak sie włączy światła, dmuchawe, podg. szyby to obroty lecą... ale po jakimś czasie sie normooją...

POZDRAWIAM PSYQ
  
 
Czy to jest wtrysk wielopunktowy? jeżeli tak to problem jest z kanałem obejściowym wolnych obr. Ten przewód co dochodzi do silniczka krokowego musi być za mieszalnikiem a nie przed bo zamiast mieszanki gazowej będzie zasysał powietrze
  
 
napisz najpierw czy to sie dzieje tylko na bazie czy na benzynce tez?? bo to duzo zmienia...
i napisz jaka instalka gazu? z kompem czy bez ??


jesli tylko na gazie to:
za mikserem musi pobierac miesznake gaz-powietrze do krokowca, dolot powietrza do filtra nie moze brac lapac powietrza spod maski (przy wiekszych predkosciach wdmuchuje powietrze, co przy wrzuceniu luzu powoduje rozrzedzenie miesznaki gaz-powietrze i tym samym zgasnicie)
pojedz na regulacje gazu, moze byla ustawiona na zimnym silniku i na cieplym nie bardziosobie daje rade...




[ wiadomość edytowana przez: zenq dnia 2006-04-09 11:16:31 ]
  
 
Dzieje sie tak na gazie i na benzynie bez różnicy... a dolot jest przed mixerem czyli zasysa jush gotową mieszanke... instalka bez kompa z emulatorem lambdy... może to coś z odpowietrzaniem skrzyni korbowej czy jakoś tak??
  
 
ahah czyli jak na benzynie to samo czyli trzeba odrzucic blad instalki gazowej;]

hmm jak wymieniales jakies tam elementy to poprzeczyszczales styki ?? u mnie ostatnio sie okazalo ze wtyczka na czujniku polorzenia walu, mimio ze czysta, to nie laczyla jak powinna :/

hmm jak mowisz ze przy jezdzie bez swiatel, dmuchawy, ogrzewania szyb itp jest lepiej... moze masz za slaby prad ladowniania?? mierzyles ? bo gazownicy zasilanie instalki podpinaja pod cewke, moze za male napiecie wychodzi i iskra slaba przy niskich obrotach??

moze jak zakladali mixer to gdzies nieszczelnosc powstala i lapie lewe powietrze??

hmm caly czas probuje isc tym tropem ze zepsulo sie po zalorzeniu instalki...