PRACA - OGŁOSZENIA [ SZUKAM PRACY / DAM PRACĘ ] - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2007-06-22 23:00:47, Rino125p pisze:
jest praca jako kierowca z wlasnym autem typu fiacina/polonez. np na caly lipiec, lub na pierwsze 3 tygodnie sierpnia, lub pierwsze 2 tygodnie sierpnia, w sumie dla 3 kierowców. praca od ok 4 rano do ok 8, 9. ok 75 - 100zł/wyjazd minus paliwo, dziennie ok 30 -50 km. wszystko zalezy od trasy. mozna popracowac 3, 4 tygodnie i zarobic sobie na wakacje. dzwoncie do mnie 503 623 363.


na cały lipiec by mi pasiło...tylko qwa mieszkania nie mam-może ktoś coś wie o jakimś pokoju za pare groszy?
  
 
Szukamy ludzi, dla których samochód to coś więcej niż tylko środek transportu, dla których praca w warsztacie to przyjemność, a nie obowiązek. Jeśli w pełni angażujesz się w to co robisz, lubisz wyzwania i pracę w zespole, to może właśnie na Ciebie czekamy.

Aktualnie poszukujemy blacharza, kontakt:
mechanic@mechanic.pl
02-677 Warszawa, ul. Wynalazek 3
  
 
Warsztat samochodowy Mechanic.pl Sp. z o.o. zatrudni osoby z wykształceniem i doświadczeniem na stanowiska:
- mechanik samochodowy,
- blacharz samochodowy,
- lakiernik samochodowy,
- doradcę serwisowego do obsługi klienta,

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy nadsyłać na adres mailowy patryk.paprocki@mechanic.pl
  
 
Szukam pracy na terenie wrocławia bądź nie dalekich okolicach w zawodzie Transport-Spedycja wykształcenie średnie techniczne Spedytor.
  
 
jak ktos ma chwile wolnego z okolic bytomia i jakies pojecie to potrzebuje pomocnika na 2 domki do docieplenia, jak sie spisze moze pracowac conajmniej do wiosny (np brac zasilek i dorabiac). gg w profilu
  
 
Cytat:
CEHU


Małe tego(spedycji) w wrocku:Wincanton,Albatros,Podlasie,Europegaz,Jas-Fbg,Marbetpol,Ever log.,Pawbud,Hartwig,Forway,Nyk,FF fracht....
Ostatnio widziałem ogłoszenia z BFC,chodz oni sa z Oleśnicy....Pawbud szukał spedytora....Uderz tez do Podlasia
Ogólnie lipa jak nie masz doświadczenia...i swoich kontaktów
  
 
Cytat:
2007-09-17 23:02:18, Buczek21 pisze:
Ogólnie lipa jak nie masz doświadczenia...i swoich kontaktów


i o to właśnie chodzi doświadczenia nie mam bo mam dopiero 20 lat więc trochę ciężko odpowiadać na oferty w których pisze: minimum 2 lata doświadczenia w zawodzie"
  
 
czekaj jeszcze chwile jak kolejne miliony spierdolą na zmywaki to cie wciągną jak śpika do roboty...
  
 
Poszukujemy pracownika do warsztatu samochodowego w ZABIERZOWIE koło krakowa,praca od 9 przeważnie do 17, ale czasami trzeba posiedzieć dłużej. pracuje tam od ponad roku,atmosfera przyjemna, praca nie wymaga jakiś specjalnych umiejętności, trzeba tylko wiedzieć o co chodzi, i z czym to sie je, reszty nauczymy. zainteresowanych prosze o kontakt na numer 503369909 (do mnie) lub 695461483 (do szefa),albo na priv. praca jest od zaraz, na miesiąc można wyjść spokojnie ok 1000 PLN, konkrety przez telefon. pozdrawiam


[ wiadomość edytowana przez: zadi dnia 2007-10-16 00:01:30 ]
  
 
to powiedz szefowi zeby murzynow w Afryce szukal


1000 PLN to dostaniesz siedzac na cieciowie nic nie robiac - nie brudzac sie i nie smierdzac. Buzka.
  
 
dokladnie tak jak stasio mowi
  
 
1000 ma u mnie najzwyklejszy pomocnik od mieszania klejów noszenia materialu i robienia kawy.....
  
 
ja też mam tałzena, ale wtedy mam ok. 220h przez miesiąc
siedze, oglądam TV, gram na kompie, śpie, czasami otworze komuś brame
  
 
to co , za 1000 sie nie opłaca??
  
 
boje sie wracac do polski...
  
 
murzyni się nie sprawdzają, są za mało widoczni w kanale peace
  
 
Myśle, z miejsce słuszne wybrałem.

Znajomych wydutkali pseudofachowcy. Wyburzyli ściany, zryli podłoge i poszli.

Szukają kogoś wartego polecenia w Krakowie bądź okolicach do dokończenia remontu mieszkania.

Mieszkanie w Krakowie, od Kijowskiej (niedaleko Biprostalu), dwa poziomy, 145m2.

Jeśli znacie kogoś chętnego z ekipą i godnego polecenia to zapraszam na priv.
  
 
Jakbyś podał dokładny zakres prac jeszcze Bo siedzę trochę w tej branży. Jakby co to mój numer gg 3575820
  
 
szukam pracy, najlepiej jako kierowca (kat. B) lub przy komputerze (projektowanie/skład/przygotowanie do druku/strony www).

doink@op.pl
602-128-123
  
 
Szukam pracy w poznaniu lub okolicach, moze byc magazyn, kierowca, produkcja..w sumie co kolwiek bo na dzień dzisiejszy nie mam pracy a trzeba utrzymac 2 auta i płacić za studia