PRACA - OGŁOSZENIA [ SZUKAM PRACY / DAM PRACĘ ] - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-09-28 11:54:19, KASIACZEK pisze:
ponawiam - chętnych do pracy przyjmę 1. zakres spraw związanych z OFE - wymagania: średnie i niekaralność 2. pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych w zdobyciu odszkodowania (za szkode osobową) z OC sprawcy - praca ogranicza się tylko do kontaktu z klientem, reszte robią prawnicy... jakby ktoś nie chciał pracować w w/w a chciał skorzystać z tych "usług" to zapraszam na priv



up
  
 
Ja szukam pracy, pracuje obecnie jako mechanik w serwisie dostaje 1400 na ręke. Czasem z umową zlecenie, czasem bez umowy. Mam doświadczenie w branży motoryzacyjnej jak i muzycznej, pracowałem jako akustyk. W gre wchodzą też inne zawody. Posiadam własny samochód busa T3. Interesuje mnie praca za troszkę większe wynagrodzenie i oczywiście udokumentowana.
mój kom 888 454 988 gg 4607794
Oczywiście Warszawa
  
 
flapjck1 - ja mam 20 km w jedna strone do roboty... da rade jakos to przezyc a jak mowisz to proponuje walczyc o kwote ok. 2000 pln, jesli nie od razu to powiedzmy 1-3 miesiace i podwyzka.

Szukam pracy - elektryk zabezpieczeniowiec.
  
 
wiem ze da, jezdzilem do warszawy 25 km w jedna strone przez 2 lata, problem jest w tym ze czas sie marnuje i kaska tez leci, jutro mam gadac o konkretnych warunkach, zobaczymy co z tego wyniknie
  
 
wy to macie problemy - ja codziennie jadę 125km w jedą strone do roboty.. i tyleż spowrotem.. codziennie prawie 4godizny w aucie - drogi gminne głównie i nieklasyfikowane.. jak jest ciemno to jest denerwujące.. łażą ci ludzie po nocach..

idzie zima trzeba będzie sobie zaległe urlopy pobrac jak tylko spadnie śnieg.

  
 
szukam roboty w bydgoszcy lub okolicach z zawodu monter elektronik z zamilowania mechanik amator doswiadczenie w branzy budowlanej ogolnie wszechstronny jestem caly czas sie ucze ale szkola zaocznie
  
 
witajcie

pizzeria banolli w krakowie poszukuje kierowców z samochodem, zarobki wyglądają następująco:
1h pracy - 3zł lub 4zł jeśli obkleisz auto naklejkami banolli
1 kurs to 1,7 zł (+ zwykle jakiś napiwek )
paliwo - 0,3zł za 1km ( 30zł za 100km zwracane codziennie po zakończeniu pracy) niezależnie ile auto spali (mam 126p i na 100km zarabiam spokojnie z 5 zł)
pracuje się wg podanej dyspozycyjności, nawet np 2 razy w tygodniu, zwykle od 11-24, na jeden dzień wychodzi spokojnie 100 zł na czysto. umowa o pracę na pół etatu. jeśli jest ktoś zainteresowany zapraszam na ulicę Pszona między 11-24.
(ps jeśli ktoś powoła się na mnie przy zatrudnieniu i przepracuje min miesiąc, to jako polecający tę pracę dostanę 100zl i oddaje tej osobie 50zł)
w razie pytań dzwońcie 507065425 poozdr Lech
  
 
Jesli ktos by chciał to mam nastepujace oferty :

praca polega na załadowaniu gazet w firmie do auta, rozworzeniu prasy do kiosków, odebrania z tych kiosków zwrotów, powrót do firmy (ul Makuszyńskiego) i policzenia niektórych z tytułów.

1.
Jazda po kraku (dokładnie czesc nowej huty) ok 23km/dzien, srednio od godziny 4 do 7 to 55zł bez liczenia zwrotów, z liczeniem do ok 8-9 cos ok 60 - 70(nie wiem dokładnie),
PILNE!!! minimum na tydzien od tego poniedziałku, jutro by trzeba sie przejechac zeby trase zobaczyc

2.
kraków i okolice (zielonki, pradnik), od godziny 4 do ok 11 ok 50km/dzien ok 100zł/dzien, srednio 1 tydzien w miesiacu lub 2 tygodnie/2 miesiace do dogadania moze czesciej.

3.
na tydzien w okresie swiat wielkanocnych od 4 do 11 kwietnia (poniedziałek oczywiscie wolny) od 2:30 do ok 10 - 11 Olkusz i okolice ok 180, 190 km/dzien, za ok 150-170 zł/dzien.

Na trasie1 i 2 trzeba mieć swoje auto, generalnie padaka typu kant, polonez daje rade (nawet z pełną szpera), byle zeby nie mniejsze, a im wieksze tym lepiej.bo gazety lekkie nie sa a jest ich dosc sporo. odpadaja szerokie felgi bo kółka chowaja sie w nadkolach.

na 1 trasie w "ciezkie dni" tj poniedzialek i piatek gosc moze dac citroena c15 wiec jest lajt.

na trasie 3 nie trzeba miec swojego auta, daje Forda couriera wiec tez jest lajt.

od tych kwot trzeba odliczyc paliwo, na 1 i 2 trasie to w zaleznosci czym sie jezdzi mi poldkiem/kantem na gazie przy spalaniu ok 12 wychodzilo
na 1 : ok 8-9zł
na 2 : ok 12 - 14zł
na 3 : ok 42zł (jeszcze dokładnie nie wiem).

Jak ktos chetny to pisac na priv, gg: 3647523 lub tel: 503623363
  
 
Ktos z mojej okolicy (bytom piekary) tutaj robil kiedys w dociepleniach zewnetrzynch budynków w systemie i welny i styropianu? bedzie potrzebna od wiosny 1 osoba - a moze 2 zalezy jak sie poukladaja zlecenia. Dobrze by bylo rowniez miec wysokosciowe. Jak cos Priv.
  
 
szukam pracy. moze byc jako kierowca prawko kat B i C

tychy - katowice - okolice

pozdrawiam

tel 509502485
  
 
Niedlugo beda potrzebni kierowcy w firmie w ktorej jezdze. Krakow. Obowiazkowa b.dobra znaj angielskiego. mile widziane inne jezyki. jezdzimy na mercedesach vito i e. kasa bardzo fajna, napisze jak bede znal wiecej szczegolow. chetni prv do mnie
  
 
Cytat:
2007-02-24 18:15:56, pterock pisze:
Niedlugo beda potrzebni kierowcy w firmie w ktorej jezdze. Krakow. Obowiazkowa b.dobra znaj angielskiego. mile widziane inne jezyki. jezdzimy na mercedesach vito i e. kasa bardzo fajna, napisze jak bede znal wiecej szczegolow. chetni prv do mnie


pamiętaj o mnie
daj znaka jak coś będziesz wiedział...
chętnie od lipca,przeprowadzić sie też moge ...
  
 
Cytat:
2007-03-16 23:04:03, mar125 pisze:
pamiętaj o mnie daj znaka jak coś będziesz wiedział... chętnie od lipca,przeprowadzić sie też moge ...



a czytales warunki zatrudnienie

  
 
rekrutacja rozpoczeta, zainteresowani, walic privy do mnie!
  
 
jest praca w Kraku jako kierowca , trzeba miec wlasne auto, w miare pakowne, praca od 4:30 do 9, dokladnej kwoty nie znam ale ok 1500-2000 na czysto, sprawa pilna. Dzwonic do mnie na 503 623 363
  
 
Praca fizyczna w roli pomocnika przy wykańczaniu wnętrz ( panele, drzwi, okna). Potrzebujemy na już, okolice Rybnika.
 
 
Jest robota praktycznie od zaraz (ja oficjalnie pracuje tu jeszcze przez 2 tygodnie) na moje miejsce. Rezygnuje z bolem bo robota naprawde fajna i BARDZO LEKKA. Do tej pory pracowalem tutaj jako serwisant, ale w tej chwili juz prawie jako support techniczny (trwa okres przejsciowy).

A teraz do rzeczy:

Firma nazywa sie DATAPROCESS i oddzial jej miesci sie w kraq na ulicy wielickiej. Sprzedaja (i produkuja, ale to juz we wloszech) sprzet fiskalny (kasy, drukarki) i wagi elektroniczne + sprzet przemyslowy ale tym zajmuje sie koles w sopocie (tam jest glowna siedziba polskiego oddzialu DATAPROCESS EUROPE. Praca jak juz wspomnialem BARDZO LEKKA (glownie siedzi sie i odbiera telefony, wzglednie w setupie konkretnego programu cos sie tam przestawia). Wystarczy miec pojecie o sprzecie elektronicznym (informatyk skladajacy komputery ma wiedzy az nadto) i sofcie i generalnie zmysl techniczny. Pracuje sie z 2 osobami w biurze.

Po wiecej szczegulow prosze do mnie na tel. (505592049).

PS. zarobki sa godziwe (nie bede zucal kwotami - to juz przez tel. moge podac). Dobra praca dla studenta zaocznego ale nie tylko.
  
 
Z racji tego że ja odchodze z pracy szukam kogoś na swoje miejsce. Praca w nocy od 3 rano do 7.30 na stanowisku magazyniera.W Krakowie. Wynagrodzenie za miesiąc ok.800zł i w zasadzie poszukuje kogoś kto od poniedziałku wskoczyłby za mnie. Praca dośc prosta.. polega na sortowaniu towaru z lekami.
Firma nazywa sie Torfarm i jest hurtownią lekarstw z siedzibą w Katowicach. W razie czego kontakt 509408827
  
 
jakby ktos chcial do angli przyjechac na zbior truskawek to moge taka prace zorganizowac. praca od zaraz. minimum trzeba miesiac przepracowac. robota zapewniona gdzies do listopada...
jakby ktos byl zainteresowany to moj nr 0044 07807956404 dzwonic po 16
nie odp na sms
praca bardzo ciezka.
robota jest na akord ile zbierzerz tyle zarobisz najgorsi zarabiaja kolo 20f najlepsi 70f dziennie.
wszelkie info podam przez tel.
dostepu do netu nie mam wiec nie bede odp na priv
pozdro.
  
 
jest praca jako kierowca z wlasnym autem typu fiacina/polonez.

np na caly lipiec, lub na pierwsze 3 tygodnie sierpnia, lub pierwsze 2 tygodnie sierpnia, w sumie dla 3 kierowców.
praca od ok 4 rano do ok 8, 9.
ok 75 - 100zł/wyjazd minus paliwo, dziennie ok 30 -50 km. wszystko zalezy od trasy.
mozna popracowac 3, 4 tygodnie i zarobic sobie na wakacje.
dzwoncie do mnie 503 623 363.