PRACA - OGŁOSZENIA [ SZUKAM PRACY / DAM PRACĘ ] - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jesli ktos wie o pracy dla pomocnika mechanika barmana lub inne ciekawe oferty z rejonow warszawy to prosze na priva

posiadam doswiadczenie jako barman w sphinxie , jako pomocnik mechanika , mechnik gokartow inaczej mowiac zadnej pracy sie nie boje .
  
 
Witam, zatrudnię w swoim warsztacie (www.mkauto.pl) młodego pomocnika mechanika. Najlepiej świeżo po szkole i studiującego zaocznie lub wieczorowo

Wymagania:
-punktualność (to podstawa!),
-uczciwość,
-solidność,
-przynajmniej podstawowa wiedza techniczna z zakresu motoryzacji,
- wiek to maksymalnie 25 lat,


Oferuję:
-ciekawe warunki finansowe (adekwatne do osiągnięć),
-świetny klimat pracy,
-szkolenia,

Czas pracy nieokreślony. Prace zaczynamy o 9 rano. Czasami jest to 10 godzin, czasami 5 - wszystko zależy od dnia. Praca nie jest ciężka, a czas mija w niej niezwykle szybko

Na początek umowa zlecenie - z czasem stała umowa.

Pozdrawiam
Michał Kuna
tel. 0 503 185 610
  
 
jezeli by ktoś poszukiwał pomocnika mechanika , bądź kogoś do innej pracy, chętnie do czegoś się przygarnę jeżeli plan na wakacyjny wyjazd do angli nie wypali, ale takze moze byc praca po lekcjach jeżleit aka była by wymagana, od 16 ,
najlepiej coś z okolicy, czyli Pionki, Radom Kozienice, Suskowola, Zwoleń Garbatka, praca fizyczna nie straszna,
  
 
jeśli ktoś (płeć obojętna) z was lub waszych znajomych szukałby pracy w infolinii banku "Alior" to dajcie znać. Praca na zlecenie, poszukiwane osoby ze statusem studenta do 26 roku życia Praca polega głównie na realizowaniu akcji wychodzących, czyli na dzwonieniu do klientów i oferowaniu im produktów . potrzebne tez są osoby do pracy polegającej na odbieraniu telefonów od klientów, udzielanie informacji, obsługa. nie jest konieczne doświadczenie, są szkolenia materiały, byle ktoś był kumaty i nie bał się kontaktu z ludźmi. jak coś to ślijcie CV ze zdjęciem+ ewentualnie list na mój adres: artur.krzeszewski@alior.pl. zapomniałem dodać praca w Krakowie.
  
 
Witam
Poszukuje pracy a jestem świerzo po szkole i nikt niechce zatrudnić świerzaka(Cieżkie czasy- wmawiają sobie) z zawodu jestem technikiem mechanikiem o specializacji technologa programisy obrabiarek sterowanych numerycznie CNC, również posiadam uprawnienia na wózek widłowy oraz narazie aktualna książeczkę san. Również mam doświadczenie za kierownicą mimo młodego wieku. Nie boje się żadnej pracy.
Oferty prosze na prv lub gg 7235293 lub tel 500750953.

Pozdrawiam
  
 
Witam
Kolega poszukuje pracy (grafik/operator DTP lub innej zwiazanej z
zabytkową motoryzacją) w Warszawie i okolicach;

przebieg pracy zawodowej

2008 -nadal Operator DTP
Ofi cyna Drukarska
ul. Sokołowska 12a
01-142 Warszawa

2008 Operator DTP
TBWA E-Graphics /freelance/
W-wa ul. Rzymowskiego 34,

2006-2007 Operator DTP i redakcja techniczna
ABC Printing Group
W-wa ul. Szyszkowa 35/37

2005 Operator DTP
Studio Poligrafi czne STYK
W-wa ul. Płowiecka 70/2
2004 Operator DTP

Protea-Taff Sp. z o.o. Studio DTP
W-wa ul.Piaskowa 3

wykształcenie

2003 Operator DTP
Fundacja Atelier Warszawa
1993 Technik analityki medycznej
Medyczne Studium Zawodowe
nr.4 w W-wie
1989 (matura) Wykształcenie średnie
o prof. ogólnym
LO w Otwocku

doświadczenie zawodowe

bezpośredni kontakt z klientem
adaptacja kreacji, skład i przygotowanie do druku off setowego
czasopism, reklam, ulotek i folderów reklamowych
obróbka zdjęć i przygotowywanie ich do druku
również wielkoformatowego
lub wykorzystania w Internecie
opracowywanie infografi k do publikacji
cyfrowa korekcja barwna
obsługa urządzeń typu proofer
obsługa programów z zakresu RIP
znajomość oprogramowania
Systemy operacyjne
Mac OS Classic, Mac OSX, Windows
Oprogramowanie biurowe
Microsoft Offi ce, OpenOffi ce, Apple iWork
Programy grafi czne i DTP
Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign, Acrobat

zainteresowania

rozwój systemów prepress
rozwój technologii poligrafi cznych
ColorManagement i problemy kontroli koloru
w zastosowaniach poligrafi cznych

hobby

turystyka rowerowa
rekonstrukcja pojazdów zabytkowych specjalizacja Wartburg
języki obce
angielski w stopniu umożliwiającym
zrozumienie dokumentacji technicznej
rosyjski w stopniu podstawowym

kontakt
tel. kom.: + 48 516 084 178
e-mail: andrzej.czarnocki@gmail.com
adres do korespondencji:
ul. Łukowska 9 m. 18
04-133 Warszawa
  
 
Witam, zatrudnię w swoim warsztacie (www.mkauto.pl) pomocnika mechanika. Najlepiej świeżo po szkole i studiującego zaocznie lub wieczorowo

Wymagania:
-punktualność (to podstawa!),
-uczciwość,
-solidność,
-wiedza techniczna z zakresu motoryzacji, mile widziane doświadczenie


Oferuję:
-ciekawe warunki finansowe (stawka godzinowa),
-świetny klimat pracy,
-szkolenia,

Czas pracy nieokreślony. Prace zaczynamy o 9 rano. Czasami jest to 10 godzin, czasami 5 - wszystko zależy od dnia. Praca nie jest ciężka, a czas mija w niej niezwykle szybko

Na początek umowa zlecenie - z czasem stała umowa.

Pozdrawiam
Michał Kuna
tel. 0 503 185 610
michal@mkauto.pl
  
 
Cytat:
2009-12-03 18:58:44, Kuner pisze:
Witam, zatrudnię w swoim warsztacie (www.mkauto.pl) pomocnika mechanika. Najlepiej świeżo po szkole i studiującego zaocznie lub wieczorowo Wymagania: -punktualność (to podstawa!), -uczciwość, -solidność, -wiedza techniczna z zakresu motoryzacji, mile widziane doświadczenie Oferuję: -ciekawe warunki finansowe (stawka godzinowa), -świetny klimat pracy, -szkolenia, Czas pracy nieokreślony. Prace zaczynamy o 9 rano. Czasami jest to 10 godzin, czasami 5 - wszystko zależy od dnia. Praca nie jest ciężka, a czas mija w niej niezwykle szybko Na początek umowa zlecenie - z czasem stała umowa. Pozdrawiam Michał Kuna tel. 0 503 185 610 michal@mkauto.pl



siemasz
aktualne jeszcze?

mam chlopaczka, mlodziak po zawodowce byl w mojej firmie 3 lata praktykantem zrobil dyplom w cechu
moj glupi kierownik go oszwabil na pieniadze i sie chlopak uniosl honorem a poszlo kwote rzedu 300 pln
jesli chodzi o umiejetnosci to niestety musi sie jeszcze duzo nauczyc ale jest chetny do nauki i pojetny
przy tym bardzo dokladny i "czysty"

jak ci taka reklama pasuje to podesle mu twoje namiary
ps: jest z pruszkowa

pozdro
  
 
Cytat:
2009-12-03 20:11:39, flapjck1 pisze:
siemasz aktualne jeszcze? mam chlopaczka, mlodziak po zawodowce byl w mojej firmie 3 lata praktykantem zrobil dyplom w cechu moj glupi kierownik go oszwabil na pieniadze i sie chlopak uniosl honorem a poszlo kwote rzedu 300 pln jesli chodzi o umiejetnosci to niestety musi sie jeszcze duzo nauczyc ale jest chetny do nauki i pojetny przy tym bardzo dokladny i "czysty" jak ci taka reklama pasuje to podesle mu twoje namiary ps: jest z pruszkowa pozdro


niech dzwoni, pisze itd
  
 
Witam poszukuje pracy jako kierowca B,C+E, mechanik lub inne jak by ktos wiedzial o czyms to prosze o kontakt pozdrawiam.
  
 
Nikt o niczym nie wie???
  
 
Cytat:
2010-01-14 13:54:09, Bubu125 pisze:
Nikt o niczym nie wie???



praca kierowca kraków
  
 
dzwonilem i nie aktualne a w reszcie nie mam doswiadczenia
  
 
Ostatnio w ogłoszeniach pracy znalazłem ofertę u Godula Motosport,poszukiwali tam mechanika,może kogoś to zainteresuje.
  
 
Witajcie.

Szukam kandydatki /kandydata do pracy do Departamentu Logistyki( m. innymi na recepcję) do Centrali Alior Banku w Krakowie.

Kandydatka /Kandydat musi być osobą o dużej kulturze osobistej, bardzo dobrych umiejętnościach interpersonalnych( średnia znajomość angielskiego).

Zakres zadań: obsługa administracyjna ,oraz praca na stanowisku w recepcji Centrali w Krakowie.


Praca w pełnym wymiarze godzin .

Może ktoś z Waszych znajomych poszukuje takiej pracy.

Cv proszę nadsyłać do mnie na skrzynkę.(pilne)

artur.krzeszewski@alior.pl

Pozdrawiam Rino
  
 
Witam! Moja firma poszukuje merchandising'era, praca na kilka, kilkanaście godzin tygodniowo (dobra opcja dla studentów lub osób chcących dorobić), miejsce pracy Makro Kraków. Więcej info pod nr tel. 600204808
pozdrawiam
  
 
Witam
Szukam pracy na magazynie (bez uprawnień na wózek) lub czegoś co nie wiąże się z akwizycją i wciskaniu ludziom kitu. Mam doświadczenie na magazynie, w handlu (sklepy ogólnospożywcze) i trochę w gastronomii.
Chciałbym też nabyć praktyk warsztatowych u kogoś ponieważ mam nadzieję że ułatwi mi to szukanie pracy w charakterze mechanika po zakończeniu edukacji.
Pracę podejmę na terenie Poznania
e-mail : donvito80@wp.pl[addsig]
  
 
Witam. Mlody (20 lat) po zawodowce (Hoza 8 pilnie szuka stalej ciekwaej pracy np: jako pomocnik mechanika okolice (Warszawy Rembertów, Grochów)
Kom 504-816-724 # (22) 783-59-60

Pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2010-09-13 09:55:56, krisowski pisze:
Witam. Mlody (20 lat) po zawodowce (Hoza 8 pilnie szuka stalej ciekwaej pracy np: jako pomocnik mechanika okolice (Warszawy Rembertów, Grochów) Kom 504-816-724 begin_of_the_skype_highlighting              504-816-724      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              504-816-724      end_of_the_skype_highlighting # (22) 783-59-60 Pozdrawiam.


dzwon do mnie od 9 do 17, pn - pt. Tel w podpisie na stronie mojej.


[ wiadomość edytowana przez: Kuner dnia 2010-09-13 10:05:35 ]
  
 
Code:
dzwon do mnie od 9 do 17, pn - pt. Tel w podpisie na stronie mojej. 



Tylko i wyłacznie Raszyn?

[ wiadomość edytowana przez: krisowski dnia 2010-09-13 10:31:38 ]