PO ZLOCIE - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2003-04-17 14:02:09, adamus pisze:
Wieczorem rozGORZALA arcyciekawa dyskucja nad zawartoscia cukru w cukrze, czyli ilosci genow FSO w ciele Matiza kontra P. Fiata 132p. O ile pamietam konsensu nie bylo, ale rozeszlismy sie w zgodzie




Jedyne co mi mocno utkwiło w pamięci to sposób w jaki Prezes wymawiał słowo "precedens" a Janio usiłował go poprawiać
  
 
Cytat:
2003-04-18 10:24:17, voyteck pisze:
A ze sie tak zapytam nieskromnie:
Gdzie jest reszta zdjec?? Bedzie tylko 80? Przeciez bylo tyle robione koledzy przeciez mieli cyfroweczki to zgrywac na dysk i slac do GDA



Moje wlasnie sie wysylaja do GDA
  
 
Cytat:
2003-04-18 17:33:37, KiLeR pisze:
Cytat:
2003-04-18 10:24:17, voyteck pisze:
A ze sie tak zapytam nieskromnie:
Gdzie jest reszta zdjec?? Bedzie tylko 80? Przeciez bylo tyle robione koledzy przeciez mieli cyfroweczki to zgrywac na dysk i slac do GDA



Moje wlasnie sie wysylaja do GDA



No to siuper
  
 
Dzisus Kiler ja tych zdjec nie pamietam
  
 
Cytat:
2003-04-18 19:23:45, voyteck pisze:
Dzisus Kiler ja tych zdjec nie pamietam




Muszę stwierdzić że mnie to nie dziwi,biorąc pod uwagę stan twój i Kena kiedy przyszliście na salę

Niskopienni górale
  
 
Cytat:
2003-04-18 20:35:07, aniad pisze:
Cytat:
2003-04-18 19:23:45, voyteck pisze:
Dzisus Kiler ja tych zdjec nie pamietam




Muszę stwierdzić że mnie to nie dziwi,biorąc pod uwagę stan twój i Kena kiedy przyszliście na salę

Niskopienni górale



Voy, nie pamietasz tego milego pana przed imprezownia???
  
 
heh absolutnie.Nawet nie wiem kto to byl .
No bo my z kenem sie integrowalismy strasznie. To byl nasz pierwszy wypad razem wiec trza bylo zaciesnic stosunki
  
 
Witam,
To i ja w temcie filmów.
Czy ktoś będzie produkował jakiś film z tych które były nagrywane bo jeśli tak to ja bardzo chętnie poroszę.
  
 
A czemu jak wchodze w dzial ZLOTY i wybieram fotki to jest tylko 1 czesc pomimo ze podaje ze jest 99 fotek?
  
 
Wszystkie zdjęcia znajdują sie w GALERII ZDJĘĆ w lewym menu. Odnośnik z działu zloty kieruje w pierwszą część, natomiast na dole tej części masz nawigację do strony głównej Galerii i części ze zdjęciami zlotów ogólnopolskich

krótko mówiąc wejdź TUTAJ i będziesz miał wszystkie 3 częsci zdjęć

---------------
POLONEZA CZAS ZACZĄĆ - powiedziała rdza do rdzy
  
 
Juz zwracałem uwage na ten fakt Prezesowi. Trzeba wchodzic ze strony glownej do galerii i dalej zloty ogolnopolskie 2003

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE
Jak widac Prezes mnie ubiegł

[ wiadomość edytowana przez: road_runner dnia 2003-04-19 16:37:33 ]
  
 
oo ja mam jakieś problemy z wysłaniem fotek
czy ktoś mógłby mnie poinformować jak to zrobić bo chyba coś robie nie tak. Prosze o dokładny opis jak to zrobić
  
 
najlepiej spakuj wszystkie zdjatka tylko tak zeby jeden plik nie zajmowal wiecej niz 1mb a potem wyslij na info@fsoautoklub.pl. Wysyla sie klikajac na pliku prawym klawiszem myszy na zakladke wyslij do-->adresat poczty. I tam wpisujesz adres.
Pozdroofka
  
 
tak właśnie próbowałem ale coś nie wyszło dziś spróbuje jeszcze raz ups zapomniałem spakować hihihi ale gafa
  
 
jak nie wyjdzie to moze cos z serverem poczty sie sypie. Trza sprobowac pozniej
  
 
Dzień dobry mam na imię Damian właśnie wstąpiłem do waszego klubu, a raczej jestem na liście oczekujących. Czytając wasze opinie i oglądając zdjęcia pewnie było super.
  
 
Bylo lepiej niz super
  
 
Cytat:
2003-04-19 19:36:59, andasa pisze:
Dzień dobry mam na imię Damian właśnie wstąpiłem do waszego klubu, a raczej jestem na liście oczekujących. Czytając wasze opinie i oglądając zdjęcia pewnie było super.



Witamy serdecznie Nowego Klubowicza!
Gratulujemy właściwej decyzji - wstąpienia do naszego Klubu!
Powodzenia!

pozdrówki
  
 
Cytat:
2003-04-19 16:33:00, Michal23 pisze:
A czemu jak wchodze w dzial ZLOTY i wybieram fotki to jest tylko 1 czesc pomimo ze podaje ze jest 99 fotek?


poprawiłem wejście do Galerii - bo więcej osób zgłaszało ten problem - nie dla wszystkich są jasne odnośniki

Cytat:
Dzień dobry mam na imię Damian właśnie wstąpiłem do waszego klubu, a raczej jestem na liście oczekujących. Czytając wasze opinie i oglądając zdjęcia pewnie było super


Witamy witamy w naszej rodzinie - mam nadzieje że wstąpisz do nas wkrótce na zasadzie "pełnego" klubowicza

pamiętaj nasze motto brzmi - FSO AUTO KLUB - Są powody do dumy
  
 
Cytat:
2003-04-19 21:37:43, GDA pisze:
(...)

pamiętaj nasze motto brzmi - FSO AUTO KLUB - Są powody do dumy



I pamiętaj kto był autorwem tego motta