PO ZLOCIE - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2003-04-14 13:38:55, OLO pisze:
Jak większość ludzi wie, piosenka była śpiewana z pomocą podstawowego wyposażenia pielgrzyma.


czyli przez wspomniany juz kilka postów wcześniej - megafon
  
 
raczej minifon...

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Cytat:
2003-04-14 13:44:04, road_runner pisze:
Melodia z ich troje odrazu widac kto jest praktykujacy


no i kto ma poczucie humoru
  
 
Taaaaka byla imprezka. Co do "parkingu", to dzisiaj na nudnym wykladzie zaczalem spisywac tekst... trzeba wymyslic jeszcze kilka zwrotek
  
 
Oczywiście wszystko super . Tylko co to było ta mazda i jej właściciele? Ciekawe skąd ten Taunus z Sulejowa wiedział? Na kolana powalił mnie fiacior'89,totalnie oryginalny i piękny

Pozrowienia dla wszystkich
  
 
ja tylko w kwestji formalnej to ogień mieliśmy dzięki koledze GRZAŁA który dmuchał i dmuchał (w rure) hihihihiii aż sie rozpaliło potem dołączył GUMIŚ który byłlewarkowym a rura przypadła mi w zaczszycie hihiiiihi ale rura podiła wszystko na łeb hihihiii.
GRZAŁA mam nadzieje że nie uzależniłeś się od rury hihii
BEZ RURY NIE MA OGNISKA hihihii
Pozdrawiam całą ekipe a szczególnie Ciechanów i współlokatorów z magicznego domku FTOMAY z dziewczyną.
  
 
wokal OLA powalił mnie całkowicie OLO! następnym razem napiszę jakiś tekst i zaśpiewamy wduecie
  
 
Kiedy piszę tego posta kilku z Was już ma zdjęcia, które cykałem na zlocie, do części dopiero one idą. Dla wszystkich tych, którzy chcieliby je zobaczyć wersja w rozdzielczości 640 x 480 z miniaturami.Zdjęcia ze zlotu rocznicowego

Jedna uwaga, ponieważ nie dysponuję inną stroną niż darmowa, ma ona niestety limit transferu na godzinę. W związku z tym prośba, nie denerwujcie się, że czasami nie będzie ona działać, tylko próbujcie za jakiś czas.
  
 
pytanie w kwestii formalnej...
czy łada klub ma jeszcze dzie pojechać na swój zlot, czy mamy na biegu szukać innego ośrodka???
  
 
Fotki wporzo, podobają mi sie...
  
 
hehe szukajcie innegop
  
 
Cytat:
2003-04-14 15:06:01, wioorek pisze:
Oczywiście wszystko super. Tylko co to było ta mazda i jej właściciele?



Mazda i jej właściciele stanowili wyjaśnienie dlaczego ośrodek nazywa się "Dresso"
Mieliśmy "przyjemność" mieszkać z nimi przez ścianę.
A następnego dnia okazało się, że mazda jeździ głównie do tyłu i jest jedynym pojazdem obecnym w ośrodku, który nie powrócił o własnych siłach...
  
 
czyzby dresssa krew zalala???;p;p Przeciez tyle "zlomu" bylo w osrodku .
ale tiak na serio to gratuluje udanego zlotu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tylko czemu wszelkie zloty tak daleko sa organizowane
  
 
Też muszę powiedzieć, ze było extra.
Raz wyszedłęm z domku po pivo do samochodu. Nie mogłem potem trafić z powrotem aż się w końcu dowiedziałem, że niekóre domki mają po kilka wejść z różnych stron.
Szkoda tylko, że raniutko musiałem sie ewakuować do domu.

PS: Obudziło mnie w nocy chrapanie, ale nie wiem czy to było moje czy Majchala ....



[ wiadomość edytowana przez: kordek4 dnia 2003-04-14 20:24:09 ]
  
 
Cytat:
tylko czemu wszelkie zloty tak daleko sa organizowane


Specjalnie tylko dla Ciebie erpes zrobimy w Krakowie nastepny zlot
  
 
Cytat:
2003-04-14 19:46:37, erpes pisze:
tylko czemu wszelkie zloty tak daleko sa organizowane


daleko - ciekawe co powiesz o nas z 3miasta - 450km w jedną stronę, o Machu ze Szczecina nie wspominając
  
 
Wiem wiem, nie zloscicie sie na mnie - jak sie chce to mozna wszystko....
Ale jeszcze raz gratuluje organizacji i swietnej impresski - zdjecia macie zajebiste
  
 
Eeeeee bez przesady w 2 strony wyszlo dokladnie tylko 860km.
No i musze sie pochwalic spalaniem jeszcze nigdy nie udalo mi sie tak nisko zejsc srednie spalanie 9,24L/100km przy predkosciach 90-110km/h. A na jednym z odcinkow od stacji do stacji wyszlo 8.84L. Jestem w szkoku, chyba zaczne wolniej jezdzic, a to wszysktko dzieki Elvisowi gdyby nie on to pewnie 11L na setke by bylo
Ale naprawde warto bylo sciagnac sie z wyra o 4 rano dymac kupe kilosow i poznac nowych klubowiczow ktorych jedynie z wypowiedzi na necie znalem i zweryfikowac swoje wyobrazenia o osobach on-line.
Niech zaluje ten kto nie byl !!!
AMEN
  
 
Ja własnie odsłuchałem pięknego psalmu o PARKINGU STRZEŻONYM CZYNNYM CAŁĄ DOBĘ


OLO zapraszam na IDOLA
  
 
A ja dopiero dzisiaj zauważyłem że jak jechaliśmy przez te dziury to walneły 3 żarówki z tyłu , 2x pozycja oraz jedno podświetlające tablicę. Teraz musze odszukać wątek , jak sie wymienia żarówke w zderzaku caro