Stuka³o stuka³o i strzeli³o :/

  
Sortuj wg daty:
rosn±co malej±co
Witam...
Od kilku dni mialem pewien problem otoz strasznie cos strzela³o przy skrêcaniu obojetnie w ktora strone, i dzis przy ruszaniu strzeli³o dodaje gazu a on stoi w miejscu, biegi wchodz± a on nie jedzie, czy to przegub? i jaki to jest bo czytalem troszke i sa jakies zew, wew...? jaka cena tego
  
 
...a ciêgno od zmiany biegów siê przypadkiem nie urwa³o? Jak wchodz± biegi? Je¶li l¿ej ni¿ normalnie... Za ma³o napisa³e¶ trochê na ten temat!
  
 
biegi wchodz± normalnie bez problemu...dodaja gazu a auto stoi jak go cholowalem to podczas jazdy jest straszne szuranie jakby cos szura³o o asfalt lub cos podobnego
  
 
Pewnie sie przegob ukrecil
  
 
wyglada na przegub.

czy wewn. czy zewn. to trzeba sprawdzic ale na 90% zewn.

ponad 100 zeta trzeba liczyc za przegub :/
  
 
...a lubi kolega gume popalic przy skreconych kolach?
  
 
przegub zewn. cena do 1,6 160-180zl o ile dobrze pamietam
  
 
Cytat:
2006-03-09 22:20:47, BUGZ pisze:
...a lubi kolega gume popalic przy skreconych kolach?


oooops.... zdarzalo sie :/ i mi te¿ stuka :/ tylko ¿e przy pe³nym skrêcie...
cholerka tez mysla³em, ¿e przegub i niestety sie potwierdza
  
 
Przegub przegub i tak jak koledzy pisz± 99% ¿e zewnêtrzny. Na allegro chodz± po ok 100 +/- wymiana jest stosunkowo prosta i dla wprawionego mechanika max 30min (chyba, ¿e nakrêtki od sworznia i koñcówki dr±¿ka bêd± stawia³y opór )


[ wiadomo¶æ edytowana przez: mleko dnia 2006-03-09 22:42:08 ]
  
 
Cytat:
2006-03-09 22:40:23, polityk pisze:
oooops.... zdarzalo sie :/ i mi te¿ stuka :/ tylko ¿e przy pe³nym skrêcie... cholerka tez mysla³em, ¿e przegub i niestety sie potwierdza



to wymieniaj czym predzej. no chyba, ze wolisz jak Rysiek holowac sie za jakis czas..

Ja wlasnie zerknalem z "ksiazeczke" serwisowa i placilem 117zeta/szt z SKF


[ wiadomo¶æ edytowana przez: retrospect dnia 2006-03-09 22:46:40 ]
  
 
wymiana moze prosta ale radze zalozyc dobre rekawiczki
  
 
podaj dokladnie jaki masz przegob a ci sprzedam po 70 zl sztuke
  
 
w poniedzialek go rozbiore i napisze co i jak dzieki wszytkim za pomoc
  
 
Cytat:
2006-03-09 22:46:17, retrospect pisze:
to wymieniaj czym predzej. no chyba, ze wolisz jak Rysiek holowac sie za jakis czas.. Ja wlasnie zerknalem z "ksiazeczke" serwisowa i placilem 117zeta/szt z SKF [ wiadomo¶æ edytowana przez: retrospect dnia 2006-03-09 22:46:40 ]


no i sie urwa³o :/ cholerka pod szko³± sam± jak rusza³em po lekcjach :/ holowanko do kumpla na podwórko :/ powiedzcie mi jakiej firmy najlepiej kupiæ przegub i kto ma dostêp do jakich¶ tanich

nie wiem jeszcze czy wewnêtrzny czy zewnêtrzny ale s±dz±c po objawach to raczej zewenêtrzny prawda ?:>
  
 
Przy okazji - od ponad 2 lat rytmicznie wraz z obrotami kól stuka mi co¶ w lewym kole jak skrêcam w prawo. My¶la³em o przegubie, ale ... sam nie wiem - nie za d³ugo na przegub ?
Poza tym jak nie jest ostry skrêt (poni¿ej 90st) to chyba jest cisza.

Kto¶ co¶ kojarzy?
Pozdrówka
  
 
no to ja mialem tak samo az trzasnê³o...
  
 
Na s³awinku facet bardzo dobrze i TANIO regeneruje przeguby , mam tam robine przeróbki do mojega RS-a polecam.

Pozdrawiam ju¿ wiem kto szura po asfalcie cabrio .