CELICA GTI - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
GTR - ma 165KM i byla robiona na rynek japoński
moja GTI ma 156 KM i byla robiony na rynek europejski

Wszystkie przebija GT4 - 255 KM i naped na 4 kapcie !!!
  
 
Cytat:
2006-03-29 06:32:18, KJR pisze:
GTR - ma 165KM i byla robiona na rynek japoński moja GTI ma 156 KM i byla robiony na rynek europejski

- dobrze wiedzieć

Cytat:
Wszystkie przebija GT4 - 255 KM i naped na 4 kapcie !!!

- to już mały samolocik jakbym był na kupnie auta tego typu, to poważnie zastanowiłbym się nad GT Four i chyba nawet bardziej by mi leżała niż supra )
  
 
Nowa modyfikacja, zbliza sie okres grilla wiec trzeba bylo zalozyc grill

  
 
Hoo hoo, pośmigał był sobie taką tojką
Super auto, znajomy miał taką i muszę powiedzieć ze te auta prezentują się świetnie z kazdej strony oczywiście najlepiej z otwartą maską
Czy 3S-GE w Twojej T18 też jest "Twin Cam" tak jak w T16?
To by tłumaczyło tego buuuta powyżej 3000rpm.

Pozdrawiam
  
 
Tak, mam dwa walki rozrzadu tak jak wiekszosc celinek
  
 
A to nie działało tak że do około 3500rpm masz silnik 12V a powyżej 16V?
Beznyna to nie moja specjalność
  
 
niee, to honda w NSX zrobił taki numer - mechaniczna zmienna faza rozrządu - a to było w 80ych latach...

z tego, co mi wiadomo, to Toyka nie eksperymentowała z dodatkowymi zaworami...
oczywiście mogę się mylić
pzdr
  
 
Moze tak byc z tym pradem.
Jak jade szybko to mam ladowanie akumulatora ok 16V
  
 
Cytat:
2006-04-01 23:26:10, marcinm pisze:
niee, to honda w NSX zrobił taki numer - mechaniczna zmienna faza rozrządu - a to było w 80ych latach... z tego, co mi wiadomo, to Toyka nie eksperymentowała z dodatkowymi zaworami... oczywiście mogę się mylić pzdr



Gadałem kiedys z Niemcem, właścicielem celici T16 (czyli lata osiemdziesiąte, końcówka) i właśnie on mi mówił, że tak to jest tam rozwiązane. I to miało być właśnie to Twin Cam.. bo przecież inne tojki mają dwa wałki ale napisu "twin cam" próżno na nich szukać..
Wie ktos jak to było w tych celicach kanciastych?

Pozdrawiam
  
 
szczerze mówiąc nie wiem... Twin Cam, to jak na mój gust oznaczenie właśnie dwóch wałków ( Twin Camshaft ) i tego jestem pewny, ale całkiem możliwe że jest takie dziwadło w jakiejś Celince

jakby kto co wiedział, to chętnie obejrzę...