Pomocy>> jak ustawic silnik , ba benzycie i na gazie fiat125

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czesc wam pilnie potrzebuje pomocy!!!do remontu wszyskto bylo dobrze a po remoncie jest gorzej jak bylo!!!
nie moge dojsc ladu z ustawieniem gaznika i gazu!!!!

po remoncie silnika pali mi wiecej gazu , silnik dziwnie chodzi jak wejdiz ena obroty tak kilka sekund trzyma i dopiero przy mniejszej szybkosci spadaja obroty do normalnych!!!

aluchajnie
ustawilem na benzynie na 700 , odkrecilem mieszanke obroty wyregulowalem na 700RPM ! i na benzynie jak odrazu depne na gaz to potrafi zgasnac!!!! jesli delikatnie to wszyskto git!!! obroty utrzymuja sie na 700RPM!!! teraz gdy przelacz ena gaz!! to
obroty mam 800RPm i chcem podniesc obroty tym regulatorem przy gazniku!!! bo nie che dotykac instalacji bo nie byla ruszana!!! i krece ta srubka od obrotow a silnik nadal ma 800Rpm wogole nie reaguje!! i czasmi przy jezdzie jak wejdzie na 1600RPm tak dopiero zejdzie do 800Rpm etedy kiedy auto sie ledwo toczy!!! spalanie gazu tragivzne 12 litrow trasa!~~ przed remontem palil mi 7 traza 10 miasto~~~i nic nie strzelalo!! a teraz wlasnie szczela czasmi jak przy ruszaniu depne!!! sluchajcie pomocy jak ustaiwc zeby najoszczedniej jak sie da jezdzic i czy to moze byc zwiazek z tym z moze mam opozniony zaplon????? pomocy!!
  
 
Strzela w gaźnik czy w tłumik?
  
 
Cytat:
2003-09-02 20:26:38, wiciu pisze:
Strzela w gaźnik czy w tłumik?


w gaznik !! jak pozlozylem reke na filtrze poweitrza jak jeblo to az mi reka podskoczyla!!!
  
 
za wczesny zapłon. i może gdzieś lewe powietrze łapie
  
 
Cytat:
2003-09-02 20:56:50, Jojo pisze:
za wczesny zapłon. i może gdzieś lewe powietrze łapie


MOZE KTOS WIE JESZCZE COS????
  
 
kolego, co do gazu to jest wyszukiwarka, a co do benzyny to sprawdz poziom paliwa w gazniku, zobacz czy masz szczelny pływak, przeczysc oba filtry paliwa
  
 
aha, i pewnie łapie gdzies lewe powietrze