WARM.-MAZURSKIE ------- SPOTKANIA OKP - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2007-11-03 21:25:02, Sakron pisze:
Po raz kolejny proponuje spotkanie Regionu Warmińsko -Mazurskiego , jeśli chodzi o mnie to mogę się przejechać nawet do Elbląga na pewno znajdziemy jakieś miejsce , moze byc nawet pod jednostką wojskową . Czekam na propozycje . Pokażmy że pomimo tego że jest nas mało potrafimy się zorganizować .



Ja YANNOSICK i Wyckoski postaramy sie pojawić na najbliższym spotkaniu zimowym OKP tak jak wspomina GSI.
Na watku 3miasto czesto sa organizowane spoty i bywa na nich Wyckoski z ekipa AKP byłem na kilku i było miłłłooo a z Elbląga do 3miasta jest 60 km i piekny nowy odcinek E7
  
 
Słuchaj Sakron, może znasz jakiś opuszczony plac, pas startowy, zamkniętą drogę lub coś w tym stylu. Najlepiej gdzieś pomiędzy Elblągiem a Olsztynem. Można by tam zrobić ustawkę i polatać autami.
Wiem o istnieniu starego wojskowego lotniska koło Ornety ale kiedy tam byłem (z dziesięć lat temu) dojazd był zaorany. Może ktoś już to udrożnił? Fajnie byłoby znaleźć coś takiego. Łezka się w oku kręci na wspomnienie sławetnego "Pasa Wolności" w Koronowie...
  
 
Cytat:


Ja YANNOSICK i Wyckoski postaramy sie pojawić na najbliższym spotkaniu zimowym OKP tak jak wspomina GSI.
Na watku 3miasto czesto sa organizowane spoty i bywa na nich Wyckoski z ekipa AKP byłem na kilku i było miłłłooo a z Elbląga do 3miasta jest 60 km i piekny nowy odcinek E7



No nie powiem spotkac tez przy okazji sie mozna nawet i przy jednostce,
ale to juz zalezy kto by sie na to pisał.
Puki co to chyba poczekamy na zlocik zimowy bo bardzo piekne sa okolice Chmielna
  
 
Popytam o dobre miejsce i dam znać
  
 
Panie i Panowie zapraszamy na VII Turniej Gokartowy OKP w Warszawie.
Szczegóły w Regionie Warszawskim

  
 
Tak przy okazji... są w Egu jakieś gokarty jeszcze? Wycu zbadaj temat jako Admin.
  
 
Cytat:
Tak przy okazji... są w Egu jakieś gokarty jeszcze? Wycu zbadaj temat jako Admin.


No gokardy szlak trafił jak wszystko w tym miescie pewnie pojechały do Angli
zostają łyżwy i basen
  
 
Powoli nadchodzi czas świąteczny a wiec mamy troszkę wiecęj wolnego czasu, proponuje jakiś spot naszego regionu

Moja propozycja to spotkanie w Elblągu na jednym z parkingów a później kręgielnia, pizzeria lub saneczki z góreczki i ognisko z parku miejskim Bażantarnia
Data 29.12.2007

Dawać inne propozycje
  
 
ja niestety mam wypad 28 i jade w góry wiec mysle ze mamy inny plan w drugi dzień świąt ale to sie jeszcze zobaczy jak czas pozwoli wiec to kwestia dogadania
  
 
No to wymyśl coś Wycu. Może być w czasie świąt. Pewnie Bartek wpadnie do E-g, tylko jak podjedzie do mnie na kwadrat to sie zdziwi
Albo możemy sie wszyscy zgrać z 3miastem i coś w święta wykminić. Jakieś molo czy skwerek czy coś tam. Wbijemy się w jedno auto i uderzymy do GD na pogaduchy przy kawce. Mikołaj z Holandii niestety nie przewiduje rozdawania blantów ale może uda sie frekwencję spotową podreperować.
  
 
Z tym wypadem do GD to nie zły pomysł zresztą termin może byc także inny bo ja mam urlop po świętach
  
 
jedzie ktos z was do gdanska na świeta ??

jezeli tak pusccie sygnał na 667 540 073 oddzwonie.

pozdro dzieki
  
 
Zizolec Ya przylatuję do Gd w wigilię rano a z Rębiechowa odbiera mnie FabiaNOS. Jeśli coś potrzebujesz to się do niego odezwij - numer ma w profilu.
  
 
UWAGA!!!!

V edycja zimowego zlotu

KLIK

Z A P R A S Z A M

P.S.
Wpłaty do końca stycznia!!!
  
 
Ja mam z głowy jakiekolwiek wyjazdy . Alternatorek -500pln. z budżetu domowego
  
 
eeee no nie wymiękaj. Na zimowym po prostu trzeba być!
  
 
no nie ma co wymiekac ja tez sie wybieram na zlot i mam nie wiele kilometrow wiecej niz Ty Sakron


[ wiadomość edytowana przez: wyckosky dnia 2008-01-13 11:47:35 ]
  
 
No Sakron daj sie namowic. Jesli jeszcze skusiłby sie harry to bylby precedens na skale klubu - ponad polowa klubowiczow z regionu na zlocie.
  
 
Sakron no to w sobote z rodziką na wycieczke kaszuby sa piekne
  
 
FabiaNOS czekam na twoje dane o silniku twojej Ciosiarki żeby zakupić Ci te filtry o które prosiłeś