WARM.-MAZURSKIE ------- SPOTKANIA OKP - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
zlot!!
  
 
Może byśmy zorganizowali jakieś spotkanie w najblizszym czasie .
Co do miejsca to proponował bym może parking na ul.Głowackiego pod UWM w Olsztynie ( w soboty przeważnie jest pusty).
  
 
Proszę osoby odpowiedzialne za region o pilny kontakt email.

Maciej Różalski
poczta@opelklub.pl
  
 
U nas nie ma odpowiedzialnej osoby za region bo jest nas za mało ale jak cos zawsze mogę napisać emaila
  
 
Witam!

W związku z reorganizacją w Klubie proszę o osoby zajmujące się regionem o kontakt poczta@opelklub.pl w tytule proszę napisać RegionAdmin.


Ci którzy odpowiedzieli na mój poprzedni apel nie muszą jeszcze raz wysyłać listu.


Jeśli w Regionie niema takiej osoby, czekam na propozycje
Dodam, że po zmianach taka osoba będzie miała znacznie więcej obowiązków.
m.in będzie zajmować się mini portalem Regionu. Uczestniczyć w podejmowaniu decyzji klubowych.


Ostateczny termin zgłoszeń - 01 Listopada 2007.
Po tej dacie wszystkie regiony bez Admina zostaną skasowane.


Pozdrawiam

Maciej Różalski
0608375222
  
 
wyckosky - czekam na Twoją decyzję i ew. poparcie ze strony osób z regionu.
  
 
Moje poparcie w 100% (dawniej bywało w 42% lub 45%). Dawać Wyca na Admina bo to wporzo kolo - udziela sie na AKP, zlotuje się i nawet regularnie rozwala se Astre na spotach. Poza tym, zaplecze w postaci mojej osoby jest samo przez sie gwarancją sukcesu.No i nie głosował na PiS.
Jeśli w regionie jest 7 (sł.siedem) osób to admin nie będzie raczej zawalony robotą.
  
 
Macie moje poparcie w kwesti kandydatuty < wyckosky>
na admina regionu jeśli oczywiście się zgodzi .
  
 
No to mnie zaszczyt kopnął co do osób w regionie to coś kolo 7 osób jest nie więcej i zeby sie jeszcze ktoś udzielał
  
 
No dobra to se z wątku zrobimy GG i ponabijamy statystyki.

Może by tak jakiś pobór w stylu WKU zrobić na Elblągu. Kilka ładnych Opli śmiga po wsi ...
  
 
U mnie pod blokiem parkuje sie chyba 6 specjalnie wystawiam kuper karawanu na widok a na logo klubu brak odzewu .
A co do ,,wsi " zwanej Elbląg mieszkałem tam przez dwa lata i pracowałem jako technik w Agencji Ochrony Jupi (patrol interwencyjny też jeżdzi Opelkiem ).


[ wiadomość edytowana przez: Sakron dnia 2007-09-26 21:01:21 ]
  
 
Taaaa Jupi...czy to nie ci, którzy próbowali zwalczać "szybkich i wściekłych" na terenie Elzamu? Wtedy jeździli francuskimi blaszakami.
  
 
Francuza rozwalili technicy ale tak Elzam to Jupi
  
 
Czy coś wiadomo na temat naszego regionu ?
Bo obawiam się że pewnego dnia zajrzę a tu zniknie Warm-Mazurs.
  
 
No panowie . . Olsztyn juz zwiedzony a teraz czas na zmiany od 6 listopada Elbląg bedzie mnie goscic az do kwietnia Elblaskie szeregi wojskowe wzbogaca sie o łodziaka Moze uda sie na jakis spotcik wpasc



[ wiadomość edytowana przez: taxi dnia 2007-10-28 14:24:39 ]
  
 
Ooo ... Taxior a gdzie Cię przetrzymują?? W 16-ce ?
  
 
Od wtorku juz na stale bede w 16tce, narazie buszowalem w 2OSK, a Olsztyn zwiedzalem ze wzgledow wlasnie na kurs
Ciekawe jak to bedzie . .
  
 
Zapraszam do dyskusji w wątku
Zmiany w klubie

  
 
Po raz kolejny proponuje spotkanie Regionu Warmińsko -Mazurskiego , jeśli chodzi o mnie to mogę się przejechać nawet do Elbląga na pewno znajdziemy jakieś miejsce , moze byc nawet pod jednostką wojskową . Czekam na propozycje .
Pokażmy że pomimo tego że jest nas mało potrafimy się zorganizować .
  
 
Bedzie okazja spotkac się z osobami z tego regiony na najbliższym spotkaniu zimowym OKP.