IS 200 + Corolla + Golf 3 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Razi mnie ten spojler z tyłu - jak dla mnie zdecydowanie za duży.
  
 
Cytat:
2006-04-03 13:17:30, madzia_83 pisze:
Razi mnie ten spojler z tyłu - jak dla mnie zdecydowanie za duży.



duży, jak zwykle kwestia gustu...

najlepiej to wygląda takie aluminiowe skrzydło rodem z F&F założone np na Jettę, albo jakiegoś sedana tego typu
  
 
Cytat:
2006-04-03 13:17:30, madzia_83 pisze:
Razi mnie ten spojler z tyłu - jak dla mnie zdecydowanie za duży.



Eee tam........Lotka rodem z TTE jest fajna.

Ta jest stanowczo za mała
  
 
Jak dla mnie tam ten jest w sam raz, wcale nie jest taki duzy
  
 
oczywiscie najbardziej mi sie podobuje lesio i rolka
  
 
Cytat:
2006-04-12 09:21:59, Yaryś pisze:
oczywiscie najbardziej mi sie podobuje lesio i rolka



no, wiadomo, z tendencją do lexa
  
 
Cytat:
2006-04-12 11:19:09, marcinm pisze:
no, wiadomo, z tendencją do lexa



Nie inaczej
  
 
IS ładny ten Lexiu Rolka równiez tylko ten golf jakoś nie pasuje do całej reszty , ile Ci pali Lexiu ???
  
 
Cytat:
2006-05-24 23:37:38, sterciu pisze:
IS ładny ten Lexiu Rolka równiez tylko ten golf jakoś nie pasuje do całej reszty , ile Ci pali Lexiu ???



Zależy czego,beny czy gaziora i przy jakim stylu jazdy,ale zbyt paliwożerny nie jest.Beny pali około 10 litrów a gaziora około 11,5 litra no chyba ze sie go katuje to wtedy i on sie zemści większym zużyciem
  
 
chodzi mi o bene ostatnio sie woze Lexiem IS300 to spalanie jest tragiczne jego byłem teraz w trasie pod Hamburgiem to spalił około 12-13l/100 w trasie gdzie wsumie sie po autostradach tylko jechało , normalnie mały smok
  
 
Taki mały niepozorny
  
 
No tak,ale te trzy literki pojemności wołają jeść..........ale za to jest czym przycisnąć pod nózką... a ty Sterciu lekkiej nóżki nie masz podejrzewam
  
 
ja juz na starosc sie uspokoiłem na oszczednosc skurczybyka prubuje wziąśc ale pomimo ze boje sie mu mocniej gazu dodawac to i tak wciaga za dwie Cariny 1,6 ciekaw jestem ile to by gazu złopało
  
 
Cytat:
2006-05-30 17:49:46, sterciu pisze:
ja juz na starosc sie uspokoiłem na oszczednosc skurczybyka prubuje wziąśc ale pomimo ze boje sie mu mocniej gazu dodawac to i tak wciaga za dwie Cariny 1,6 ciekaw jestem ile to by gazu złopało


Za ile Sterciu chcesz tego lexa sprzedac ? Tak tylko z ciekawosci pytam
  
 
Cytat:
2006-05-30 17:49:46, sterciu pisze:
ja juz na starosc sie uspokoiłem na oszczednosc skurczybyka prubuje wziąśc ale pomimo ze boje sie mu mocniej gazu dodawac to i tak wciaga za dwie Cariny 1,6 ciekaw jestem ile to by gazu złopało



Plus 15-20 % więcej niż benzynki
  
 
CzapCzap mysle ze piatka na początku bedzie a jak nie to przynajmniej czwórka w kwocie

IS na gaz wsumie nie opłaca mi sie przerabiac bo sprzedac to musze , jeszcze to wersja amerykańska jest na automacie i po miesie to złopie jak nie wiem
  
 
IS300 ma silnik z Supry?? czy to jakiś inny wymysł??

pzdr
  
 
Cytat:
2006-05-31 22:33:45, marcinm pisze:
IS300 ma silnik z Supry?? czy to jakiś inny wymysł?? pzdr



a myslisz ze ja wiem nigdy nie widzialem silnka w suprze
  
 
Cytat:
2006-05-31 21:00:06, sterciu pisze:
CzapCzap mysle ze piatka na początku bedzie a jak nie to przynajmniej czwórka w kwocie IS na gaz wsumie nie opłaca mi sie przerabiac bo sprzedac to musze , jeszcze to wersja amerykańska jest na automacie i po miesie to złopie jak nie wiem



IS 300 robiony był tylko w automacie,chyba że na specjalne zamówienie to mogli załadować manual
  
 
Cytat:
2006-06-01 08:22:48, is155 pisze:
IS 300 robiony był tylko w automacie,chyba że na specjalne zamówienie to mogli załadować manual



jak do tej pory nie widziałem IS300 z manualem... chociaż byłoby to ciekawe

pzdr