REGION EUROPA----SPOTKANIA I DYSKUSJE - Strona 15

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No i jak tam po Essen ?
Podejrzana cisza
  
 
spoko spoko niemam czasu zrobic galeri-a moze znasz cos zeby szybko i latwo zrobic galerie w necie
  
 
Cytat:
2007-12-11 17:23:13, CHAOSseba pisze:
spoko spoko niemam czasu zrobic galeri-a moze znasz cos zeby szybko i latwo zrobic galerie w necie



"Picasa"
  
 
Galeria z

ESSEN MOTOR SHOW
  
 
mi by starczyło to porsche w czarnym macie-nie będę wybrzydzał

może w przyszłym roku pójdę z wami
  
 
Impreza bardzo fajna. Tłoczno, głośno, gorąco, czyli to co tygryski lubią najbardziej. Upadł mit "brzydkich Niemek". Trochę zabrakło Japońskiej motoryzacji ale Brytyjczycy utwierdzili wszystkich po raz kolejny,że są bezapelacyjnie królami świata samochodów. Włoskie potwory też niczego sobie tylko ja nie lubię przerostu formy nad treścią.
  
 
pytanie tylko,czy te niemki to niemki
  
 
oki co tam jak tam u was -prosze o raport
  
 
Spox. Szykujemy sie na "pomorski". Mimo planów lotniczych postanowilismy pojechac Oplem. Szkoda,że nie dasz rady...
  
 
nie nie jest u mnie przesrane narazie i nici z pomorskiego-choc mialem jak zawsze nadzieje
  
 
hej, nie chce mi sie przeszukiwac watku - bo net mi chodzi jak zajechany maluch - kiedy jest ten zlocik???bede wdzieczny
  
 
7-9 marzec! Obecnosc obowiazkowa!!!
  
 
chomik ciucfolu jeden - ustaw sobie podział na kategorie na forum, życie wtedy stanie się łatwiejsze - taki duży a nie wie
  
 
HI
potrzebuje info na temat zarejestrowania mojego auta w PL znowu na mnie (polski adres),a wiec bez sprzedazy tylko przerejestrowanie z DE do PL- ewentualne oplady ,akcyzy koszty rejestracji ,tablice na zyczenie ,ubezpieczenie itp.i ile to wszystko tam trwa

wszystko co wiecie-musze przeliczyc czy sie oplaca taki zabieg
  
 
Cytat:
2008-02-01 06:46:23, Forest pisze:
chomik ciucfolu jeden - ustaw sobie podział na kategorie na forum, życie wtedy stanie się łatwiejsze - taki duży a nie wie



Forest..run...run Forest...nie denerwuj mnie bo tak bedzie na nastepnym zlocie , na ktorym sie zjawieNiestety nie dam rady, reszte urlopu musze wykorzystac na "odprowadzenie" moich dziewczyn do Polski do zostaj tam na dluzejAle slyszalem, ze w czerwcu cosik sie kroiwiec bede raczej na bankjak co roku
A moze w UK by jakas majowke zrobil gdzies cosik...cos tak kiedys switalo, ale jak zwykle temat zmarl....od Kwietnia moge sobie juz smigac po UKjowskich drogach wiec luzikMozna by cosik pomyslec

[ wiadomość edytowana przez: chomik dnia 2008-02-29 11:03:01 ]
  
 
Atrakcja na miłe spędzenie popołudnia Zapraszam opelclubzeeland

A tak było w 2007 FOTO
  
 
ja jade w niedziele na Zeeland-mam nadzieje ze bedzie fajna pogoda bo chce pospacerowac po plazy
-na jakim programie puszczajäF1 w NL(czy jest tam RTL niemiecki?)
-co robicie Zeelandowcy po poludniu 27.04

PS: bede w :Kattendijke

[ wiadomość edytowana przez: CHAOSseba dnia 2008-04-25 21:14:28 ]
  
 
Cytat:
2008-04-25 21:10:48, CHAOSseba pisze:
-co robicie Zeelandowcy po poludniu 27.04 [ wiadomość edytowana przez: CHAOSseba dnia 2008-04-25 21:14:28 ]



Ja jestem zapracowany cały weekend nie dam rady odwiedzić
F1 nie mam pojecia

POGODA http://www.weeronline.nl/>

Miłego wypoczynku
Pozdrawiamy
  
 
Cytat:
2008-04-25 21:10:48, CHAOSseba pisze:
ja jade w niedziele na Zeeland-mam nadzieje ze bedzie fajna pogoda bo chce pospacerowac po plazy -na jakim programie puszczajäF1 w NL(czy jest tam RTL niemiecki?) -co robicie Zeelandowcy po poludniu 27.04 PS: bede w :Kattendijke [ wiadomość edytowana przez: CHAOSseba dnia 2008-04-25 21:14:28 ]



Kattendijke.... no to masz cale 5 km do mnie. Spotkamy sie na bank. Co do spaceru po plazy to mozesz miec problem bo.... w Kattendijke nie ma plazy. Ale cos sie wynajdzie.wstukaj w navi moj adres i daj znac o ktorej bedziecie. Pogoda jest tropikalna.
  
 
tak myslalem ze tam niema plazy ale chcialem mame zabrac tam w nasze miejsce -ale musze obejrzec F1 i potem dopiero-chyba ze na F1 podjade do ciebie a dzieciaki bedä mogly z babciä pobrykac i nie przeszkadzac w transmisji
wyslij na priva adras bo niewiem czy mam go w navi jeszcze