REGION EUROPA----SPOTKANIA I DYSKUSJE - Strona 16

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Na plaze wybierzemy sie chetnie z Wami. Moze pierwsza kapiel morska w sezonie sie odbedzie... Tam w okolicy jest gdzie pospacerowac wiec o dzieciaki sie nie martw... problem moze byc z F1... nawet jesli wpadniesz do mnie to ja nie mam RTL7 a tam jest transmisja ...no chyba ze gdzies w necie poleci to damy rade.Posylam adres.
  
 
Kolorek pasuje jak ulał. W tym miejscu pragnę podziękować prezesowi klubu za to,że mimo sprzeciwu większości przychylił się do "mojej" koncepcji barw klubowych. Mówiłem Ci Maćku,że będzie fajnie wyglądać...
rameczka pod kolor
  
 
Cytat:
2008-06-29 14:10:30, YANNOSICK pisze:
Kolorek pasuje jak ulał. W tym miejscu pragnę podziękować prezesowi klubu za to,że mimo sprzeciwu większości przychylił się do "mojej" koncepcji barw klubowych. Mówiłem Ci Maćku,że będzie fajnie wyglądać... rameczka pod kolor


jak mam takie tylko z tylu
  
 
Panowie i Panie kto sie wybiera na
BRITISH MOTOR SHOW
Ja będe 27.07
zapowiadają wiele nowych atrakcji w porównaniu do zeszłego roku


szczegóły

[ wiadomość edytowana przez: Beethoven dnia 2008-07-09 20:01:17 ]
  
 
YANNOSICK jakiś spot kolo Zdzicha bo jutro będę w Twoich rejonach to może jakiś grill??
  
 
Wal jak w dym Stary. Zrobimy sobie zlota - spota !!!
  
 
co tam jak tam!?n zyjecie ? ja ostatnio malo mam czasu i wogule malo co w domu jeste ciagle w trasie -no ale taka robota
  
 
Cytat:
2008-11-29 11:18:02, CHAOSseba pisze:
co tam jak tam!?n zyjecie ? ja ostatnio malo mam czasu i wogule malo co w domu jeste ciagle w trasie -no ale taka robota



Mam to samo do końca roku brak weekendu

Ale jak zawijasz R-dam to zapraszam na spoto - herbatę
  
 
jeste czesto w Vlaardingen kolo R -damu,Sas Van Gent kolo Axel i we Vormeerver za A-damem-przewaznie w godzinach wczesnych -porannych -a ty gdzie tak dokladniej siedzisz?
  
 
Cytat:
2008-12-11 19:56:09, CHAOSseba pisze:
jeste czesto w Vlaardingen kolo R -damu,Sas Van Gent kolo Axel i we Vormeerver za A-damem-przewaznie w godzinach wczesnych -porannych -a ty gdzie tak dokladniej siedzisz?



W okolicach Axel i Sas Van Gent kiedys sporo pracowałem
A ja nadal tam gdzie byłem Yerseke bez zmian w NL wszędzie blisko to zaproponowałem spota małego
  
 
umnie bedzie ciezko bo mam big brathera na pokladzie i kapuje mojä pozycje do firmy - ale dzieki -moze kiedys bede musial tam nocowac albo cos to bedzie wiecej czasu
  
 
witam
czy w niemczech jest obowiązek jeżdżenia zimą na zimówkach
Bo usłyszałem pytanie : " do kiedy trzeba jeżdzić na zimówkach " ?

pzdr.Marek
  
 
Obowiązku nie ma. Ale gdy spowodujesz wypadek i milicjant za przyczynę poda niewłaściwe ogumienie to leżysz i kwiczysz.Nie wolno też wjechać na autobahn gdy sypie snieg lub gdy widoczna jego warstwa zalega na jezdni. Po landstrasach możesz brykać do woli nawet po "białym".
  
 
ja jestem przykładnym obywatelem i posiadam zimówki,wiosnówki,latówki i jesieniówki
po prostu zaskoczyło mnie to pytanie !
Czyli na autostradzie trzeba mieć jak pada lub jest biało ?

p.s
jak również posiadam zapas na każdą okazje
  
 
Fiu fiu... teraz już wiem po co Ci kombi.No i wiem już,że Ya nie jestem przykładnym obywatelem.
Kiedy pada nie ale kiedy sypie tak
No i kiedy leży "widoczny". Cokolwiek miałoby to oznaczać.
  
 
w tym roku wyjätkowo dlugo jest zimno i w D i w NL bylo troche sniegu tylko ze w NL spychy juz jezdzily, a w D nawet posypane nie bylo ale faktem jest ze ludzie zregöly zakladajä zimöwki zimä-nawet w zaglebiu gdzie rzadko pada i zalega snieg
  
 
W diale Sprzedam umieściłem ogłoszenie sprzedaży Omegi. Może ktoś z emigrantów reflektuje? Oddam ją za równowartość premii za złomowanie. A jak nie będzie chętnych to na zgniatarkę pojedzie.
  
 
spokojnie -narazie sie ze zlomowaniem niespiesz
  
 
CHAOSseba i jak wrażenia z jazdy?

  
 
wszystko superowo -tylko sie musialem przyzwyczajic ze chamulec jest bardziej oddalony od gazu niz u mnie-poprostu go szukalem,ale teraz juz jest ok-fajna jast ta roleta z tylu i z tempomatem tez super sie jedzie choc inaczej dziala niz w moim "GINAFie"-bardzo fajny saund gdy przyspiesza