JAK TO POMALOWAĆ ???????????????????????????????????????????

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!

mam pytanie:

mam pomalowany pewien element czarnym lakierem, chce to prysnac jeszcze bezbarwnym i teraz tak: czy musze matowac (jak tak to jakim papierem ? mam 2000, 2200)ten czarny czy poprostu bez niczego naniesc warstwe bezbarwnego lakieru na ten czarny ??

i ile warstw tego bezbarwnego aby byl taki efekt "głebi" ze tak powiem o ile to mozliwe

pzdr.! i czekam na odpowiedz
  
 
jakim lakierem masz to pomalowane?
  
 
renolak
  
 
Cytat:
2006-05-14 23:43:37, riders pisze:
renolak


pomalujesz akrylem i sie zgryzie jedno z drugim i bedzie zwala. nie polecam.
wez to zedrzyj pomaluj podkladem i ptoem akrylem i bedziesz mial spokoj przynajmniej wypolerujesz jak ci sie nie bedzie podobalo a jak nie to bez problemu pomalujesz bezbarwnym.

za renolaka ja bym sie nei zabieral bo sie sk!@#$@ gryzie
  
 
tzn jak za renolaka bys sie nie zabierał ?

a jakby to bezbarwnym renolakiem prysnac ? o to mi chodzilo tylko pytalem czy trzeba matowic czy nie ?
  
 
Cytat:
2006-05-14 23:58:58, riders pisze:
tzn jak za renolaka bys sie nie zabierał ? a jakby to bezbarwnym renolakiem prysnac ? o to mi chodzilo tylko pytalem czy trzeba matowic czy nie ?


jak masz bezbarwny renolak to zmatow i psikaj.
ale ja bym renolakiem nic nie robil.
zle sie maluje i nie wychodzi tak jak akrylem.
  
 
no tak ale to jest mały e;ement i nie opłaca mi sie za bardzo kupowac na nowo czarnego akrylu puzniej bezbarwnego i jeszcze zdrapyac renolaka....
  
 
Cytat:
2006-05-15 00:11:03, riders pisze:
no tak ale to jest mały e;ement i nie opłaca mi sie za bardzo kupowac na nowo czarnego akrylu puzniej bezbarwnego i jeszcze zdrapyac renolaka....


jak to maly element jest to pogadaj z jakim lakienrikiem moze ci za flaszke zrobi
  
 
Cytat:
2006-05-15 00:16:00, PG pisze:
jak to maly element jest to pogadaj z jakim lakienrikiem moze ci za flaszke zrobi



Czy wszyscy lakiernicy to alkoholicy?
  
 
Cytat:
2006-05-19 14:02:30, Golden_Flyer pisze:
Czy wszyscy lakiernicy to alkoholicy?


a po co byc alkocholikiem jak sie na codzien wdycha wszelkie opary??
nie potrzeba
co do tej flaszki to akurat mi chodzilo o ta przyslowiowa....
  
 
Cytat:
2006-05-20 00:03:00, PG pisze:
a po co byc alkocholikiem jak sie na codzien wdycha wszelkie opary?? nie potrzeba co do tej flaszki to akurat mi chodzilo o ta przyslowiowa....



Wiem, czepiam się Fakt, nitro dobrze daje w głowę
  
 
[quote]
2006-05-15 00:04:53, PG pisze:
jak masz bezbarwny renolak to zmatow i psikaj. ale ja bym renolakiem nic nie robil. zle sie maluje i nie wychodzi tak jak akrylem.


Przemysl przyjacielu co napisales !!!
Jak zmatujesz lakier i go psikniesz bezbarwnym to jak on bedzie wygladał ??? Hmm
  
 
Cytat:
2006-06-02 16:16:04, pawel0240 pisze:
[quote] 2006-05-15 00:04:53, PG pisze: jak masz bezbarwny renolak to zmatow i psikaj. ale ja bym renolakiem nic nie robil. zle sie maluje i nie wychodzi tak jak akrylem. Przemysl przyjacielu co napisales !!! Jak zmatujesz lakier i go psikniesz bezbarwnym to jak on bedzie wygladał ??? Hmm


malowales kiedys cos w ten sposob?? bo ja mysle ze raczej nie...
jak nie zmatowi to wszystko ladnie odlezie po jakims czasie jak nie splynie odrazu ...

  
 
[quote]
2006-06-02 18:24:12, PG pisze:
malowales kiedys cos w ten sposob?? bo ja mysle ze raczej nie... jak nie zmatowi to wszystko ladnie odlezie po jakims czasie jak nie splynie odrazu ...


Kolego, daj sobie spokoj z tymi uwagami. Mozesz matowic sobie lakierek, malowac go bezbarwnym i czekac na BLYSK, a po drugie gdzie napisalem, ze ma malowac na niezmatowiony.Bezbarwny nakladasz po malowaniu, a nie 10 lat pozniej.
  
 
Cytat:
2006-06-02 23:14:21, pawel0240 pisze:
[quote] 2006-06-02 18:24:12, PG pisze: malowales kiedys cos w ten sposob?? bo ja mysle ze raczej nie... jak nie zmatowi to wszystko ladnie odlezie po jakims czasie jak nie splynie odrazu ... Kolego, daj sobie spokoj z tymi uwagami. Mozesz matowic sobie lakierek, malowac go bezbarwnym i czekac na BLYSK, a po drugie gdzie napisalem, ze ma malowac na niezmatowiony.Bezbarwny nakladasz po malowaniu, a nie 10 lat pozniej.


pozdrawiam
  
 
Cytat:
2006-06-03 00:01:04, PG pisze:
pozdrawiam




co to za druciarstwo że na renolak bezbarwny i co z tego wyjdzie
  
 
Cytat:
2006-07-14 23:40:06, rosck pisze:
co to za druciarstwo że na renolak bezbarwny i co z tego wyjdzie



Zgadzam sie w 100%