!! UWAGA !! Ulotka OKP - przeczytaj !! - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mała poprawka. Jeszcze trenuję.




  
 
super extra ale nie poprawiaj mnie, zrób swoją duży PLUS !!
  
 
Cytat:
2006-05-06 00:49:09, tomazzi1980 pisze:
super extra ale nie poprawiaj mnie, zrób swoją duży PLUS !!



dlaczego? Sam przecież prosiłeś żeby podawać swoje opinie, sugestie etc. sapa zrobił rzecz fanstastyczną - zamiast rozpisywać się co jest nie tak wg. Niego po prostu to pokazał i wszystko jest jasne.
A tak na marginesie, ja też uważam że lepiej aby to zdjęcie nie wchodziło na logo klubu, a to "OKP" tak ni przypiął ni przyłatał. Lepiej bez niego.

pzdr


[ wiadomość edytowana przez: scoodie dnia 2006-05-07 23:48:41 ]
  
 
jedyne co bym jeszcze wyrzucil z tej ulotki/wizytowki to "forum" i "tuning" poniewaz wchdzac na stronke widac ze jest forum a po drugie tuningiem jakos srednio sie zajmujemy i sa od tego inne kluby chocby RLR (łódzkie) i nie znam stronki ale ATT (astra tuning team) zreszta jest tego cala masa. a z tego co wiem OKP jest klubem fanow Opla a nie tuningu.
  
 
No mozna ja dzis dosiade do photoshopa i porobie ponadganiam zaleglosci, dodam cos od siebie...
pozdrawiam
  
 


Ja wymyslilem takie 2 wersje oczywiscie to jest zrobione tak na szybko ale mam jeszcze pare innych koncepcji mniej troche tekstu lepsze tlo etc.
pozdr.!
  
 
FilipTeodorek - no na pierwsza Twoja wizytówka jest całkiem niezła. Tylko czcionka adresu internetowego trochę niezabardzo... Trzeba dla kogoś obcego będzie rozszyfrowywać napis
  
 
to wiesz czcionke mozna zmienic w 3sec zaden problem ale porobie wiecej takich projektow i moze cos bedzie naprawde ok
  
 
wątpię,
zawsze komuś coś nie będzie pasowało
  
 
ta pierwsza mi się podoba

pzdr
  
 
weź pod uwagę ekonomike drukowania
  
 
Cytat:
2006-05-10 04:59:57, tomazzi1980 pisze:
weź pod uwagę ekonomike drukowania



to moze wogle napiszemy Opel klub polska i adres strony i wydrukowac zastanow sie reklama ma przedstawiac klub.
i niestety trzeba wlozyc w to troche pracy i kosztow!
  
 
domyślam się, że tomazzi1980 ma na myśli kolor żółty paska. Wygląda on świetnie ale faktycznie przy druku na większą skalę podnosi koszty. Choć można zrobić kilka "wypaśnych" sztuk z kolorkiem a resztę nawet na xero w BW i też będzie dobrze.

pzdr
  
 
dokładnie tak jak scoodie pisze
Filip, co Ty odrazu taki nerwowy jestes
  
 
No mozna mozna
  
 
FilipTeodorek poprawki zrobiłeś? coś nowego?

Ja na dniach, może znowu się pobawię


[ wiadomość edytowana przez: tomazzi1980 dnia 2006-05-28 18:16:46 ]
  
 
























  
 
A tutaj pare moich propozycji:

][/URL]
][/URL]
][/URL]
][/URL]

[ wiadomość edytowana przez: osski dnia 2006-06-05 01:26:53 ]
  
 
...jakieś nowe propozycje??
  
 
moim skromnym zdaniem na ulotce powinien znajdować się wizerunek auta "fabrycznego" bez zbędnych dodatków, o ile wogóle powinien się tam znajdować