Motylki - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja mam dwie , a chce mieć cztery te pokrywki ,
któryś z nas może uszczęśliwić drugiego
jesteś gotów do poświęceń , czy będziemy obaj szukać brakujących elementów
  
 
Sprawdźcie na www.zaslepka.pl

albo na: www.dekielek.pl
  
 
Motylki to jednakowoz jedne z najlepszych felg! Ja to wiem...
  
 
ponwiam pytanie ma ktoś na sprzedaż lub wie gdzie mogę nabyć
dzięki
  
 
Cytat:
2003-04-18 17:52:51, herek pisze:
ponwiam pytanie ma ktoś na sprzedaż lub wie gdzie mogę nabyć
dzięki


to jest towar deficytowy sprzedawany spod lady - zobacz ilu chętnych czeka powyżej na takie okazje

MOTYLEM JESTEM UUUU
  
 
Cytat:
2003-04-18 18:46:36, GDA pisze:

to jest towar deficytowy sprzedawany spod lady - zobacz ilu chętnych czeka powyżej na takie okazje

MOTYLEM JESTEM UUUU



niestety wiem ale o 2 dostałem cynk...z tego co widze ludzie poszukują kapselków itp.
pzdr.
  
 
Cytat:
2003-04-18 17:27:09, Janio pisze:
Sprawdźcie na www.zaslepka.pl

albo na: www.dekielek.pl



Można jeszcze na www.kolpaczek.com.pl



  
 
obaj jesteście dekle!
Sukces - znalazłem jeszcze jedną zaślepkę ale przełamaną na pół. Super glue i juz mam 3! Jestem najbliżej. Kto ofiaruje mi 1 sztukę?

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Cytat:
2003-04-18 20:22:09, OLO pisze:
obaj jesteście dekle!
Sukces - znalazłem jeszcze jedną zaślepkę ale przełamaną na pół. Super glue i juz mam 3! Jestem najbliżej. Kto ofiaruje mi 1 sztukę?



Giełda Żerań zaprasza
  
 
no i co? wstanę rano a i tak ich nie kupię!
BTW wyjeżdzam za tydzień!

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Cytat:
2003-04-18 20:37:23, OLO pisze:
no i co? wstanę rano a i tak ich nie kupię!
BTW wyjeżdzam za tydzień!



No to kazdy jak OLO wyjedzie wysyla mu na @ jakis filmik - chlopak sie ucieszy, jak wroci i zacznie sciagac poczte
  
 
Cytat:
2003-04-18 20:37:23, OLO pisze:
no i co? wstanę rano a i tak ich nie kupię!
BTW wyjeżdzam za tydzień!



Nieprawda. Niedawno widziałem kołpaczki z napisem FIAT.

Sam zresztą jakieś pół roku temu kupiłem sobie kołpaczki z logiem ABARTHa. Czekają na lepsze czasy (tj. alufelgi 15" )
  
 
Janio wal do Nas jak w dym nawet jakby były zwichrowane
  
 
Cytat:
2003-04-18 15:03:53, OLI_F50 pisze:
Cytat:
2003-04-18 14:55:04, OLO pisze:
czy ktoś ma moze na zbyciu 2 szt. pokrywek do motylków z napisem fiat - te na otwór cetnralny? Bo tak niewiel mi do szczęścia potrzeba...



mnie do pełni szczęścia brakuje tylko jeden taki dekielek....na giełdzie w Poznaniu chcieli...10 zl..... przesadzili troszkę.... ale moze się skusze jak pojade tam ponownie... ..a o napisach FSO nie wspomne juz....heheh





Było minęło...W sobotni wieczór przed świetami Zajączek sprawił mi prezent...Jak byłem u gościa od którego kupiłem poszerzone motylki to znalazł jeden dekielek w bagażniku... i mam juz komplet... teraz tylko brakuje mi trzech napisów FSO by nakleić je na te dekielki...
  
 
Ja też sie piszę do klubu motyli - mam sześć i cztery zaślepki - wniosek trzeba mi 4 zaślepek i 2 felg... Drobiazg... Ino na giełdy daleko. Jesli był klub 132 to też się piszę .
  
 
ja tez, ja tez
mam 6 motylkow 4xET25 i 2xET35
ale bez zaslepek, bo to zwieksza mase nie resorowana i bezwladnosc kol
  
 
No, w końcu nadszedł ten dzień- odebrałem 2 motyle na przód. Oczywiście poszerzone do 6,5", po renowacji z nowa oponką 185/60 Barum Bravuris.



PN Kombi 1.6 MPi Motylfiorii
  
 
Machu zdjecia prosimy o zdjecia!!!!!!!!!!!!
  
 
Cytat:
2003-04-26 15:14:02, Mach pisze:
No, w końcu nadszedł ten dzień- odebrałem 2 motyle na przód. Oczywiście poszerzone do 6,5", po renowacji z nowa oponką 185/60 Barum Bravuris.



PN Kombi 1.6 MPi Motylfiorii



Nooo....w końcu je masz w komplecie to cieszy.... Teraz tylko umieśćnowe fotki...
  
 
A czemu tego nie ogłosiłeś , że masz juz je w profilu ?! Pochwal się tym towarem deficytowym jak to określił GDA...