Motylki - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jaki on dyficytowy??????????????
Tyle co u mnie na szrotach tego leży............... na cały klub by starczyło .
Może i ja się skusze na takie motylki..... ale to tylko ze względu że 14" od trucka( ale te z okrągłymi otworami) są podobno ciężkie i zwiększa się masa nieresorowana.... i chyba zapodam te motylki ale 14", ale nie ze względu na wygląd , tylko aspekty techniczne ........ mozę kiedyś mi się spodobają....

A te poszerzane motylki to nawet fajnie wyglądaja.....

o wiele bardziej deficytowym towarem jest kolektor wydechowy od GSI


[ wiadomość edytowana przez: polonezcaro dnia 2003-04-27 17:58:55 ]
  
 
Widziałem dzisiaj motylki Macha na żywo,robi wrażenie
  
 
Cytat:
jaki on dyficytowy??????????????
Tyle co u mnie na szrotach tego leży............... na cały klub by starczyło



Jeżeli piszesz o tych u gościa jak jedzie się na Józefów to troche się mylisz. Nie są to motylki fiatowskie lecz od starych opli. Wiem bo też dałem się nabrać. Ale fakt, gośc ma tego sporo.
  
 
ale jest jeszcze dużo miejsc gdzie je mają , a kolektorów - brak
  
 
Cytat:
2003-04-27 19:15:08, polonezcaro pisze:
ale jest jeszcze dużo miejsc gdzie je mają , a kolektorów - brak



napisz gdzie mogę nabyć najlepiej kpl. jeśli możesz...
  
 
Cytat:
2003-04-27 20:29:46, herek pisze:
Cytat:
2003-04-27 19:15:08, polonezcaro pisze:
ale jest jeszcze dużo miejsc gdzie je mają , a kolektorów - brak



napisz gdzie mogę nabyć najlepiej kpl. jeśli możesz...




spoko, tylko jak złoże silnik do mojego polonka - pojeżdze i się spytam czy juz na żyletki nei przerobili( jak ostatnio byłem to mieli ), jak będą to ja kupie jeden komlet i obstukam ci kolejny
  
 
Cytat:
spoko, tylko jak złoże silnik do mojego polonka - pojeżdze i się spytam czy juz na żyletki nei przerobili( jak ostatnio byłem to mieli ), jak będą to ja kupie jeden komlet i obstukam ci kolejny



będę "dziwęczny", popytam się o kolektor ale marne szanse w Grodzisku, może coś na Żeraniu byś dostał
  
 
Ale karopolonesku to jest fajny Gość, woli trakowskie od Motyli- to jest dla mnie HIT Klubu. A do tego myli oplowski wzór np. od Kadetta C z Motylem.
Kiedys na czacie stwierdził, że Motyle to takie "oklepane" felgi, wszyscy je mają. Widać to było w Sulejowie (oczywiście przebojem były trakowskie nie poszerzane). Do trakowskich sie nie umywają. No i poszerzanie to jest cos "okropnego".
Wolność Tomku w swoim domku ale przypadek caropoloneza uwazam za "ciężki".
Pierwszy raz napisałem tak "drastyczny" post ale nie mogłem inaczej- prawdziwi miłośnicy Klubu Motyli zrozumieją.
Pozdrawiam i życzę szczęścia w Ich szukaniu Kolego.
  
 
Cytat:
2003-04-27 21:00:25, Mach pisze:
Ale karopolonesku to jest fajny Gość, woli trakowskie od Motyli- to jest dla mnie HIT Klubu. A do tego myli oplowski wzór np. od Kadetta C z Motylem.
Kiedys na czacie stwierdził, że Motyle to takie "oklepane" felgi, wszyscy je mają. Widać to było w Sulejowie (oczywiście przebojem były trakowskie nie poszerzane). Do trakowskich sie nie umywają. No i poszerzanie to jest cos "okropnego".
Wolność Tomku w swoim domku ale przypadek caropoloneza uwazam za "ciężki".
Pierwszy raz napisałem tak "drastyczny" post ale nie mogłem inaczej- prawdziwi miłośnicy Klubu Motyli zrozumieją.
Pozdrawiam i życzę szczęścia w Ich szukaniu Kolego.



No więc tak.........
Fele od Trucka mi się poprostu podobają, i nic tego nie zmieni - lubie masywne, mocne felgi...
Ale mają one swoją wade - są ciężkie , co jak już ktoś zauważył..... zwiększa mase nieresorowaną. Jedyną dość sensowną alternatywą dla trucka są motyle, są takie no....... mnie nie zabardzo podchodą, jedyną zaletą to to że są 14", i w miare lekkie.
Poszerzane felgi, coś źle przeczytałeś lub pamiętasz - mówiłem o felgach w fiacie, gdzie wyciął kawałek felgi z obręczy i przyspawał go odwrotnie - jak by to robili gdzieś w profesjonalnym zakładzie to by było spoko, ale domoróbki kół..... aż mnie przeraża - bez urazy dla pomysłodawcy - pomysł spoko, tylko wykonanie .....
Twoje Mach buty wyglądają spoko, podobają mi się, ale ja bym takich szerokich butów nie zapodał - ale to moje zdania..... może się kiedyś zmieni

A co do pomyłek - nie miałem na myśli szrotu o ktorym on mówi( a raczej odwrotnie) ... co już zostało z nim naprostowane..... więc to "nie rozróżnia wzorów" - ojoj...... , on myślał o innym szrocie
  
 
Szybki jesteś. A jak Ty myślisz- czy taki powazny gość jak ja założyby jakiś domorosły wynalazek. Wszystko było robione full profesjonal- tylne u Niemiaszków, przód z najlepszym zakładzie w zachodniopomorskim.
Za szrot zwracam honor.
Pozdrawiam.
  
 
Nowe od trucka w sklepie 50zł/sztuka, i są 100% sprawne i pewne że się coś z nimi stanie.... są nie używane i nei mają " przeszłości"

Ja już przeżyłem wybuch tylnej opony przy 130km/h w lesie pomiędzy Kielcami a Końskimi- kilkanaście km od Sielpi ..... i na bezpieczeństwie już nie oszczędzam........ bo ile warte jest życie?
A taki stare używane felgi..... no jak są zdrowe egzemplarze i jeszcze odnowione - no to ładnie wygląda.... al eto musi byc przedewszstkim mocne i służy do jazdy a nie do oglądania.... bo jak ci coś się z kołami stanie .....???

ale coraz bardziej się boje że coś może się stać z kołami ( czytaj nei ważne czy to opona czy to felge, i całe zawieszenie). Nie wiem czy ktoś to już przeżył jadąc z całą rodzinką utrate koła( nei mówie o przebiciu opony bo nagle z niej w jednej chwili powietrze nei zchodzi tylko płynnie, ) ..... nikomu tego nie życze

Felgi muszą być mocne, i służą do jazdy ... a wygląd to już dodatek, właśnie stwierdziłem że nie kupie używanech felg...

Ale innym oczywiście uchodze te motyle czmu nie ," wolnść tomku w swoim domku"
  
 
hm, pęknięcie opony przy takiej predkości to rzeczywiście "niezapomniane" przeżycie. Czy na to miała wpływ "stara, przerabiana" felga?
Ja natomiast większą wage przywiązuje do tega aby na felgach miec NOWE OPONY, a felgi- byle nie były to ósemki
  
 
Cytat:
2003-04-27 21:41:17, Mach pisze:
hm, pęknięcie opony przy takiej predkości to rzeczywiście "niezapomniane" przeżycie. Czy na to miała wpływ "stara, przerabiana" felga?
Ja natomiast większą wage przywiązuje do tega aby na felgach miec NOWE OPONY, a felgi- byle nie były to ósemki



opony były nowe, miały ok 6miesięcy( strzelił kort, opony Tersus, i do tej pory kasy nei oddali - a to już prawie 2 lata) , praktycznei nie zużyte, a felga..... no wiesz wole dmuchać na zimne niż znów to przeżyć... do tej pory mam lęki jadąc szybko przez las( szczególnie przez ten odcinek.... noga sama odpuszcza z gazu).
Nie chce żeby mi znów cos się z kołami stało.... coś urwało, pęklo, felga też może się przecież uszkodzić.... a jeszcze stara( chodzi o zmęczenie materiału... i inne głupoty, przecież to też nei jest zawsze nowe )

co do opon mam komplet nowych pirelli ,

[ wiadomość edytowana przez: polonezcaro dnia 2003-04-27 21:55:31 ]
  
 
Dlatego nie kupuję polskich opon. Ty juz chyba tez nie.
  
 
Ta sobie czytam co tu piszecie o "starych,przerabianych" felgach i zastanawiam sie cóż to za tragedia może stać sie z takową?Rozsypie się w pył?Pęknie na pół?Jeżeli felga nie jest skorodowana i jest prosta to czym sie różni wytrzymałościowo od nowej,hę?
  
 
Generalnie dla mnie niczym no ale każdy ma jakiegos bzika
  
 
Cytat:
2003-04-27 17:20:12, OLI_F50 pisze:
A czemu tego nie ogłosiłeś , że masz juz je w profilu ?! Pochwal się tym towarem deficytowym jak to określił GDA...


no własnie - przeglądałem sobie galerie i widze juz kombi w pełnej okazałosci :





btw: jeszcze zamień te pomarańczowe kierunki na białe i bedzie miód malina
  
 
Cytat:
2003-04-30 13:51:18, GDA pisze:
btw: jeszcze zamień te pomarańczowe kierunki na białe i bedzie miód malina



własnie właśnie.
A klubowy zaopatrzeniowiec będzie w najbliższą niedzielę na giełdzie
  
 
Ja chyba tez sie rusze po sprezynki truck
  
 
Ile kosztowało Cie poszerzenie 4 felg i czy cena jest uzależniona od szerokości poszerzenia czy to akurat nie robi róznicy ? Pytam bo szukam felg 13x7 bądź szerszych ale nie mogę nic sensownego znaleźć , co więcej w Warszawie to nawet nie znalazłem żadnego warsztatu który by tego się podjał poszerzenia felg stalowych. Na Łuckiej nie chciali już ze mną gadać na ten temat. Jedyne co znalazłem to oferta odwrócenia obręczy na feldze bez poszerzenia, a to mnie nie interesuje. Jakby ktoś coś wiedział na temat bardzo szerokich aluminiowych felg 13(np pięcioramienne ATS) bądź stalowych, bądź poszerzenia to dajcie znać. I jeszcze jedno ET jak najmniejsze.
Pozdrawiam