Co polecicie mi na zestaw przedni do clio 93r

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!
co polecicie mi na zestaw przedni do clio 93r
i czy konieczny bedzie wzmak czy styknie radyjko (radyjko dedzie lada dzien CLARION BD359 )
dodam ze w kuferku bedzie STX-30-300-4-AP w 50L skrzyni typu BR (skrzynia zrobiona glosnik kupiony)

i teraz tak:
jezeli zestaw z przodu bedzie wymagal wzmaka to narazie i tak podepne pod radyjko i kupie wzmak monacora ten 2 kanalowy 225rms i chwilowo podepne tego wzmaka pod skrzynie a za jakis czas zakupie wzmaka pod skrzynie monacora tez 2 kanalowego tyle ze tego co ma 500w RMS a maly wzmak poleci na przod

jezeli jednak doradzicie mi glosniki z ktorymi poradzi sobie radio to z miejsca kupuje ten 2 wzmak

chyba ze w tej cenie macie inny pomysl na wzmacniacz/wzmacniacze...

takie pytanko czy instalacja elektryczna w tej rakiecie to przezyje bo grac to jedno ale jezdzic tez trzeba :]

oczekiwania od instalacji ... ma ladnie grac... muzyka od techno po metal z wylaczeniem hh pop'u i tego calego badziestwa cow radiu daja.. moc ma byc bardziej do kontroli glosnikow niz do napi.....a pod dyskotekami
  
 
A jaka kwote chcesz przeznaczyc na system przedni??
  
 
powiem tak cena/jakosc dam tyle ile warto dac :]
budzet nie jest specjalnie ograniczony, wole zaczekac i kupic za miesiac czy nawet 2 byle bylo warto...
Aczkolwiek bez przesady to tylko clio...
jak sobie policzylem koszty audio to mi wyszlo ze to prawie tyle co ten " samochod" echh droga ta zabawa :]

[ wiadomość edytowana przez: Gix dnia 2006-04-04 10:44:08 ]
  
 
No wiesz... moge ci zaproponowac głosniki za 300zł za 600zł a moge i za 8000tyś Wiadomo.. im wiecej kasy sie wyda tym lepze komponenty sie kupi
  
 
Cytat:
2006-04-04 10:36:32, Gix pisze:
echh droga ta zabawa :

mało satysfakcjonujaca i prawie nigdy nie proporcjonalna do zainwestowanych pieniedzy...
  
 
Cytat:
2006-04-04 22:25:43, arsen pisze:
mało satysfakcjonujaca i prawie nigdy nie proporcjonalna do zainwestowanych pieniedzy...


Ty to zawsze umiesz pocieszyc
  
 
echh jak i kazda zabawka, droga, pobawisz sie 5 min i sie robi nudna, a kasy wpakujasz... ale co tam czyms sie trzeba bawic
pozdrawiam i wielkie dzieki dla Vyzn-R'a
  
 
No problemo zawsze słuze pomoca jak nie tu to przez GG