Pytanie o radio - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ViKInG23 - bez nerwow.. A powiedz mi prosze, te Hertze to miales odseparowany oczywiscie..? Jak Ci sie podobaja wysokie tony w hertzu..? Bo mi one urywaly glowe, skrzeczaco drazniace granie w za wysokim pasmie..
Ja lubie jak wysokie tony sa wyczuwalne w samochodzie ale nie dominuja w nim, dlatego nie zdecydowalem sie na hertz i dlatego napisalem ze mi osobiscie nie podoba sie jak graja..

Tazz - prosze to chociaz napisz ile na wzmaka masz i co ma napedzac.. Tylko przod czy przod + sub..? A moze dysponujesz budzetem zeby kupic osobny wzmak do suba..? Jakis cyfrowy monobloczek..?

Pod fotel..? Sub pod fotel..? DObrze zrozumialem..? Bo jak tak to bedzie trudny wybor ze wzgledu na miejsce pod fotelem.. Lepiej ugadaj sie z kobieta ze dzielicie bagaznik na 2 czesci.. 1/2 jest jej a w grugiej polowie zagosci dobry subik..


[ edytowana przez: open (zrobilem literowki) 13:54:42 ]

[ wiadomość edytowana przez: open dnia 2006-04-19 13:56:14 ]
  
 
Finanse to sie uzbiera No subik pod fotel bo z tylu jest przestrzen mocno bagazowa tak ze nie ma nawet tylnej kanapy

A czy jeden wzmacniacz czy 2 to juz nie wiem. No i oczywiscie najlepiej wszystko w dobrym stosunku cena/jakosc.

Shaq dobrze rozumiem zeby zalozyc glosniki na dole ?? a jak je tam zamocowac itp. ??
  
 
Tak, dokładnie o to mi chodzi. 16cm głośnik u góry nie ma niestety wystarczajacej przestrzeni żeby "oddychać"
Załóż sobie takie taschki jak mam ja i Maniurka

MOżesz to zobaczyć TUTAJ

Tylko musisz mieć elektryczne szyby chcąc je założyć

[ wiadomość edytowana przez: Shaq27 dnia 2006-04-19 17:31:40 ]
  
 
Ale ten czlowiek chce za nie az czysta zlotych

Tyle za nie placiles ? Warte sa swojej ceny ? Jaka jakosc wykonania ?
  
 
No trochę za nie woła, ale ja nie mam zapału stolarza ani sprzętu
Czy warte swojej ceny - na pewno można to zrobić taniej, ale patrz wyżej Głośnik zamocowany w taschkach gra zdecydowanie lepiej, pomijając fakt że dużo łatwiej w takiej konfiguracji zapanować nad wszelakimi trzaskami tapicerki bo 16-tka potrafi już poszarpać konkretnie Według mnie jak ma autko fajnie zagrać to zdecydowanie warto w to zainwestować. Oczywiście to moje zdanie
Jakość wykonania jest bardzo dobra, pasują idelanie, przykładzasz i leżą jakby byłby stamtąd
  
 
No to git W przyszlym miesiacu biore sie za glosniki i cala reszte z tym zwiazana

A co z tym wzmacniaczem i subem ?? Nie musi byc to jakis gigant tylko po prostu zeby troszke cykalo
  
 
Open , akurat jesli chodiz o twoja wypowiedz to w tym przypadku nie mam zastrzezen , bo napisales ze to tobie nie podoba sie jak graja Hertze. Kazdy ma prawo wyrazic swoja opinie odnoszaca sie do wlasnych wymagan. Mnie chodzilo raczej o wypowiedzi typu : "to jest do bani , tamto tez ,a to nie!" I na tym koniec.

Zreszta nie chce robic burzy w szklance wody bo nie ma o co. Poza tym i tak podoba mi sie jak moj zestaw gra.

A co do moich hertzow to sa to dwudrozne glosniki , ale nieodseparowane. Wysokotonowki sa pod maskownica glosnika. Stad moze nie mam takich odczuc jak ty ze "treble" panuja w samochodzie.

Pozdro