LICZNIK - rozbiórka bo się obrotomierz przekręcił

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
pytanie, w jaki sposób najprościej i najbezpieczniej rozkręcic licznik bo z przyczyn niewyjasnionych w moim essim wskazowka obrotomierza znajduje sie z drugiej blokady niz powinna. i teraz rosnie tylko do blokady, czyli nawet do 0 rpm nie dochodzi :p
  
 
1.Sposób normal: Opis jak wyjąć licznik jest na stronie głównej, ale wystarczy, że go wykręcisz-nie musisz odpinać linki i wtyczek.. Zdejmujesz szybkę (razem z czarnym plastikiem mocowana na zatrzaski-podłużne otwory na zdjęciu-dociskasz je do obudowy i wyłażą- w białym plastiku) i obracasz wskazówkę.

2.Sposób extremal: kręcisz rozrusznikiem na wstecznym, aż zaskoczy silnik (masz lewe obroty) i dajesz ognia, to wskazówka sama Ci przeleci
  
 
a w jaki sposób sciagnać szybke sama zeby przekręcić wskazówkę? bo nie wiem czy ona na jakims mega kleju jest czy na czyms bo mi odejsc nie chce :/
  
 
nie powinna byc na kleju chyba ze poprzedni włąsciciel cos grzebał



PS, borys uzyczyłem sobie zdjecia.
  
 
U mnie sie tak czasmi dzieje jak na pelnym gazie zgasze silnik kluczykiem wtedy obrotomierz wychodzi jak gdyby za skale ale po ponownym uruchomieniu silnika i przygazowaniu wszystko wraca do normy .
  
 
Cytat:
2.Sposób extremal: kręcisz rozrusznikiem na wstecznym, aż zaskoczy silnik (masz lewe obroty) i dajesz ognia, to wskazówka sama Ci przeleci




surec to ma poczucie humoru