[S] Elementy samochodowe z laminatu (126 i ...) - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
sie robią na razie okrągłe, 1 jest prawie gotowe, potem reszta- na razie robię modele spróbuje zrobic poszerzki tak, by były zamienne po przekątnej auta- wtedy znacznie spadna koszta zaniedługo zapodam fotki pierwszej ukonczonej poszerzki- modelu juz na aucie...
  
 
wiem dokladnie o co ci chodzi i ja bede pierwszy w kolejnosci jak sie uda bvy kupic je pamietaj by byly takie podobne jak podawalem wczesniej te z bialego malca
  
 
aktualizacja
własnie rozszerzyłem oferte o wylot powietrza montowany w maske dedykowany do swapow 126 z chłodnicą z przodu - wzór podobny do tych które w swoich autkach mają Kaza i Rafał maxi
moze byc sprzedawany z klapą z laminatu jako opcja, lub luzem i montowane we własnym zakresie do metalowej klapy
koszt- 80pln
fotki bedą lada dzień

inna moja specjalnosc- regeneracja zderzaków, lub owiewek motocyklowych a takze innych laminatow


[ wiadomość edytowana przez: HNT dnia 2006-07-17 21:23:25 ]
  
 
HNT dzialasz tam czy mamy komandosa wypic razem :p
  
 
działam , ale komandosa jak najbardziej - czemu nie?
  
 
bo wiesz ja mam do roboty nadkola i raczej nastawiam sie na ich poszerzenia
  
 
Wczesniej zapowiedziane fotki klapy laminatowej z wlotem dla swapa z chłodnicą z przodu... wlot dostępny też jako osobna częśc do samodzielnej zabudowu także w heavy metalowej seryjnej klapie










[ wiadomość edytowana przez: HNT dnia 2006-07-27 11:47:27 ]
  
 
Jaka cena za ten model płaskiej klapy z kraktami bambino + zawiasy ?
  
 
Chodzi Ci pewnie o klapę EL z dociętymi kratkami bambino...
oczywiście moge ją zrobic jak najbardziej, z tym ze cena jest 160 za tą klape z kratkami bambino (więcej roboty, wycinanie kratek, dlatego ze forma jest 1 generacji i trzeba wiecej czasu na wykonczenie odlewu poswiecic)
polecam FL- 135zł z kratkami Fl odlewanymi juz
zawiasy do klapy- 30pln
jesli podsyłasz mi swoje wyciete- 10pln
podkład czarny do tego- 25pln


[ wiadomość edytowana przez: HNT dnia 2006-07-25 23:24:36 ]
  
 
UP...

do sprzedania mam wybrakowany egzemplarz klapy tylniej FL
40pln + wysyłka- klapa ma kratki Flowskie tylko odlew nie wyszedł i trzeba ja poszpachlowac i wyszlifowac- poszpachlowana juz jest, jedynie nie chce mi sie/ nie mam czasu jej wyprowadzac na gładz, szybciej nowa odleje- takze oferta dla kogos kto ma troche wiecej czasu....


[ wiadomość edytowana przez: HNT dnia 2006-07-27 08:47:21 ]
  
 
A są jakieś fotki tej nieudanej ?
  
 
fotki nieudanej beda jutro
  
 
jak tam HNT masz juz dla mnie maske i klape mozemy sie już wymieniać ?
  
 
sie robią,
tylnia juz gotowa, przednia jeszcze nie- jutro musze po włokno szklane jechac i bedziemy kontynuowac...
  
 
poprosze zdjecia poszerzek jesli masz juz
  
 
to z dziurami to raczej wyloty z chlodnicy niz wlotyciekawy pomysl tyle ze woda niezle siemusi lac do bagaznika.
  
 
Pat a od czego sa kanaliki w podłodze bagaznika takie trzy o srednicy okolo 4 mm
  
 
Cytat:
2006-07-29 15:25:24, Pat_kdb pisze:
to z dziurami to raczej wyloty z chlodnicy niz wlotyciekawy pomysl tyle ze woda niezle siemusi lac do bagaznika.



sie pomyslało i kratki ściekowe zrobiło odpowiednie

  
 
i jak tam kiedy beda foty tej nie udanej a moze juz sprzedana??
  
 
i co z tymi poszerzkami? moze do mnie by podeszly jakby takie jak na fotce byly