Kitcar - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Oj - to chyba jasne?
  
 
hehe Koocie nie zabardzo jest jasne, a nie domówienia wiesz ze są nie zdrowe - tego sie nauczyłem po części od Ciebie i bardzo sobie cenię ta nauke
  
 
No cóż - w skrócie to uważam, że jeżeli ktoś w tym kraju gdzie "nic się nie udaje" i "nie opłaca" podejmuje trud zrobienia sobie kit-cara i ma się odwagę do tego publicznie przyznać, to nieładnie jest pisać ironiczne komentarze z powodu opóźnień w realizacji. Sam mam problem z opóźnieniem remontu mojego auta, Ty Momiku ile dłużej niż to było przewidziane robiłeś kombika? itd itp. W tym kraju ma się wieczne trudności obiektywne, życiowe, organizacyjne itd itp. i warto mieć trochę wyrozumiałości dla innych.
  
 
ależ koocie nikt nie napietnuje opożnienia w pracach, bo to jest rzecz raczej normalna przy tego typu projektach zwracamy jedynie uwagę na brak jakiejkolwiek informacji wczesniej obiecanej. Można napisać że "prace zostały wstrzymane a tu macie fotke co do tej pory udało sie zrobić, prece podjete zostaną po uporaniu sie z trudnosciami które je wstrzymują" i zapewniam Cie ze nikt by tu nie domagał sie nic. A tak domagamy sie tych obiecanych fotek i tyle, nie napietnujemy wykonawcy ani pomysłu a jedynie jestesmy ciekawi jak mu idzie
  
 
Trzeba tak było od razu
  
 
No i co tam ciekawego?
  
 
u mnie narazie sstanelyprace z dwoch 3 powodow...
1. malo czasu
2.malo kay
3. poldziu potrzebuje pomocy i narazie pomagam mu dojsc do siebie

ale mam nadzieje ze juz niebawem wszystko znowu ruszy ... w koncu wyplata niebawem
  
 
Krasuuu! ale my tylko chcemy zdjęcia tego co już masz...to chyba dodatkowych kosztów za sobą nie pociąga
  
 
Cytat:
2006-09-05 20:57:19, bieniowaty pisze:
Krasuuu! ale my tylko chcemy zdjęcia tego co już masz...to chyba dodatkowych kosztów za sobą nie pociąga


Zdziwil bys sie
To sie nazywa koszt utraconych koryzsci, czyli koszt alternatywny. Krasu w czaie jaki ptrzeba na zrobienie czy tez wklejenie fotek mogl by zrobic 10 mln rznych cieawszycg rzeczy, jak np pierdzenie w stołek czy innych


[ wiadomość edytowana przez: Julo dnia 2006-09-05 21:11:59 ]
  
 
Cytat:
2006-09-05 20:57:19, bieniowaty pisze:
Krasuuu! ale my tylko chcemy zdjęcia tego co już masz...to chyba dodatkowych kosztów za sobą nie pociąga


Może kolega nie ma cyfrówki? Ja np. też nie mam.
  
 
Cytat:
2006-09-05 22:10:20, Koot pisze:
Może kolega nie ma cyfrówki? Ja np. też nie mam.


a po co cyfrówka? naszkicować może
  
 
znowu wklei rysunki citroena (o ile dobrze pamiętam)
  
 
Cytat:
znowu wklei rysunki citroena (o ile dobrze pamiętam)


jakiego citroena? porownaj moje szkice z fotka C2...
Cytat:
a po co cyfrówka? naszkicować może


to pwoiedzcie mi poco wogole mam robic tefotki..... zeby czytac takie uszczypliwe cyniczne komentarze?
  
 
Oni tak z zazdrości "łobuzy". Sami nie potrafią, to innym dokuczają. Poza tym to dobre chłopaki. Nie przejmuj się.
  
 
Cytat:
2006-09-05 23:47:20, krasu3 pisze:
to pwoiedzcie mi poco wogole mam robic tefotki..... zeby czytac takie uszczypliwe cyniczne komentarze?


bo tfardym trza być, nie miętkim.
  
 
Cytat:
2006-09-05 23:47:20, krasu3 pisze:
to pwoiedzcie mi poco wogole mam robic tefotki..... zeby czytac takie uszczypliwe cyniczne komentarze?



bo obiecałeś je wkleić...? tak mi się coś zdaje obietnica do czegoś zobowiązuje, chyba że dla Ciebie to nic nie znaczy i rzucasz słowa na wiatr
  
 
Krasu bo muszisz zrozumieć, że są wśród nas tacy którzy budują, remontują słopują i robią tysiące drobnych rzeczyw zaciszu garażowym nie trąbiąc przy okazji na forach czego to oni nie tworzą. Są też tacy którzy mówią czego to oni nie robią, jak prześwietne plany mają. A tak naprawde nikt nic o tym nie wie, bo zdięć nie ma, żadnych faktów technicznych nie ma... Poprostu takie pomysły najczęściej bardzo szybko upadają
Także przemyśl jeszcze raz wszystko to co napisałeś z tym co zrobiłeś
joł
  
 
prawda jest taka ze otworzylem ten temat bardziej aby uzyskac porady i opinie a nie poto zeby sie chwalic....
dzieki pomocy znajomych i ich znajomych siedzacych w temacie rzywic mechaniki etc. powoli posuwamy sie do przodu...
aktualnie tak jak napisalme stanely nam niektore rzeczy na przeszkodzie ale mam nadzieje ze to szybko minie
co do fotek to jak tylko bede mial chwilke to przejade sie do garazu gdzie sa moje wypociny i cykne pare fotek...

narazie cierpie tez na chroniczny brak czasu spowodowany nauka i praca ale z tym tez sobie jakos poradze.
  
 
Krasu ja 3mam kciuki, być może uda mi się być 50/50% w niedziele na zlocie aut dziwnych i tuningowanych na targach w katowicach ty srebrnym jeździdłem, to sei okaże w niedziele dopiero... więc nie obiecuje

-----------------
SOVA - Synthetic Online Violence Android
  
 
to licze ze sie spotkamy! pozdrawiam