Fso warszawa jedzie do dubrovnika... - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
a miało być tak pięknie...
  
 
Myślę że przed tak długą trasą,trzeba gruntownie przygotować samochód...
Szkoda że się nie udało,miejmy nadzieję że Pagan nie popuści
  
 
Cytat:
2003-04-21 11:39:24, Janio pisze:
Pagan niestety wraca. Padły mu uszczelniacze na wałkach rozrządu.

Znów zadziałał Assistance klubowy. Kolega Voyteck ściagnął Pagana do Starachowic.


buuuuuuu

szkoda
  
 
Niech to ....
To wszystko przez Wisniewskiego mowie wam !!!!
  
 
Pagan(Zoltan) ujechal 260kmpoczym zdechl na uwiad simeringow.i to wam starczy.
pijemy piwa z woytkiem,pagan zdazyl sie opalic na cieplym sloneczku.
keen za chwile przyjezdza i bedzie zajebistya impreza. assistance still alive. dzieki dla jania,jako telefono informatora, bo w gdyby nie on tu bysmy nie trafili.
mocno najebani pagan i voyteck i ptys czyli pani pagana, ew. keen
  
 
potwierdzam.
Zrobił sie nam spot alkoholicki znaczy sie starachowicki.
  
 
Hehe. Jaka szkoda,ze Paganowi nie popsuło się auto gdzieć blisko wawy
  
 
trzeba zmienic nazwe assistance Na np "For a party Call ..."
  
 
No nie mam dość integracji w ramach assistance. Musiałem w nocy wracać do domu i nawet nie mogłem sie napić krupniczka pagana.
Ale w drodze powrotnej proponuje awarie bliżej ostrowca - bedzie ciekawiej.
  
 
No wiec chcialem zawiadomic wszystkich zainteresowanych ze kolega Pagan wraz z Agnieszka wlasnie przed chwileczka udali sie w dalsza trase. Wszystkich majacych awarie w okolicach kielc, skarzyska, starachowic chetnie zapraszam
  
 
A płyny uzupełnili?
  
 
Maja uzupelnic po drodze
  
 
Cytat:
2003-04-25 02:28:57, Janio pisze:
A płyny uzupełnili?



Chłodzące czy integrujące?
  
 
chyba te integrujace bo tutaj sie im wszystko rozlalo
  
 
Cytat:
2003-04-24 19:52:35, voyteck pisze:
No wiec chcialem zawiadomic wszystkich zainteresowanych ze kolega Pagan wraz z Agnieszka wlasnie przed chwileczka udali sie w dalsza trase.




Ale się zawziął
Tylko podziwiać
  
 
tzn nie wiem dokladnie czy dojedzie do chorwacji gdyz urlop mu sie konczy ale napewno bedzie jechal na wegry. Fakt tylko podziwiac.
  
 
jestesmy teraz na wegrzech 70km od budapesztu i stoimy tu, ale nie z powodu awarii tylko akurat mam tu rodzine. jutro wymieniam tylne klocki, aby mi tarcze nie zardzewialy do konca i kompletnie nie wiemy gdzie mamy jechac. do wyboru sarajevo lub krk. konczy sie kasa i konczy sie czas, wszyscy przegrali, wiec po co bylo grac? sos dla fso!
POZDRAWIAMY SERDECZNIE VOYTECKA NASZEGO WYBAWICIELA. NASTEPNE WAKACJE ZAPLANUJEMY OD RAZU W STARCHOWICACH BO PO KIEGO GRZYBA PIERDO%/= SIE PO SWIECIE
pagan i paganowa
  
 
Gorące zyczenia udanej dalszej podróży jak powiadał Wielki Brat - Jestem pod wrażeniem
  
 
No to: - kto następny?
  
 
Cytat:
2003-04-27 19:49:39, Grzech pisze:
No to: - kto następny?



Chętnych brak