Maluch z silnikiem z przodu ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

przyznam się szczerze że trochę się zdziwiłem tym o czym przeczytałem - postanowiłem się z Wami tym podzielic bo myśle że jest to ciekawostka :



CAŁY ARTYKUŁ
  
 
gdzies juz czytalem o takim malcu, ale tamten byl czerwony, 3-drzwiowe nadwozie i wlasciciel jeszcze dodal pare bajerow (centralny zamek, elektrzycznie otwierane szyby, itd.). tak w ogule to calkiem fajna sprawa tylko ciekaw jestem jak sie takie cudo prowadzi - malczak+przedni naped=????
  
 
Tak to prawda były takie maluszki, ale na etapie prototypów się zakończyło (jak większość dzieł OBR-u) Więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie "ocalić od zapomnienia".
  
 
Fajna sprawa! Chetnie bym takie cos kupil!!
  
 
parę razy go widziałem, śmiesznie wyglądał, stał na moim osiedlu (ale na drugim końcu) tył miał całkowicie seryjny (tylko miał kratki w klapie zasłonięte) jak chodził to nie wiem, bo widziałem go tylko jak stał. Przodzik nawet do przyjęcia, a sirodka niewidziałem.
  
 
Ja widzialem ze 3 lata temu na zlocie Krakowskiego KATKu takiego malca....w kolorze bordowym....chyba na Bielskich tablicach.