Witam wszystkich i proszę o radę.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich forumowiczow. Jestem tu pierwszy raz jak zreszta widac. Chciałbym w najbizszym czasie zakupic sobie radyjko do samochodu ze wzgledu na zwiekszajaca sie liczbe wyjazdow (w kraju). Mam osobowy samochod dosyc nowy wiec nie bardzo pasowalo by mi duze radio z ktorym jest problem jesli chodzi mi o umiejscowienie go. zastanawiam sie nad tym modelem :
http://www.allegro.pl/item110218851_midland_alan_42_multi_antena_magnesowka_ml_244.html
Moze ktos z was mial z nim do czynienia?? Czy bedzie to dobry nabytek??
Z gory thx za podpowiedzi.
  
 
proawde mówiąc to nie wiem czy sie z tego gdzies dogadasz!! Proponuje zakupic normalne radio cb , jakies małe dobrej jakosci i antene równiez nie najtanszą. pozdro.
  
 
Jezeli juz chcesz male to polecam presidenta Harrego lub jego blizniaczych braci tej firmy, ew. kuzyna Unidena 520xl. Zadnych midlandow-alanow nie kupuj. Szkoda kasy na te padla. Antenke dobierz sobie wedlug upodobania, ale tez nie taka za 50zl tylko konkretniejsza i najlepiej montowana na stale, a nie na magnez.
  
 
pawel nie mac koledze w glowie... jesli kolega nie ma upodoban do dziurawienia dachu np...

magnesowki tez potrafia byc dobre - pierwsza ma (nieodzalowana, skradziona to president georgia - idealna dla kogos kto nie chce sie wyrozniac z tlumu... i dziala...
druga - president ml-145 - boska antena - ktora moze z powodzeniem bujac na dachu i spelniac swa powinnosc

[ wiadomość edytowana przez: gokyu dnia 2006-06-21 18:28:46 ]
  
 
Nie musi koniecznie wiercic bo sa uchwyty ladne. Jezeli ma sedana to dobrze spelni mu role taki uchwycik