Maty bitumiczne

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Co o tym i o tym myślicie? Cena bardzo konkurencyjna. Mam zamiar wygłuszyć drzwi w moim essim (3D), nie wiem czy to się nadaje a przedewszystkim powiedzcie ile musiał bym tego zakupić jak chce wykleić je w 3 płaszczyznach.



[ wiadomość edytowana przez: BadKENNY dnia 2006-04-28 08:37:13 ]
  
 
To jest dekarka taśma uszczelniająca, którą bez problemu możesz kupić np. w Castoramie
  
 
u mnie w castoramie taka tasma 15cm x 10m kosztuje 60,47 a w tym linku co podal kolega wyzej 15cm x 5m kosztuje 17zl wiec duzo bardziej oplacac sie na allegro kupowac...
  
 
Cytat:
2006-04-28 09:45:17, zniesmaczony pisze:
u mnie w castoramie taka tasma 15cm x 10m kosztuje 60,47 a w tym linku co podal kolega wyzej 15cm x 5m kosztuje 17zl wiec duzo bardziej oplacac sie na allegro kupowac...



to samo chcialem powiedziec...
  
 
Wygłuszałem auto (essi 3D MK5) matami APP i Bolla. Na 1 drzwi poszło 6 mat 25/50cm+ 2 maty na blachę tą bliżej tapicerki. Ta taśma dekarska jest bardziej elastyczna od mat audio i nie pęka tak bardzo na mrozie. Cena jest dobra. Jest jeden mankament - trochę dłużej wietrzeje z niej zapach, ale to szczegół.
Pamiętaj, że mata jest dość ciężka, więc przesyłka będzie znaczna.
  
 
w aukcji pisalo ze 7zl przesylka

a czytalem gdzies ze dobrze wygluszyc tymi dekarskimi od wewnatrz a zamknac drzwi matami bolla...
  
 
Ok, to środek wykleje tym, a na tą zewnętrzną powłoke ile będe potrzebował mat bolla 50/25 na moje drzwi (3D)??
  
 
Witam

Ja mam zamiar obłozyć całe auto matami i z tego co widze, to te maty deklarskie wychodzą znacznie taniej od bolla...
Jak to jest z jakością i efektem końcowym??
Jest duża róznica, czy można spokojnie dać te deklarskie na auto, ewentualnie same drzwi wykleić matami bolla?

Pozdr
Bziku