[s]Podnośnik 2- kolumnowy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam! W przyszłym tygodniu bede mial do sprzedania podnosnik 2 kolumnowy. Przywieziony z Niemiec. POdnośnik marki Hofman lub Romeico. Bede miał 2 i jednego zostawiam sobie a drugi bedzia na sprzedaż. Cena 3200zł Więcej informacji po weekendzie
  
 
jestem wstepnie zainteresowany zaleznie od teko jaki to podnosnik i jaki jego stan

p.s.
hudrauliczny,mechaniczny? jakies fotki? stan?

[ wiadomość edytowana przez: kania_ dnia 2006-05-11 23:16:00 ]
  
 
mechaniczny, 2 kolumny połączone ze sobą łańcuchem. Fotek jeszcze nie mam bo do domu ściągnąłem narazie łapy i silniki reszta do poldka nie weszła Wszystko przyjedzie w przyszłym tygodniu i wtedy bedą fotki.
  
 
oka czekam niecierpliwie a jak oceniasz stan techniczny?
  
 
Ja rowniez bylbym zainteresowany...
  
 
Cytat:
oka czekam niecierpliwie a jak oceniasz stan techniczny?



trudno jest mi cokolwiek napisać ponieważ jest to dla mnie zupełnie nowa rzecz. Podnośniki były rozebrane jak je kupowałem, nie były jeszcze montowane w POlsce. Kręciłem recznie to podnosi. Przywioze je do domu, ściągne obudowy, poczyszcze, będę wiedział więcej co i jak
  
 
jaki udzwig?
jesli 2.5tony i eruby nie sa styrane to jestem grubo zainteresowany
  
 
z tego co pamietam to udzwig jest 2,5 tony, a e(ś)ruby to trza bedzie zobaczyc. Z tego co sie dowiedzialem to najczesciej w tych podnosnikach pada jakas tuleja na srubie, w moich podnosnikach jest wporzo
  
 
przed chwilą przywiozłem podnośnik. Naranie wiem ze udzwig ma 2500kg. Jak jest kto zaintresowany to niech dzwoni 0 692 057 750 lub priv. Już wyczaiłem co boli ten podnośnik. Jest nieoryginalny silnik. Parametrami jest odpowiednikiem poprzednika tylko trza bedzie przyspawać na nowo śruby mocujące. Koleś od którego go zabierałem miał taki burdel ze poprostu gdzies go posiał.

Zrobie jeszcze foty to je wkleje tu póżniej



[ wiadomość edytowana przez: Tomas128 dnia 2006-05-16 10:27:56 ]
  
 
nie moge cos wkleic fotek na imageshack. Możee podesłałbym komus zeby ktos wkleił albo jak ktos zainteresowany jest to mu wysle na maila
  
 
A >> TU << zaglądałeś ??
  
 





ku^%$^( zapi(^%*& CHU%&^%&% nie wiem co sie dzieje, abo jakis tempy zara jebne tym kompem o ściane. z tego co widaze to nie widac tej fotki.




[ wiadomość edytowana przez: Peyyoo125 dnia 2006-05-17 09:15:41 ]
[ powód edycji: Poprawka :))) ]
  
 
http://img49.imageshack.us/my.php?image=podnonik10zi.jpg

http://img508.imageshack.us/my.php?image=podnonik26vp.jpg
  
 
link
  
 
ja dziekuje