Co podniosło mi dziś - Strona 69

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witajcie!
Mam najgłupsze pytanie w swoim życiu, ale zadam je.
Jako że mój burzliwy związek wciąż trwa, a ja prawdopodobnie wkrótce oszaleje, chciałabym zapytac się czy (i po co właściwie) można użyc w jakimś celu do bezpiecznika w motorze prezerwatywy?
Czytam to i widzę jak idiotycznie brzmi. Ale to bardzo dla mnie istotne.
Pozdrawiam
  
 
Może napisz najpierw co ma wspólnego treść Twojego postu z tematem całego wątku?

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Co podniosło mi dziś ciśnienie
  
 
Co mam więcej odpisac, bo nie rozumem...
Myslałam, że jest to wątek 'o wszystkim', więc zamieściłam takie pytanie. Ale ok. widzę, że odpowedzi nie dostanę, nie ma problemu, zadam swoje debilne pytanie na innym forum.
  
 
Co podniosło mi dzis cisnienie tzn. co mnie dzis wqrwiło, piszac prosto z mostu. A Ty wyskakujesz ni z gruchy ni z pietruchy z condomem na bezpieczniku w motorze no kur....... rece opadają. I dalej nie wiadomo o co Ci chodzi w nawiązaniu do tytułu wątku.

Teraz wyraziłem się jasno?

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Ale zgadza się. mnie to wkurzyło, że mój chłopak powiedział mi wczoraj, że prezerwatywa, która zniknęła z jego szafki to przydała mu się do jakiegoś bezpiecznika. A jeśli chodzi o auta / motory może powiedziec mi wszystko, nawet że tą gumkę nałożyl na kierownice bo musiał. Dlatego postanowiłam wejśc na forum, zapytac czy to możliwe, czy to ja jestem zazdrosną wariatką, która szuka kochanek na siłę, czy też on znowu mnie oszukał. Wiem że to nie forum dla złamanych serc, nie o zdradach, ale gdybym tam zapytała o durnego kondoma na bezpieczniku nie sądzę aby ktoś miał pojęcie. Chciałam tylko odpowiedz czy jest to możliwe, aby w takim celu go zużył. I tyle. Jeśli nie chce mi nikt odpowiedziec- ok, ale nie rozumiem czemu trzeba byc zaraz niemiłym. Myślałam że wątek dobry wybrałam, że nie przerwę Wam jakiś rozmów o innych sprawach. Tyle. Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: storm dnia 2014-06-12 23:04:37 ]
  
 
Condom to bezpiecznik , więc uzyl tego bezpiecznika na motorze z inną kobietą , ja to tak wnioskuje z tych wypowiedzi


Przykro mi bardzo z tego powodu...

[ wiadomość edytowana przez: sterciu dnia 2014-06-11 12:24:27 ]
  
 
Rozumiem.... Dziękuję za odpowiedź.
  
 
teraz to i ja rozumiem o co chodzi Trzeba było od razu zacząć: "wkurzyło mnie, że mój chłopak powiedział mi wczoraj..."


-----------------
--- Biały ---
ten zły admin

[ wiadomość edytowana przez: storm dnia 2014-06-12 23:05:14 ]
  
 
Słyszałam już, że wyrażam się mało precyzyjnie. A apropo mojego postu, mogłabym napisac ponownie, zaczynając od : wkurwiło mnie to, ze właśnie chwilkę temu utwierdziłam się w przekonaniu że mój chłopak mnie zdradza. Nie mniej jednak dzięki za odpowiedź, teraz zrozumiałam jak to abstrakcyjnie brzmiało i jaką bajkę od niego usłyszałam.
Pozdrawiam
  
 
sterciu ale z grubej rury pojechałeś...

ja sie nie wypowiadam bo sie nie znam na tym ale wytłumaczenie miał oryginalne
 
 
aaa i Biały
 
 
Cytat:
2014-06-12 23:01:40, storm pisze:
sterciu ale z grubej rury pojechałeś...



No cóż , trzeba byc czasem szczerym , po co ma się dziewczyna zadręczac pytaniami
  
 
Jak się samemu nie sprawdzi, to si ę nigdy nie dowie, czy działa redbull czy nie
  
 
Cytat:
2014-06-12 23:03:46, storm pisze:
aaa i Biały



Cuś nie tak ? Nie strofuj mnie bo bana dostaniesz


-----------------
--- Biały ---
ten zły admin



[ wiadomość edytowana przez: storm dnia 2014-06-14 11:50:05 ]
  
 

Cytat:
2014-06-13 18:55:28, Biały pisze:
Cuś nie tak ? Nie strofuj mnie bo bana dostaniesz [ wiadomość edytowana przez: storm dnia 2014-06-14 11:50:05 ]



jakos się nie boje odswieże znajomość z drugim "czerwonym" i po banie


ps. nic tam nie edytowałam teraz, tylko mi sie pomyliły przyciski
 
 
Cytat:
2014-06-14 11:51:57, storm pisze:
jakos się nie boje odswieże znajomość z drugim "czerwonym" i po banie


Tylko tamten czerwony to wiecznie zajęty

Cytat:
2014-06-14 11:51:57, storm pisze:
ps. nic tam nie edytowałam teraz, tylko mi sie pomyliły przyciski



Takie są skutki picia wódki

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Cytat:
Cytat:
2014-06-14 11:51:57, storm pisze:
jakos się nie boje odswieże znajomość z drugim "czerwonym" i po banie


Tylko tamten czerwony to wiecznie zajęty



mysle ze na zdjęcie mi bana chwilkę by znalazł



Cytat:
2014-06-14 12:45:46, Biały pisze:
Takie są skutki picia wódki



ech, chyba właśnie braku promili
 
 
Co ja tu miałem napisac.... ech.... zapomnialem.... czytam Was i zapomnialem co mialem napisać

To pewnie po tym grejfrutowym Okocimiu




[ wiadomość edytowana przez: sterciu dnia 2014-06-15 01:21:45 ]