Co podniosło mi dziś - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
a mi dzien po wypadku -wybili szybe i iiiiiiiiukradli navi i wogule do dupy teraz wszystko
  
 
Cytat:
2006-05-07 01:08:30, CHAOSseba pisze:
a mi dzien po wypadku -wybili szybe i iiiiiiiiukradli navi i wogule do dupy teraz wszystko



Niedobrze,widzę że proceder zmiany właściciela przedmiotu nie jest obcy i Niemcom
  
 
Niestety chamstwo jest wszedzie.....
 
 
jak dobrze ze mnie cisnienie jedynie podniosl fakt utraty wszystkich cookies z Opery...
  
 
ogólnie kierowcy na trasie wrc-łódz , zwłasza jedna kobieta starym zdezelowanym fordem sierra niedosc ze zapakowane auto , chyba 5 osób jechało to idiotka wariowała na trasie jak mało kto raz omało sie nie natchneła na gliniarzy , gdyby nie to za cizarówkę wjechała bo nie zdązyła jej wyprzedic to moze ostudzili by jej zapał , linie podwójne ciągłe i niewidoczne łuki to zadna przeszkoda dla niej była a pozatym to fajnie sie jechało na trasie bo mozna było z kierowcami innymi o dupie marynie pogadac przez CB
  
 
taki jeden idiota - jarosz :/
  
 
a u mnie dalej luzzzzzzzzzz
  
 
Moj cały dzien to jedna wielka wysoka "temperatura". najpierw budzik który nie zadzwonił, potem w pracy upierdliwe koleżanki, potem kierowniczka która sie uparła że cos się robi inaczej niż ja i weż jej wytlumacz że ja mam racje (w koncu przyznala ze inaczej sie nie da) no i w ogóle.......
 
 
a u mnie nadal luzzzzzz
  
 
Cytat:
2006-05-08 18:54:08, speedmaster pisze:
a u mnie nadal luzzzzzz



I czkawka
 
 
Cytat:
2006-05-08 18:58:04, storm pisze:
I czkawka



still chill out
  
 
U mnie też luzzzzzzz
  
 
Cytat:
2006-05-08 18:54:08, speedmaster pisze:
a u mnie nadal luzzzzzz



Pozazdrościc można luziku ale nie czkawki
  
 
mi podnieśli cisnienie dziś kierowcy co przywiezli auto mi z francji sciągali go z lawety i zjechał w wystajacy słupek betonowy wysoki na pół metra , szkody - tylny zderzak do wymiany i malowania
  
 
Cytat:
2006-05-08 19:48:49, sterciu pisze:
mi podnieśli cisnienie dziś kierowcy co przywiezli auto mi z francji sciągali go z lawety i zjechał w wystajacy słupek betonowy wysoki na pół metra , szkody - tylny zderzak do wymiany i malowania


to pochwal sie co to za auto
  
 
Dziś tak wszystko po trochu mnie zagrzało.
  
 
ehh to ja chyba powinienem ten watek otworzyc

heh np dzis podnioslo mi cisnienie2 typow ktorych wlasnie "wypuscili" ... za to sie dowiedzialem ze "wsadzili jednego upierdliego" ... (niestety byl winny cos kaski) ... ale dorawlem kumpli i musza splacic .. pozatym mam ciezki plecak .. moze chce ktos kupic pare telefonow zegarkow walkmana i cholera wie co jeszcze .. moze jakis lombard otworze .. a najchetniej to prace zmienie

pozatym wkurza mnie policja ktora nigdy nie ma czasu ...

dzisiaj na sile sam probowalen wkurzyc jakiegos policjanta ktory przylazl i sie pytal czy wzywalem ... wiec mowie ze tak .. ale niewiem o co chodzi .. i mu mowie kiedy dzwonilem i ile razy i do ktorego on wezwania przyjechal ...

z reszta ... co tu duzo gadac .. jak wczesniej nie zmienie pracy ... a przeczytacie kiedys w gazecie o jakims kolesieu ktory jakims kalasznikowem zabil pol osiedla to bede ja ... piszcie mi listy do wiezienia hehe
  
 
chlopie... gdzie Ty pracujesz ??
  
 
Kolo od historii, który dał mi ze sprawdzianu 3 I babka od fizy, która za kartkówke na której opisałam się jak głupia dała mi 4-
  
 
u mnie bez zmian luzzzzzzzzzzzzzzz