Pytanie o czujnik Temp.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Musze w pon kupic czujnik temperatury jednak wiem ze jest ich kilka, jaki mam zakupic do 1.6 8V EFi 92Rok...? Moze macie jakies oznaczenie?


[ wiadomość edytowana przez: RysiekLBN dnia 2006-06-18 01:37:29 ]
  
 
mam rozumiec płynu ????? jak tak to sa dwa firmy EPS 7.3082 ORAZ 7,3136 STRAY PROPONUJE WZIAŚC NA WZÓR I PO KŁOPOCIE!!! CENA OKOŁO 20 ZŁ
  
 
ewntualnie sprawdzic jaki jest kolor starego czunika oznaczenia sa na samym czujniku w postaci kolorowego pierscienia
  
 
wcvzoraj wrozilem pozno i bylem troszke cykniety, chodziło mi o czujnik wlaczenia wentulatora
  
 
Ja taki wymieniłem i ... nic, wiec wymieniłem termostat i ... także nic, grzeje sie dalej jak sie grzał, wiec ...

zamontuje dodatkowy włącznik w kabinie do ręcznego włączania wentylatora -taki pikny oryginalny z forda.

  
 
U mnie się grzał, wentylator włączał się pod czerwonym polem, mimo wymienionego czujnika, termostatu, termowyłącznika... okazało się że wina leżała po stronie chłodnicy Nowa załatwiła sprawę na cacy, teraz zawsze jest w połowie skali
  
 
Cytat:
2006-06-20 21:42:02, Wojo pisze:
U mnie się grzał, wentylator włączał się pod czerwonym polem, mimo wymienionego czujnika, termostatu, termowyłącznika... okazało się że wina leżała po stronie chłodnicy Nowa załatwiła sprawę na cacy, teraz zawsze jest w połowie skali




Wojo chłodnice także wymieniłem

kiszka, dopa blada -dlatego wczesniej pytalem o plyn odkamieniający, bo moze gdzies kamien zrobil i zaweził przepływ.

Sie qrna wqurze to octem zaleje

  
 
nie pekaj. ja u siebie wlalem odkamieniacz , ktory wykorzystuje sie w cieplowni i mu pomoglo.a co do czujnika tepmeratury to i tak musisz wziasc swoj atry bo inaczej to ci wcisna lipe,ktora nie zda egzaminu przy twoim esie
  
 
Ja też martwiłem się, że wentylator nie włacza się w moim Essim. W końcu spróbowałem zostawić go na wolnych obrotach (po 15 minutach powinien się włączyć). Kilka lekkich "gazowań" i uspokoiłem się - zadziałał. Jeden problem z głowy...