S Z C Z E C I N - Spoty i nie tylko - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-05-10 19:49:44, bamilek pisze:
Maciek: a "niebieskiego kogucika"możesz kupic nowego na Allegro - widziałem aukcję


Na razie mam dosc jakichkolwiek kogutow - przynajmniej na dluuuuuzszy czas!!


[ wiadomość edytowana przez: MaciejFSO-PTK dnia 2006-05-10 20:20:15 ]
  
 
Berecik: Ania nie jest nowym kierownikiem w sensie "kierownika" Zastanówmy się... skoro mężczyzna posiadający prawo jazdy jest kierowcą, to jak nazywa się kobieta także posiadający ów kartonik? Kierownica?

Niechaj się sama Ania wypowie!

  
 
zaciski na tyl mam komu komu bo ide do domu w stanie dobrym 85zl komplet
  
 
Tak jest, zasłużony "kartonik" już drukuje się
Nareszcie będę mógł sobie odpocząć od kółka i pozwiedzać trochę Szczecin na miejscu pasażera w Atu
Teraz miejcie się nas baczności bo będziemy polować z podwójną siłą na Was!

Smoczy: pamietaj, że masz ode mnie filtr powietrza do Poloneza!
  
 
Witam
Smoczy w niedziele miałem i kierownice dla Ciebie i akumulator dla Puzona. Jeszcze tylko raz się przyłoże do wymiany kierownicy bo własnie w niedziele wpadł mi pewien pomysł , jak jednak nie wymyśle nic a pewnie tak będzie to Ci ją dostarcze. Mateoos dzieki za fotę . Trochę za duży banan zagościł na mojej facjacie by to wygładało powaznie ale i tak ubawiłem sie setnie . Kapitan Mario na tropie
P zdr
  
 
Zapraszamy zatem Ciebie Mario oraz wszystkich tu zebranych na cotygodniowego już w zasadzie spota garażowego! hehe! Zapewne będziemy z Puzonem siedzieć tam od 10-11 zarówno w sobote jak i w niedziele więc wpadajcie
  
 
Cytat:
2006-05-10 22:25:31, mateoos pisze:
Berecik: Ania nie jest nowym kierownikiem w sensie "kierownika" Zastanówmy się... skoro mężczyzna posiadający prawo jazdy jest kierowcą, to jak nazywa się kobieta także posiadający ów kartonik? Kierownica?



Skoro mężczyzna prowadzący autko = kierowca to kobitka = kierownica - ale to zdecydowanie nie ładne określenie
Zatem idźmy dalej na kierowcę mówimy czasem "kierownik" samochodu więc Ania została kierowniczką samochodu i tej wersji będę sie trzymać
Gratki Aniu
  
 
Wiesz Aneciu, jest takie zabawne powiedzenie, Kto to jest kierownik? Jeszcze nie dyrektor, ale już świnia
  
 
no i odebrałem głowicę! Mmmniam! Wygląda na solidną robotę. Zobaczymy czy szczelna ale nie powinno być źle! Z każdym dniem co raz bliżej!!
  
 
Pilnie proszę o podanie miejsca znajdowania się garażu - adersu znaczy. Chętnie podjadę
  
 
ul. felczaka ale nru nie znam jak skręcisz z wyzwolenia w felczaka pod górę to po jakichś 100m po prawej w budynku znajduje się nasze miejsce do spędzania weekendów. hehe
  
 
jadąc od Wyzwolenia to w Felczaka możemy się nadziać bo odcinek od Wyzowlenia jest jednokierunkowy - tak tylko dodam dla informacji
  
 
Jadąc od strony Niebuszewa, rzeczywiście pierwsza uliczka w prawo za rynkiem jest jednokierunkowa - nie można w nią wjechać, jednak ul. Felczaka to kolejna ulica w prawo, ta ze światłami
  
 
Cytat:
2006-05-11 09:13:44, Maurer pisze:
Wiesz Aneciu, jest takie zabawne powiedzenie, Kto to jest kierownik? Jeszcze nie dyrektor, ale już świnia

Maurer masz prze....e
  
 
Cytat:
Maurer masz prze....e




Musz to zobaczyć
  
 
no i znowu mamy weekend

jak znajdę chwilkę to podjadę na spot garażowy
  
 
A można palić grilla w garażu?
  
 
spot garażowy na dzień dzisiejszy zakończony. obecni byli: Długi, Jacek, Mugen, Puzon oraz ja. Relacji ze spotu nie będzie a o ew. fotki można pytać można u pani mieszkającej nad garażem
  
 
Berecik, co to za literówki? Dysleksja to, czy zwykła niestaranność?
  
 
Pobudka, śpiochy!