S Z C Z E C I N - Spoty i nie tylko - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A moze ktoryś z rajdowców wie, jak dostać się do koncówki linki gazu przy pedale? Dużo auta trzeba rozebrać? bo nie moge wytropić gdzie to jest, a mój gaz jak sie zacinał tak się zacina, WD40 już mi się skończyło...
  
 
To teraz wszystko juz jest jasne. Krzysiek jechal tak szybko bo sie wystraszyl Mario i nas. Bamilek jechal tak szybko bo chcial dogonic Mateoosa i powiedziec mu, ze tak nie wolno, a ja dla tego aby za nimi nadazyc . No ale nawet przy takich predkosciach neiktorzy zachowali kulture jazdy i wpuscili kolege przed siebie.

Maurer dwoch z tych rajdowcow w sobote mialo okazje przygladac sie wymianie linki. Ja niestety moge powiedziec tlyko, ze nasz frakcyjny specjalista Jacek wie jak sie do niej dostac oraz to, ze chyba caly czas robil to od zewnatrz auta. Dlubiac w dziurce, przez ktora przechodzi owa linka .
  
 
Frykcyjny?
  
 
Mugen:doskonale to wszystko podsumowałeś i wytłumaczyłeś nasz wczorajszy "rajd"
  
 
Bamilek - to jak kupujesz ta kierownice z allegro?? Ta taka chromowana co mi pokazywales do niej link??
To ta:
Kierownica tunigowa


[ wiadomość edytowana przez: MaciejFSO-PTK dnia 2006-05-08 22:34:06 ]
  
 
Czerwony to czerwony, czerwony z czerwonym to brązowy, a jasnoniebieski to zupełnie nic.

To jest najkrótszy opis podłączenia elektrycznych podnośników szyb przednich do Poloneza Plusa.

Zaślepki pilnie kupię, zaślepki w miejsce korbek
  
 
tak to taka kiera-fajna co
  
 
A ja sie pochwale, w piatek odbieram centralny zamek

Po ostatniej zabawie z klockami zgasła mi kontrolka startych klocków - co ciekawe zgasła w ogóle, nawet po przekręceniu kluczyka na "stand-by" sie nie pali. Chyba jednak bede musiał poświęcić dzien i rozebrać te koła:/
  
 
no to gratulki...co Was tak wszystkich napadło z tymi felgami...centralnymi...szybami i innymi bzdetami
  
 
Lubimy sobie ułatwiać życie, a także lubimy grzebać przy swoich prostych i nieskomplikowanych samochodach. Majsterkowanie w tak cudownej technice jest niepowtarzalnym przeżyciem.

PS. No i jesteśmy snobami.

[ wiadomość edytowana przez: mateoos dnia 2006-05-09 22:18:55 ]
  
 
Witam
Krzysiu PROSZĘ !!!!!! o tą jedną fotkę. Ty już wiesz jaką .I nie kaz się więcej prosić .
P zdr
  
 
Witam panowie!
Juz na zlotcie nie bede mial niebieskiego kogucika!
Mialem w nocy akcje niczym z filmu sensacyjnego!
Jade sobie z kumplami (ja trzejzwy - oni pijani), i zaczeli mi sie kogutem bawic i to qrwa w samym centrum miasta!! Zatrzymalem sie z piskiem opon za skrzyrzowaniem 26 kwietnia z Bohaterow Warszawy - ich za to opierdolilem i to zdrowo!! Schowali wiec koguta z powrotem do auta, jade sobie dalej i co widze?? Niebieskie koguciki patrolowej Skody!!
No to sie zatrzymalem na przystanku na 26 kwietnia przed Biedronka. Przod mi zajezdza Skoda i z tylu tez Skoda!!! Od razu tekst:
- Dokumenty!!
I opierdol za uzywanie koguta. Pozniej sprawdzili moje dokumenty i stan techniczny wozu (ktory byl praktycznie bez zarzutu -(skorodowany reflektor, zwrocil uwage policjanta, ale nie doczepil sie do niczego!! )!! Pozniej przetrzepali mi cale auto, nam kazali stac w rządku na przystanku, oczywiscie nic nie znalezli - bo co? Juz mnie straszyli, ze na PAM pojedziemy na tesy - oczywiscie sie zgodzilem (nie pojechalismy - nie mial ku temu podstaw!! ).
Pozniej straszyli nas, ze dostaniemy nawyzszy wymiar kary grzywnej - 1000zl!! Ale jak to powiedzial policjant, ze schodza ze sluzby to bedziemy potraktowani ulgowo. efekt ja dostalem 100zl madatu ( ) I kloega, ktory "bawil" sie kogutem tez 100zl madatu z paragrafu 51 - zaklocanie porzadku publicznego oarz zarekfirowany kogut! A co sie dowiedzileismy - za takie cos grozila doba w areszcie i wlasnie 1000zl grzywny.
Zajebista noc, nie ma co!!
  
 
Tak, szyby, centralne, a niektorzy to nawt CB sobie zakładają
Współczuje utraty koguta, ale nie ma sie czym stresować - doba w areszcie za coś takiego to przegięcie, a tysiak grzywny tez sie jakos znajdzie
  
 
Maciek Ty uważaj bo ostatnio coś wyłapujesz więcej mandatów niż ja

  
 
W końcu zagazowałem się
Znaczy Platynę


[ wiadomość edytowana przez: Nabauab dnia 2006-05-10 16:26:01 ]
  
 
GRATULACJE DLA ANI OD DŁUGIEGO!!!! Mamy kolejnego kierownika w zespole
  
 
mi się w końcu udało naprawić swój samochód..
  
 
ja natomiast skompletowałem 80% części blacharskich do poldka! Jeszcze tylko przednie drzwi P i L, pas przedni i tylny oraz maska i będzie już wszystko. Do sierpnia powinno się udać!!

Mario czy pamiętasz o kierownicy?
  
 
Maciek: a "niebieskiego kogucika"możesz kupic nowego na Allegro - widziałem aukcję
  
 
Jakiego kierownika, co za kierownika.....


A o co chodzi