[Pawel_AMG] Dalsze prace nad czarnym wnętrzem - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

Gjak - czy to się opłaca mając 1.6, to nie wiem, bo ja miałem silnik 1.3. Dla mnie różnica jest ogromna. U Ciebie jest 90 KM, a zmieniając na 1.8 miałbyś 115. Różnica jest więc 25 KM - wydaje mi się, że różnicę napewno odczujesz. A czy jest warto - to już musisz chyba ocenić sam Ja uważam, że było warto w moim przypadku

  
 
Cytat:
2006-10-09 09:47:46, Pawel_AMG pisze:
Gjak - czy to się opłaca mając 1.6, to nie wiem, bo ja miałem silnik 1.3. Dla mnie różnica jest ogromna. U Ciebie jest 90 KM, a zmieniając na 1.8 miałbyś 115. Różnica jest więc 25 KM - wydaje mi się, że różnicę napewno odczujesz. A czy jest warto - to już musisz chyba ocenić sam Ja uważam, że było warto w moim przypadku


taa ale u mnie z 90 zrobilo sie 108 poprzez wydech z kwasowki, przlotowy, i zestaw filtrow k&n i inaczej zaprogramowany komputer, taki wynik z hamowni
  
 
Jako że mechaniczne zmiany już w dużej mierze za mną, przyszła kolej ponownie na wnętrze Co sądzicie o tym? Doszły boczki drzwiowe z wersji z el. szybami i odrazu zrobine są w skórze koloru popielatego. Ja jestem bardzo zadowolony Ze zmian do wnętrza doszły jeszcze: lampka w podsufitce z Ghia (ta z soczewkami do czytania) i o świetlenie nóg na zielono (niestety nie mogłem już zrobić zdjęcia).A oto efekty:
Image Hosted by ImageShack.us">
Image Hosted by ImageShack.us">
Image Hosted by ImageShack.us">
Image Hosted by ImageShack.us">



[ wiadomość edytowana przez: Pawel_AMG dnia 2006-10-16 11:20:35 ]
  
 
Jestem pod wielkim wrazeniem. Wspaniale to wszystko wyglada.
Musimy się umówić Pawle we Wrocku na live show
  
 
kurcze fotki jak z prospektu

pieknie wyglada... skora zawsze daje pozytywny efekt!

pytanie: do pilota od radia dostales ten uchwyt na kierownice czy to jakis Twoj patent?? ;>
  
 
niee no REVELATION FANTASTIC CAR prezentuje sie okazale duzo dodatkow, mocny silnik,,,eee no pawel_AMG z takim motrem to ty "NAS NIE DOGONJĄT" (tych na 1.3, 1.4, 1.6 oraz zuzytych 1.8 ) rotfl POZDRO
  
 
Jednym słowem wnętrze zrobione z klasą ... Powiedz mi czym robiłeś zdjęcia , bo nieżle wyszły(CHODZI MI O EFEKTY) ?
P.S aha i jeszcze jedno kierownica również ładnie obita ...ale czy nie jest ona ciut za grUba
Ogólnie gratuluje
  
 
ładnie, tylko żeby Ci się nie pomarszczyły tak jak Fryskowi.
  
 
Sam robiłeś te boczki, czy to są Fryszarda ?
  
 
Dementuje wszelkie pogłoski, jakoby boczki były Fryszardowe!!! Boczki obszyła mi firma, która robiła mi kierownice i inne skórzane cuda. Skóra tak jak u Fryśka nie będzie odchodzić (rozmawiałem z nim), bo jest to zrobione z 2 płatów skóry i skóra nie musiała być tak mocno naciągnięta ( u mnie są szwy przez środek). Jeśli chodzi o kwestię pilota, to taki pasek miałem fabrycznie do przymocowania do kierownicy. A kwestia zdjęć... Nic z nimi nie robiłem. Poprostu zrobiłem HP 945
  
 
Cytat:
Dementuje wszelkie pogłoski, jakoby boczki były Fryszardowe!!! Boczki obszyła mi firma, która robiła mi kierownice i inne skórzane cuda. Skóra tak jak u Fryśka nie będzie odchodzić


Tak właśnie mi się wydawało, że wygląda to profesjonalniej .


Jaki koszt tych boczków ?


[ wiadomość edytowana przez: -OMEN- dnia 2006-10-16 12:04:13 ]
  
 
No panie lans lans lans Ładnie to wyglada... teraz tylko wstawki na siedzeniach
  
 
bardzo fajnie ty wyszło i teraz widze ze ze szwem nie tylko jest trwalsze ale i ładniejsze
  
 
ehhh


pieknie furmanke żeś kolego odpicowal, wiem ze sie powtarzam ale...Twoje autko to duuuuza klasa
  
 
mozesz zdradzic ile Cię kosztowało obszycie tych boczków ??
  
 
Cytat:
mozesz zdradzic ile Cię kosztowało obszycie tych boczków ??


Cena za komplet (wszystkie drzwi) to 300zł. Z dalszym obszywaniem, to już będę miał kłopot, bo to już dużo większe pieniądze Inna sprawa, że te fotele nie są docelowe. Może uda mi się znaleźć inne, to wtedy pomyślę nad tapicerką siedzeń (napewno tylko fragmenty byłyby w skórze - całość mi się nie podoba). Inna sprawa, że teraz muszę sobie troszkę odpuścić, bo dziewczyna się wkurza, że tyle kasy ładuję w auto
Ale nowe modyfikacje już są realizowane, ale odsłona chyba dopiero na wiosnę


[ wiadomość edytowana przez: Pawel_AMG dnia 2006-10-17 08:32:41 ]
  
 
Cytat:
2006-10-17 08:32:03, Pawel_AMG pisze:
Cena za komplet (wszystkie drzwi) to 300zł. Z dalszym obszywaniem, to już będę miał kłopot, bo to już dużo większe pieniądze Inna sprawa, że te fotele nie są docelowe. Może uda mi się znaleźć inne, to wtedy pomyślę nad tapicerką siedzeń (napewno tylko fragmenty byłyby w skórze - całość mi się nie podoba). Inna sprawa, że teraz muszę sobie troszkę odpuścić, bo dziewczyna się wkurza, że tyle kasy ładuję w auto Ale nowe modyfikacje już są realizowane, ale odsłona chyba dopiero na wiosnę [ wiadomość edytowana przez: Pawel_AMG dnia 2006-10-17 08:32:41 ]


A nie myślałeś nad całą skórą tylko środkowa część z dziurkowanej skóry fajnie wygląda i oddycha a dodatkowo można założyć wentylatorki i masz przewiew w lecie
  
 
300PLN to dużo... no co Ty... to jak za darmo
Wygląda, no no, całkiem, całkiem, choć ja osobiście nie do końca jestem przekonany do białych zegarów i chromowanych obwódek zegarów... i pewnie dlatego już dobrze ponad rok leżą na półce białe zegary...
  
 
Cytat:
2006-10-17 08:32:03, Pawel_AMG pisze:
Inna sprawa, że teraz muszę sobie troszkę odpuścić, bo dziewczyna się wkurza, że tyle kasy ładuję w auto



to pomysl sobie co bedzie jak się z nią ożenisz
  
 
Paweł, a jak z glebą ? Ty miałeś tam sprężynki 40/40. Teraz, po zmianie silnika, czujesz, że przód poszedł nieco w dół ?