[Pawel_AMG] Dalsze prace nad czarnym wnętrzem - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
GRATULACJE teraz to już nie ma żadnego ,,ale,, auto już po niezłym liftingu i silnik również , wiem coś o tym bo też miałem jednostke 1.8 16v ...... GRATULUJE
  
 
I taki SWAP mi sie podoba ... bravo dla tego Pana w białym samochodzie
  
 
Gratuluję Paweł.. nareszcie nie będziesz się musiał męczyc z tym silniczkiem od kosiarki... bezawaryjnego eksploatowania życzę
  
 
mam dla Ciebie Paweł dobrą wiadomość - w poniedziałek spodziewajcie się przesyłki odemnie
dzisiaj wysłałem przewód

no i gratuluję swapika
  
 
Congratulations
  
 
fajno fajno kolejny swap... tylko ja nie zorbie swapa ;p mam inny cichy plan
  
 
Gratulajce.
Tylko z tą mocą na wysokich obrotach to oim zdaniem jest tak sredio. Jak na 16V. Ale przez pare tygodni 115ps bedzie cieszyc
  
 
Gratki, dłuuugiego bezawaryjnego śmigania życzę
  
 
bardzo fajnie teraz furka nie tylko wyglada ale i jezdzi 115 kiedys sie znudzi ale pewnie na jakis czas wystarczy
  
 
noooo Panie Gratulacje!

cale szczescie ze mojego "przecinaka" sprzedalem bo teraz bym mial dola ze nie masz juz rownie fajnego bialasa co moj ale duuuuzo duuuzo lepciejszego
  
 
Cytat:
2006-09-22 11:10:19, Pawel_AMG pisze:
lato tegoroczne mieliśmy upalne pojawiła się także klimatyzacja ( to chyba pierszy w klubie przeszczep klimy)



ale pewno nie ostatni bo na lato jeden z klubowiczy wiem ze sie na to szykuje
  
 
ile wyniusł cie SWAP silnika i czy ktoś sie orientuje ile mechanik może zawołać za przekładke wszystkiego? bo ja samemu to niepodołam napewno
  
 
hansiu jak nie podołasz....zawsze możesz po kozioła zadzwonić

Paweł.....teraz czas na porządną glebę
  
 
Cytat:
2006-09-22 23:46:45, micab pisze:
hansiu jak nie podołasz....zawsze możesz po kozioła zadzwonić Paweł.....teraz czas na porządną glebę


racja kozioł daje rade z laskami to co tam taki SWAP dla niego
  
 
No i gitarka,w koncu bedzie Ci jechalo to autko i klima ...
  
 
ja za wymiane silnika (sztuka za sztuke) z przezbrojeniem czujnikow i osprzetu z wymiana oleju w silniku i skrzyni zalozeniem uszczelniaczy na skrzynie zaplacilem 250pln
wiec tez jestem ciekaw ile mechanik bierze przy takiej operacji od "klucza"
  
 
Mam nadzieję, że 115 KM wystarczy na jakiś czas. Tak jak mówiłem wcześniej dwukrotnie większa moc robi na mnie ogromne wrażenie. Także skrzynia jest zupełnie inaczej zestopniowana (może jest to coś innego niż w zwykłym 1.8, bo to niby z wersji GTI).
Z wrażeń dodam jeszcze, że samochód usiadł bardziej na glebę. Nie jest to oczywiście jakiś gwint (odrazu mi się auto Fryśka przypomina), ale widać różnicę.
W trakcie SWAP-a wyszło na jaw kilka bolączek samochodu, które będzie tzreba jeszcze zrobić (tu coś się już psuje, tam coś rdzewieję itp). W następnej kolejności prawdopodobnie pójdą do zmiany hamulce na przodzie, ale to już nie przy zimowych 13"

Tak na dobre, to samochodem pośmigam dopiero w weekend
  
 
właśnie, jakie koszta...
i gratuluje, teraz nie dość ze super wyglada, to zaczeło ciekawie jezdzic
pozd
Kacper
  
 
Super super wsadził bym se takie 1.8 z klima do mojego mkV z tego co się orietuje to nie było w nich klimy ? Ile wyniosł cię swapik ?? kiedy będziesz we Wrocku musze zobaczyc na wlasne oczy to cudo ;]]
  
 
Cytat:
2006-09-24 12:38:55, adamj3000 pisze:
Super super wsadził bym se takie 1.8 z klima do mojego mkV z tego co się orietuje to nie było w nich klimy ? Ile wyniosł cię swapik ?? kiedy będziesz we Wrocku musze zobaczyc na wlasne oczy to cudo ;]]



jak nie bylo jak byla - o ile dobrze pamietam kolega fed-ex sprzedal essiego mk5 z klima