President ml-145 i tylko 160km/h???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
jak w temacie...
mam do tej pory hustlera 100... jednak badz co badz... osigi mogly by byc lepsze... i chcialem przesiasc sie na presidenta ml-145 jednak ... TU ... wyczytalem ze antenka ta trzyma sie tylko do 160kmh... prawda to czy tylko zachowawczosc...

Pozdrawiam

ETomek
  
 
Te 160 km/h to tak jak z nośnością mostu do 10 ton .
Dowcip polega na tym że na zachodzie prawo jest surowe i gdyby napisali że trzyma się do 200,- km/h, a komuś uszkodziło by amochód to firma płaci jak za zboże. dlatego instrukcje są rygorystyczne.
  
 
Cytat:
2006-04-20 23:01:00, ETomek_GT pisze:
... wyczytalem ze antenka ta trzyma sie tylko do 160kmh... prawda to czy tylko zachowawczosc... Pozdrawiam ETomek


jak chcesz się zabić (przy obecnym stanie dróg, to spoko możesz śmigać 180km/h, a może nawet 200km/h !!!!
ale pytanie zasadnicze: PO CO ?????????
  
 
Cytat:
jak chcesz się zabić (przy obecnym stanie dróg, to spoko możesz śmigać 180km/h, a może nawet 200km/h !!!!
ale pytanie zasadnicze: PO CO ?????????



taaaaaaa... jasne... to chyba logiczne ze nie mowie o jezdzie w Polsce... ale... jazda 160 w Niemczech... gdy ma sie 3 szerokie pasy... jest po prostu nudna! stad tez pytam...

ma ktos moze ta antenke???
  
 
Ja mam alana ML 145 i ma ona zaletę (tańsza ok. 100,-zł) a równie dobra.
  
 
Cytat:
Ja mam alana ML 145 i ma ona zaletę (tańsza ok. 100,-zł) a równie dobra.


tak patrzac chociazby na allegro to roznica 40 zl a nie 100...

mobilki nie badzcie sknery i podzielcie sie informacja ile kto na tej antence smigal bo nie chce jej stracic ))

do tej pory mam hustlera 100 i ma mniejsza podstawe niz ow alan czy president... ale wszedzie pisza ze do 200 trzyma... 180kmh napewno bo tyle testowalem...

ahhhhh i dylemat trwa
  
 
... mam hustlera i 200km/h dobrze znosi
  
 
Cytat:
... mam hustlera i 200km/h dobrze znosi


to to wiem akurat...

marne te forum... moderuje to wogole ktos na bierzaco bo pelno watkow pootwieranaych o niczym doslownie... nedza nedza...

polecam forum espero... tam uzyska sie odpowiedz na ... chyba kazde pytanie...

jakby kogos interesowala to sa osoby ktore smigaly 190-200 na presiedencie ml145 wiec smialo mozna kupowac jesli ktos zamierza z takimi predkosciami sie poruszac razem z ta antenka...

  
 
Cytat:
2006-04-25 11:14:01, ETomek_GT pisze:
to to wiem akurat... marne te forum... moderuje to wogole ktos na bierzaco bo pelno watkow pootwieranaych o niczym doslownie... nedza nedza... polecam forum espero... tam uzyska sie odpowiedz na ... chyba kazde pytanie... jakby kogos interesowala to sa osoby ktore smigaly 190-200 na presiedencie ml145 wiec smialo mozna kupowac jesli ktos zamierza z takimi predkosciami sie poruszac razem z ta antenka...


Kolego,chyba pomyliłeś fora.Powinieneś raczej poszukać forum lotniczego.Tylko czemu tak nisko latasz?
  
 
Cytat:
Kolego,chyba pomyliłeś fora.Powinieneś raczej poszukać forum lotniczego.Tylko czemu tak nisko latasz?



kolego zapraszam na zachodnie 3+ pasowe autostrady i polecam jazde 120... ciekawe ile wytrzymasz... i jak sie bedziesz czul jak jedyne pojazdy jakie mijasz to tiry... badz nawet nie

i niech to nie bedzie raz na swiety czas... tylko jezdzij tak w takcie co tydzien dwa... ciekawe co wtedy powiesz i na jakie forum mnie skierujesz ))
  
 
[quote]
2006-04-25 23:03:38, ETomek_GT pisze:
kolego zapraszam na zachodnie 3+ pasowe autostrady i polecam jazde 120... ciekawe ile wytrzymasz... i jak sie bedziesz czul jak jedyne pojazdy jakie mijasz to tiry... badz nawet nie i niech to nie bedzie raz na swiety czas... tylko jezdzij tak w takcie co tydzien dwa... ciekawe co wtedy powiesz i na jakie forum mnie skierujesz ))
[/quote
Przepraszam,jeśli w czymkolwiek uraziłem,ale jestem juz dość wiekowy i chociaż prawo jazdy mam od ok.30 lat, nigdy jako kierowca nie przekroczyłem 120 km/h.Widocznie jestem za stary i nie rozumiem realiów dzisiejszej rzeczywistości,a takie określaenia jak "wyścig szczurów"są mi zupełnie obce,a "dawca organów"kojarzy mi się z instrumentem muzycznym.
Jeszcze raz przepraszam i miłego śmigania
  
 
Cytat:
Przepraszam,jeśli w czymkolwiek uraziłem,ale jestem juz dość wiekowy i chociaż prawo jazdy mam od ok.30 lat, nigdy jako kierowca nie przekroczyłem 120 km/h.Widocznie jestem za stary i nie rozumiem realiów dzisiejszej rzeczywistości,a takie określaenia jak "wyścig szczurów"są mi zupełnie obce,a "dawca organów"kojarzy mi się z instrumentem muzycznym.
Jeszcze raz przepraszam i miłego śmigania


nie trzeba przepraszac... zeby mnie urazic to trzeba sie niezle postarac... )) takze luzik

a ja dla odmiany polecam szybka jazde... fajne uczucie... ale jesli warunki i droga jest odpowiednia... bo jak np zima jadac juz ok 130 po sniegu A4 obok mnie ze przejezdzaly polskie lawety to naprawde strach sie bac... nieodpowiedzialnosc totalna!

Pozrawiam
  
 
Marne forum? Kurcze, sorry, ale nie wiem w tym momencie o co Ci chodzi, to już drugi wątek w którym zgłaszasz (moim zdaniem nieuzasadnione) pretensje do forum jako takiego... Jeśli zaglądasz na "obce" forum to nie wypada od razu jechać, że jest marne, że nie można się niczego dowiedzieć... tym bardziej, że wielu ludziom pomogło i należysz do skrajnej mniejszości krytykując je...
Sorry za OT, ale trochę mi ręcę opadają. Owszem, nie uważam że to forum jest idealne, ale tak samo nie uważam żeby jakiekolwiek było...

Pozdrawiam!
  
 
Cytat:
Marne forum? Kurcze, sorry, ale nie wiem w tym momencie o co Ci chodzi, to już drugi wątek w którym zgłaszasz (moim zdaniem nieuzasadnione) pretensje do forum jako takiego... Jeśli zaglądasz na "obce" forum to nie wypada od razu jechać, że jest marne, że nie można się niczego dowiedzieć... tym bardziej, że wielu ludziom pomogło i należysz do skrajnej mniejszości krytykując je...
Sorry za OT, ale trochę mi ręcę opadają. Owszem, nie uważam że to forum jest idealne, ale tak samo nie uważam żeby jakiekolwiek było...


od idealu to go dzieli przepasc...

chodzilo mi o osoby moderujace... prezciez jak ktos po raz n ty zaczyna watek to sie go albo podlacza ... albo zamyka... a tu nic...
nie mowie ze nikomu to forum nie pomoglo... moze i tak jest... ale zawazajac na to ile osob jest zwykle zalogowanych... to chetnych do pomocy jest bardzo malo .. niestety...
  
 
A kto powiedzial ze mamy siedziec na forum 24h na dobe i reagowac na kazdy nowy pojawiajacy sie post Wtedy by kazdy mruczal, a to ze cenzura, a to brak swobody wypowiedzi, a to nadgorliwi modzi .....

  
 
Cytat:
ale zawazajac na to ile osob jest zwykle zalogowanych... to chetnych do pomocy jest bardzo malo .. niestety...



I w tym miejscu należy coś sprostować.
To, że na dole forum CB jest tyle osób, nie oznacza, że są to użytkownicy właśnie tego Forum.
CB Radio Forum tym odróżnia się od innych na motonews (nie wszystkich), że pokazuje na dole zalogowanych WSZYSTKICH użytkowników, na całym forum, czyli po prostu widać zalogowanych na motonews, a nie na CB Radio Forum.
Dzieje się tak dlatego, że CB Radio Forum nie jest klubem, a forum tematycznym, tak jakby podforum motonews - nie ma jakiejś tam, nazwijmy to autonomii.
Dlatego błędnym jest rozumowanie, że jest tak dużo zalogowanych osób a nikt nie odpowada. Aktywnych użytkowników CB Radio Forum jest zaledwie garstka i nie można oczekiwać, że odpowiedzi będą się pojawaiły natychmiast.
Dlatego też zwracałem wcześniej uwagę, że warto najpierw coś lepiej poznać, zorientować się w sytuacji, a nie od razu krytykować...
Pozdrawiam!
  
 
Po co Wy się tłumaczycie niepotrzebnie.
Jak się gościowi nie podoba to nikt mu nie karze tutaj zaglądać.
A skoro mówi, że na Espero prawie wszystkiego da się dowiedzieć to ciekawe czy tam próbował najpierw.

A jego krytyka to mi ... lata.
  
 
Tłumaczę bo nie chcę się z nikim konfliktować Kolega nie jest do końca świadomy jak działa to forum, więc uświadamiam
A reszta zarzutów - no cóż, każde forum ma swoją specyfikę i swoich moderatorów, którzy zarządzają nim według własnych upodobań. Ja nie przesadzałbym z twierdzeniem, że jest tu bałagan, może czasem jakiś wątek się gdzieś zapodzieje i nie zostanie zamknięty, albo przeniesiony... ale co z tego, nie wszędzie musi być sterylnie jak w dolinie krzemowej
A porównywanie z forum Espero jest bez sensu, zupełnie inna specyfika, inny rodzaj forum.
Pozdrawiam!
  
 
czy może miał ktoś styczność z Ta Antekną "MAGNUM NEW LEMM AT-71"?? bo jestem nią zainteresowany ale chciał bym sie coś o niej wiecej dowiedzieć


Kołobrzeg pozdrawia
  
 
ahhhhh a wiec po koleji...

Cytat:
I w tym miejscu należy coś sprostować.
To, że na dole forum CB jest tyle osób, nie oznacza, że są to użytkownicy właśnie tego Forum.
CB Radio Forum tym odróżnia się od innych na motonews (nie wszystkich), że pokazuje na dole zalogowanych WSZYSTKICH użytkowników, na całym forum, czyli po prostu widać zalogowanych na motonews, a nie na CB Radio Forum.
Dzieje się tak dlatego, że CB Radio Forum nie jest klubem, a forum tematycznym, tak jakby podforum motonews - nie ma jakiejś tam, nazwijmy to autonomii.
Dlatego błędnym jest rozumowanie, że jest tak dużo zalogowanych osób a nikt nie odpowada. Aktywnych użytkowników CB Radio Forum jest zaledwie garstka i nie można oczekiwać, że odpowiedzi będą się pojawaiły natychmiast.


co do tej ilosci zalogowanych ... to ok sorry ... moj blad...

co do ilosci odpowiedzi... to... heh... jak chodzilo o pomoc w sprawie anteny to... sorry ale malo osob sie kwapi cos napisac... a jak juz napisza ... to ... nie na temat...

Cytat:
Po co Wy się tłumaczycie niepotrzebnie.
Jak się gościowi nie podoba to nikt mu nie karze tutaj zaglądać.
A skoro mówi, że na Espero prawie wszystkiego da się dowiedzieć to ciekawe czy tam próbował najpierw.

A jego krytyka to mi ... lata.


o typowe... jak sie robi goraco to ilosc odpowiedzi rosnie...

czy Ci cos lata czy nie to mnei malutko... a odpowiadajac na postawione pytanie czy probowalem na forum espero...
wiesz... myslalem ze po to jest forum CB ze sie tu tego dowiem... wiec zalozylem tego posta... i nic... wiec po kilku dniach zadalem to pytanie na forum espero... niedalej jak po kilku godzinach dostalem odpowiedz ... a tu jak by nie bylo to do teraz jej nei ma, a nie wierze ze nikt nie ma tej anteny badz ze wsrod nas sa sami swieci jezdzacy 50kmh

Cytat:
Tłumaczę bo nie chcę się z nikim konfliktować Kolega nie jest do końca świadomy jak działa to forum, więc uświadamiam
A reszta zarzutów - no cóż, każde forum ma swoją specyfikę i swoich moderatorów, którzy zarządzają nim według własnych upodobań. Ja nie przesadzałbym z twierdzeniem, że jest tu bałagan, może czasem jakiś wątek się gdzieś zapodzieje i nie zostanie zamknięty, albo przeniesiony... ale co z tego, nie wszędzie musi być sterylnie jak w dolinie krzemowej
A porównywanie z forum Espero jest bez sensu, zupełnie inna specyfika, inny rodzaj forum.
Pozdrawiam!


ja rowniez nei chce z nikim konfliktow i ... nei chce by moje pytanka od teraz byly po prostu olewane... (aczkolwiek szase sa spore ze i tak tak bedzie) ...
w strone kolegi MacTB wielkie sorki i dzieki za uswiadomienie
fakt sterylnie i zbyt uporzadkowanie jest nei fajnie... ale ciut bardziej uporzadkownie moglo by byc... chociaz troszeczke )

Cytat:
czy może miał ktoś styczność z Ta Antekną "MAGNUM NEW LEMM AT-71"?? bo jestem nią zainteresowany ale chciał bym sie coś o niej wiecej dowiedzieć
Kołobrzeg pozdrawia


qrde a to pytanie to czemu w tym poscie czy on ma cokolwiek wspolnego z zadanym w nim pytaniem???

no nie wazne... zakupilem juz presidenta ML-145 takze jak osobiscie przetestuje to jeszcze potwierdze jego mozliwe osiagi

Pozdrawiam
ETomek