Białe lampy w 2107

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich!!!
Podobają mi się białe klosze tylnych lamp. Mam chęć zrobić to w swojej ładnej, ale nie moge nigdzie dorwać orginalnych białych kloszy!!! Czy ktoś wie o czymś takim??? A może macie jakiś inny dobry pomysł na tylne lampy???

[ wiadomość edytowana przez: dcnt dnia 2005-05-22 16:31:46 ]
[ powód edycji: korekta tytułu ]
  
 
Towar generalnie niedostepny. Jezeli nie maja go Węgrzy to nie ma go nikt

No coz, moze warto poszukac gdzies na sieci, ale nie wiem czy cos takiego znajdziesz.

PS. A wiecie z czego sa robione takie klosze - podobno ze szmat.
  
 
Nie mam pojęcia z czego ale wyglądają świetnie!!
  
 
trzeba by sie dowiedziec kto producentem bialych kloszy do poloneza i malucha i tam zbadac sprawe....
  
 
Oki!!! Tylko gdzie szukać takiego producenta??? Może pisze gdzieś na kloszach. Tylko że ja nieznam nikogo z takimi kloszami!!!
  
 
Koszt lampy do poloneza to 200 zł - ciekaw jestem ilu chętnych z naszego klubu będzie by kupić sobie tylne lampy za 400 zł. - a ilu w całej polsce, Polonezów jest więcej więc się opłaca a do Łady?????

Ja w tej chwili kończe robić lampy dla siebie, będą białe na dole a czerwone u góry, jak zrobie to puszcze zdjęcia. A zacząłem to robić po tym jak kumpel z dwóch lewych białych migaczy do samary zrobił jeden prawy.
  
 
jak już zrobisz to się pochwal!!! Może też coś takiego wymodze!!!
  
 
Natomiast do malucha kosztuja 15 pln sztuka a o producenta mozna sie dowiedziec w sklepie, inna opcja to w swoim cinquecento mam kierunkowskazy zrobione na srebrno jednak trzeba je malowac bardzo ostroznie i z duzej odleglosci zeby byly rownomiernie pomalowane i dobrze swiecily
  
 
To też nie głupi pomysł!!! A dowodu za malowane nie zabierają???
  
 
zabieraja dlatego mam pomalowane tylko boczne sa male i wygladaja jakby byly biale , bede musial sprobowac z bardziej rozzedzonym lakierem : poprostu dodam troche srebrnego luk bialego do klaru i tym prysne...
  
 
Kiedyś znajomy kombinował w ten sam sposób w toledo!!! Efekt był!! Światła świeciły ładnie!!! Wszystko było oki!!! a dowód i tak zabrali! Ale może warto zaryzykować
  
 
Ta są emocje jest przygoda hehe