Lada gora na Discovery:)))))

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Yeach!

Na Discovery Channel leci od jakiegos czasu program "motomasakra" czy cos w tym stylu gdzie druzyny przerabiaja samochody do roznego rodzaju zadan... Tym razem byl to wyscig terenowy (w tym przejazd z nachyleniem ok. 60 stopni). Wygrala druzyna "niebieskich" ktorzy z z 20 letniej lady (chyba 2106) zrobili pieeeeekne monstrum z wysiegnikiem itp i pokonujac BMW i chyba sportowe polo))

co tu duzo gadac:

LADA jak zawsze gora!!!

  
 
Mówisz, że różni ludzie przerabiają łady do różnego rodzaju zadań specjalnych. Mało tego - ja mogę dopowiedzieć, że nie potrzeba wcale przeróbek indywidualnych, aby doszukać się ład o takim przeznaczeniu. AvtoVAZ bowiem sam fabrycznie konstruuje różne dziwne pojazdy. A więc oto one.










Mało tego, to co jest powyżej to tylko krótka zapowiedź prezentacji modeli, którą robię. pewnie niektórzy pomyślą, że już całkiem mi odwaliło, żeby tak spowalniać prędkość, a poza tym tak poszerzyło kolumnę na tekst, więc sorki, że tyle obrazków.

Bierny fan łady.
Specjalne wyróżnionienie żółtą koszulką klubową LKP

[ wiadomość edytowana przez: mily_byd dnia 2003-05-03 19:52:31 ]

[ wiadomość edytowana przez: mily_byd dnia 2003-05-03 19:53:59 ]

[ wiadomość edytowana przez: mily_byd dnia 2003-05-03 19:56:53 ]
  
 
oczywiscie i brawo! LADA zawsze gorą!
To tak samo, jak kiedys trabant pokonal w tescie losia najnowsze (wtedy) dziecko mercedesa - Aklasse

Ja kiedys widzialem, jak koles UAZem wydymal ostro stuningowanego wranglera. Ale koles mial mine...

zeby nie wspominec wyczynu Bastka na zlocie seata
BTW: wie ktos, co sie z Bastkiem dzieje? nie byl na zlocie, czym wielce zaskoczony bylem.... na forum tez go nie widac.... Auto zmienil?
  
 
Bastek remontował auto i z tego powodu nie pojawił się na zlocie,z tego co mi wiadomo jest w trakcie docierania silnika
Pzdr Grzesiek
  
 
Nie 2106 tylko 2104 i pokonali Peugota 205 GTI tak poza tym wszystko się zgadza. Gość stwierdził że autka nie będą upiększać bo ŁADA zawsze była urodziwa a po wyścigu dodał że było to "nie ŁADA przeżycie" .

Pozdrawiam, Stegienny

PS. ale tak w ogóle to strasznie to autko pocieli
  
 
Tylko powiedzcie jeszcze kiedy i o której godzinie jest ten program na discovery.
  
 
ups - wubaczcie

a jesli chodzi o cytaty to wlasnie mialem dopisac tylko ze "nie lada przezycie" to juz zart tlumacza - on powiedzial cos innego - nie slyszalem co...

a program tak ogolnie polecam fajowe zeczy robia nie wiem o ktorej to jest dokladnie...


Prawdziwy Lajdak!

[ wiadomość edytowana przez: groszek69 dnia 2003-05-03 22:49:14 ]
  
 
Ale sie cieszylem jak w Peżocie wysiadl im silnik

Jak byl pierwszy przejazd pod katem 60% to juz zauwazylem ze im sie spod maski dymi w tej Ładzie i mowie do brata, ze im sie zaraz zagoruje i bedzie po zawodach. Nie musialem dlugo czekac jak poszedl komentarz, ze lada im sie zagotowala i nie moga odpali

Na to ja mowie do brata - niech chwilke odczekaja i odpala bez problemow!!! I co sie stalo - ODPALILI

PS. Ale ta Łada miała krótka dupcie)))
  
 
Tiaaa - jak zobaczylem dym to prawie sie poplakalem... no, ale jak odpalili a potem czerwoni zatarli silnik to skakalem jak glupi - a nie naleze do zapalonych kibicow sportowych

  
 
Żyje żyje - a co najważniejsze to samarka tez już ożyła - kiedy Wy balowaliście na zlocie ja popadałem w histerie z powodu nagłej i niespodziewanej awarii dopiero co wyremontowanego silnika - jak sie później okazało pękł mi tłok - więc zabawe z remontem miałem od początku. Teraz spokojnie sobie śmigam po Krakowie docierając silniczek i usiłując wyść z dołka finansowego w który popadłem w trakcie remontu i stąd moja żadka obecność na forum i zlotach - ale to się zmieni !
Pozdrawiam wszystkich zatroskanych o moją osobę i autko !!

A jak dokładnie nazywa się ten program na Discovery ?? Ja zawsze oglądam wysypisko - też kolesie różne ciekawe rzeczy robią
  
 
Super program !
też lubię to oglądać, ale akurat wczoraj mnie nie było
Gdyby ktoś wiedział kiedy będzie powtórka - dajcie znać - Też chcę to zobaczyć!
Cieszę się Bastek,żę LADA na chodzie . Nie mogłem wpaść na spocik , ale może ty wpadniesz na kręciołek RAlly krakow???jest 11-tego na pasie
Pozdr
Paweł