. - Strona 46

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2009-11-24 08:52:09, Talus pisze:
statyw, trzy fotki i dowolny program graficzny obsługujący warstwy





Ale tamto zdjęcie, to pikuś, przy tym trzeba było się trochę narobić >>>KLIK<<<
  
 
no tym to już mnie zupełnie rozwaliłeś, zajebiaszcze

a jakie praktyczne, jak żona by coś powiedziała że w domu nie pomagasz, to proszę bardzo są dowody - zdjęcia jak się dwoisz, troisz itd... w kuchni



Cytat:
2009-11-24 08:52:09, Talus pisze:
statyw, trzy fotki i dowolny program graficzny obsługujący warstwy



i program potrafi "wybrać" wszystko co chcemy - łącznie z odbiciem na stole (to mnie najbardziej zadziwia)


czego to ludzie nie wymyślą
  
 
Cytat:
2009-11-25 11:16:30, pankuba pisze:
i program potrafi "wybrać" wszystko co chcemy - łącznie z odbiciem na stole (to mnie najbardziej zadziwia) czego to ludzie nie wymyślą



sam nie potrafi, ale za pomocą gumki lub maski kryjącej można z każdej warstwy wywalić co nie potrzebne
  
 
Kuba, na początek proponuję zapoznać się z programem PhotoFiltre. Jest to jeden z najłatwiejszych programów do obróbki zdjęć dla amatorów, ale i jest naprawdę dobrze wyposażony. Takie fotomontaże, jak moje można z powodzeniem na nim robić. Ja, jako że nie jestem raczej obeznany w j. angielskim ściągnąłem sobie go w polskiej wersji językowej i długi czas bawiłem się tym programem. Polecam.
Jak załapiesz większego bakcyla fotograficznego, wtedy już PS lub Lightroom

p.s. proponuję przenieść kilka postów z tego wątku do Kącika Foto bo tutaj się przecież pije
  
 
Cytat:
2009-11-25 16:28:18, marcin032 pisze:
p.s. proponuję przenieść kilka postów z tego wątku do Kącika Foto bo tutaj się przecież pije



Niestety tak się nie da
  
 
Cytat:
2009-11-25 16:28:18, marcin032 pisze:
Kuba, na początek proponuję zapoznać się z programem PhotoFiltre.



dzięki, próbowałem trochę z gimpem, ale strasznie to wszystko skomplikowane mi się wydało

a teraz w temacie, wczoraj nastawiłem żurawinówkę
  
 
Cytat:
2009-11-26 09:10:22, pankuba pisze:
wczoraj nastawiłem żurawinówkę



a dziś ostatki

ostatkowo - łyskaczowo

  
 
Cytat:
2009-11-28 12:14:42, marcin032 pisze:
a dziś ostatki ostatkowo - łyskaczowo




I like it Ja tu właśnie popijając jasia wędrowniczka majstruje bigos z dzika
  
 
Kieliszek
  
 
  
 
Piffko Talusowi, a jak się spotkamy w realu, to postawię jeszcze zimniejsze

  
 
dzięki
  
 
to zdjęcie już chyba kiedyś wstawiałem, ale ... dziś na TFT opijamy nowy nabytek
Oczywiście stawiam

  
 
stawiam, stawiam a ja musiałem sobie w końcu sam kupić, o takie coś ostatnio wypatrzyłem, dobre:

  
 
Cytat:
2010-04-10 17:50:17, pankuba pisze:
stawiam, stawiam a ja musiałem sobie w końcu sam kupić





Ja pozostaję przy sprawdzonych smakach

  
 
Konserwa to i konserwowe pije

ja tam jakoś wolę z butelki
  
 
Cytat:
2010-04-10 17:50:17, pankuba pisze:
stawiam, stawiam a ja musiałem sobie w końcu sam kupić, o takie coś ostatnio wypatrzyłem, dobre:



Widzę, że gusta mamy podobne i preferujesz niepasteryzowane

Apropos takich trunków, koło Dworca Powiśle jest taka mordownia, "Klub Melyna" się to zwie.
Mają pyszne niepasteryzowane pifko z Namysłowa. Zamkowe się to zwie. Polecam
  
 
Cytat:
2010-04-14 16:22:31, mazur pisze:
i preferujesz niepasteryzowane Apropos takich trunków, koło Dworca Powiśle jest taka mordownia, "Klub Melyna" się to zwie. Mają pyszne niepasteryzowane pifko z Namysłowa. Zamkowe się to zwie. Polecam



sie wie, kiedyś na degustacji wina zeszliśmy z panem sommelierem na temat i piw i generalnego faktu, że pasteryzacja zabija ich prawdziwy smak

a o tym "Zamkowym" z Melyny dobrze wiedzieć kiedyś trzeba będzie spróbować
  
 
Można było wypocząć po kilku godzinnym szlaku





  
 
Cytat:
2010-04-10 17:50:17, pankuba pisze:
... o takie coś ostatnio wypatrzyłem, dobre:





Żona w Italii, dzieci się porozchodziły każde w swoją stronę, tak więc dziś ze śfagrem będzie wódzitsu z Kasztelanem w ilościach śmiertelnych

Niech moc będzie z Wami