Hamulce tył w XR3I tarcze???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Koledzy, czy ktoś z Was robił hamulce( tarcze+klocki) w XR3i 130 kucyków??? Jakie tarcze i klocki polecacie??? Czy jest ktoś z Krakowa (Seba_dominika) kto moze sie autorytatywnie wypowiedzieć w tym temacie???. Pozdrowienia z cieplutkiego Krakowa, imovane
  
 
nikt nie robił hamulców w tyle w RS lub XR3i???
  
 
robiło zapwne wiele osób, ale zdaje mi się że większość ma dość tematów pt: które tarcze lub klocki najlepsze?
albo: jakie świece?
tudzież: który olej?

poszukaj proszę w wyszukiwarce - było miliony razy
  
 
Dzieki slawas1 za szybką ripostę

Gdybyś to Ty mnie zapytał, co ja sądzę na ten temat, odpowiedziałbym Ci że do mojego auta
świece - tylko Motorcraft Platinum ( na innych silnik źle pracuje), olej????? do mojego dachu cabrio szukałem 3 miesiące i chętnie podxielę się swoimi spostrzeżeniami.
A jestem ciekawy ilu z forumowiczów zmieniało tarcze z tyłu w samochodzie z silnikiem 130 PS???
Mimo wszystko pozdrawiam Ciebie i życzę więcej tolerancji, imovane.
  
 
Cytat:
2006-07-14 14:44:20, imovane pisze:
Dzieki slawas1 za szybką ripostę Gdybyś to Ty mnie zapytał, co ja sądzę na ten temat, odpowiedziałbym Ci że do mojego auta świece - tylko Motorcraft Platinum ( na innych silnik źle pracuje), olej????? do mojego dachu cabrio szukałem 3 miesiące i chętnie podxielę się swoimi spostrzeżeniami. A jestem ciekawy ilu z forumowiczów zmieniało tarcze z tyłu w samochodzie z silnikiem 130 PS??? Mimo wszystko pozdrawiam Ciebie i życzę więcej tolerancji, imovane.



Zagadj do Mazzi19. Ale chwilowo go chyba nie ma.
Wielu z nas się chętnie dzieli takimi informacjami, tylko problem polega na tym, że jak się czymś dzielisz po raz któryśtamdziesiąty, to już się odechciewa. A przykładowo o świecach pisałem już chyba ze 20 razy... Zresztą chyba o tym iwesz
Aha, Mazzi właśnie miał problem jakiś, chyba szczęk do ręcznego nie mógł znaleźć czy coś. Pogrzeb w archwum to znajdziesz co pisał.


[ wiadomość edytowana przez: Wojo dnia 2006-07-14 15:11:06 ]
  
 
Witaj Wojo!!! Dzieki za pomoc, ale ja juz mam pomoc od moich mechaników. Poszukaj gdzie chcesz, np na allegro oferują wszystkie tarcze do essiego......... oprócz 1,8 16V 130 PS??????????? a ja własnie taki posiadam xr3i 130 PS. Dlatego prosiłem o poradę, ale sezon urlopowo-ogórkowy i forumowiczów mało, a niektórzy źle znoszą upały
Więc od dzisiaj ja mogę słuzyć poradą w sprawie hamulców tarczowych na tył do xr3i 1,8 16V 130 PS- tarcze tylne nie wentylowane, ATE, Jurid lub Textar, nie delphi i nie Brembo max.
Klocki ATE lub Jurid. Koszt calkowity materiały + wymiana 550-600 Pln. Tyle, pozdrawiam wszystkich, na czele Tych którym sie chciało odpowiedzieć na moje mądre lub niemądre pytania, imovane.

[ wiadomość edytowana przez: imovane dnia 2006-07-14 20:35:44 ]

[ wiadomość edytowana przez: imovane dnia 2006-07-14 20:36:11 ]
  
 
Dobrze że załatwione i nówki spowalniacze są
  
 
Cytat:
2006-07-14 20:34:26, imovane pisze:
tarcze tylne(...) Klocki(...) Koszt calkowity materiały + wymiana 550-600 Pln.



Cena z kosmosu
  
 
Oooo, Mazzik wrócił
  
 
Cytat:
2006-07-15 23:13:54, Wojo pisze:
Oooo, Mazzik wrócił



no troche mnie nie bylo
  
 
imovane - cena rzeczywiscie z kosmosu, ja za komplet ATE z klockami zaplacilem ok 300 zl u kolego Slawasa do ktorego trzeba bylo odrazu zadac pytanie o tarcze. Mysle, ze mialby cos do sprzedania!! Ale dobrze ze juz zalatwilaes sprawe.