Hokej- dokładka przedniego zderzaka - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-05-09 22:37:22, hans7 pisze:
upss!! przemaglowałem jeszcze raz wyszukiwarke i znalazła mi kilka wątków na temat hokeja, po wnikliwej lekturze dowiedziałem sie że do MKVII najlepiej od laguny pasuje i można go na wkręty dać, nurtuje mnie tylko jeszcze czy kształt oby napewno podejdzie do mojego zderzaka (model dla ubogich bez halo)



hans, dół zderzaka z halo jaki bez halo jest identyczny

tak więc jak da się dopasować do tego z halo to i do Twojego też podejdzie
poza tym, dokładka do laguny jest dość miękka, tak więc można bez problemu ładnie ją dopasować, po drugie ładnie się poddaje jak zahaczasz o drogę /wiem coś o tym bo taką właśnie mam/

poza tym na twoim miejscu jednak zdecydowałbym się na espaca /wygląd jest bardzo podobny, jednak ta od espaca jest niższa/

tu dla porównania
laguna
espace
  
 
chyba jednak zostane przy lagunie, bo taką od espace to ciężko dostać będzie, dzięki za porady i wyjaśnienia
  
 
daj znac jak ci idzie i jakie koszty bo ja też się przymierzam do tego - fajnie ze wątek załozyłeś, ja nie musiałem
Pozdrawiam
KACPER
  
 
http://www.allegro.pl/item102020106_hokej_dokladka_golf_iii.html

zobaczymy co z tego wyjdzie!!
  
 
Cytat:
2006-05-10 15:56:03, pytlar pisze:
http://www.allegro.pl/item102020106_hokej_dokladka_golf_iii.html zobaczymy co z tego wyjdzie!!



IMHO lepiej wygląda od GTI.
  
 
ale od GTI bardziej by pasowala chyba do moich progow... bo ta od GTI jest na do konca tak samo niska... a ta sie zweza...:/
  
 
Cytat:
2006-05-10 15:49:25, Kacper85 pisze:
daj znac jak ci idzie i jakie koszty bo ja też się przymierzam do tego - fajnie ze wątek załozyłeś, ja nie musiałem Pozdrawiam KACPER


będe informował na bieżąco narazie jestem na etapie poszukiwań takowej dokładeczki, ale nie jest wcale tak łatwo
  
 
u mniew na szrocie koles ma 2 po 50zł od laguny, PS dół zderzaka z halo i bez halo troche sie róznią , ale laguna ma miekka dokłsadke wiec spoko sie da dopasowac, sam o tym myslałem ale doszedłem do wniosku: ze aby to jakos ładnie wygladało trzeba by dołem poszerzyc cały zderzak zeby był podobny do tego z laguny a nie schodził pod auto i nagle dokładka, tylko zeby scianka dokładki stanowiła jakby kontynuacje boku zderzaka.
  
 
ja właśnie widziałem na necie mk7 z dokładką z mondeo MK1.. według mnie dobrze wygląda. niestety zdjęcia w żaden sposób nie dało sie zapisać więc nie pokaże jak wygląda... a strony juz nie moge znaleźc..
  
 
Cytat:
2006-05-10 23:16:10, VinCe pisze:
ja właśnie widziałem na necie mk7 z dokładką z mondeo MK1.. według mnie dobrze wygląda. niestety zdjęcia w żaden sposób nie dało sie zapisać więc nie pokaże jak wygląda... a strony juz nie moge znaleźc..



trzeba bylo robic print screen'a ;]
  
 
Cytat:
2006-05-10 23:53:27, zenq pisze:
trzeba bylo robic print screen'a ;]


no fakt.. nie pomyślałem o takiej opcji...
  
 
tutaj podobny zderzak jak hansa i dokładka z mondeo.

Image Hosted by ImageShack.us

EDIT
dobra juz zmniejszyłem fotke zeby nie było ze utrudniam zycie modemowcom

[ wiadomość edytowana przez: fryszard dnia 2006-05-11 07:56:17 ]
  
 
w razie jakby kto szukal to mialbym na sprzedaz dokladke do Gofra w stanie idealnym, lub zamienie na dokladke od GTI ...tez w stanie idealnym
  
 
ja niestety z realizacją tego projektu musze sie wstrzymać troszku - kwestia materialna ale na 100% będzie zrealizowany
  
 
hehe a ja go zrealizuje ale systemem ratalnym (jak to ktos ma w opisie)... jak znajde tanio dokładke z laguny na szrocie to ją poprostu kupie hehe
  
 
Cytat:
2006-05-09 22:11:17, zniesmaczony pisze:
hans fotka mk7 bakstera z hokejem znajdziesz w wyszukiwarce...byla gdzies w jednym z tematow z hokejem ja ostatnio dopasowywalem hokej do mojej mk4 i uzywalem brzeszczotu i wkretow



odświeżam co prawda temat, ale kurde właśnie nie ma żadnej fotki auta bakstera... wszystkie linki były kiedyś na www.bakster.republika.pl i żadna z fotek juz nie działa. ma ktoś moze w archiwum fotki tego Eśka ?
  
 


niestety aparatu nie mam, wiec tylko taka fotka:] przed chwilą zalozylem!!:] i odrazu przy wyjezdzie polamalem nie wiem jak ja zjade teraz na ulice z tego mojego cudownego podjazdu!!


[ wiadomość edytowana przez: pytlar dnia 2006-05-17 14:27:39 ]
  
 
Zaletą dokładki od Laguny jest to, że się wygina na wszystkie strony, nie odkształca, jest jak z gumy, i nigdy jej jeszcze nie zostawiłem na żadnym podjeździe ani krawężniku. Raz się wyrwała na małym odcinku, ale to na KJS i stanowczo miała prawo (zderzak pękł przy okazji). Prawie można nie zwracać na nią uwagi, bo i tak jej nic nie będzie.

Aha, Pytlar, całkiem fajnie to wyszło. Jednak dalej lepiej bym widział GTI Ale jest


[ wiadomość edytowana przez: Wojo dnia 2006-05-17 14:41:27 ]
  
 
widze ze polakirowałeś tą dokłądke - spoko, tylko czy aby lakier nie popęka jak hokej się bedzie wyginał ?

No i nikt nie ma fotki Bakstera ? znalazłem jedną na poradniku jak sciagnac zderzak, ale jakość taka sobie...wolałbym jakąś lepszą fotke
  
 
ja mam w garażu dokładkę od clio 2 o taką samą jak ta:

i mogę ją sprzedać za 30zł (+ wysyłka) z kawałkiem lub całym zderzakiem bo jest do niego przyczepiona oryginalnie na zszywki