Hokej- dokładka przedniego zderzaka - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-05-17 19:53:35, Kacper85 pisze:
widze ze polakirowałeś tą dokłądke - spoko, tylko czy aby lakier nie popęka jak hokej się bedzie wyginał ? No i nikt nie ma fotki Bakstera ? znalazłem jedną na poradniku jak sciagnac zderzak, ale jakość taka sobie...wolałbym jakąś lepszą fotke



ale polakierowane!! maznelem sprayem z dobranym kolorem do nadwozia
  
 
fotka przodu bakstera:
http://www.nosek.tx.pl/fefkwww/halogenybaks/halogen4.jpg
Moze komus jeszcze się przyda
Ps. dzieki za pomoc Snale
  
 
tak łatwiej

tak sie jeszcze zastanawiam jak to przykręcić, bo z tego co widziałem zderzak na dolnej krawędzi jest bardzo cienki
  
 
ja myśle ze pare wkrętów (ew sruby z nakrętkami) powinno wytrzymać... w zasadzie im wiecej tych srub będzie tym lepiej, bo nie będzie działać siła w paru punktach na zderzak.
ps masz już może tą gume ? bo ja na allegro wyczaiłem za 70zł ... fryszard pisał o 50zł na forum hehe, jeszcze musze pojezdzic po paru szrotach jak bede miał po drodze
ps2. ja sie ciagle zastanawiam jak to bedzie pasowac do zderzaka bez halo, bo on ma tam potem taki rancik...z boku idzie fajnie prosto a potem sie robi taki rancik...ale ostatecznie kupie sobie zderzak pod halo hehe
  
 
z nabyciem hokeja musze sie wstrzymać (chwilowy brak kasy) ale ten od laguny skoro pasuje do wszystkich innych i do takiego myśle że podejdzie i chyba nawet lepiej to będzie wyglądało niż do zderzaka z halo
  
 
hans zaraz ci zrobie fotke dzisiaj nabyłem takie cudo
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us

[ wiadomość edytowana przez: fryszard dnia 2006-05-18 17:50:01 ]
  
 
no ja wczoraj założyłem hokej od golfa.. 5 cm od ziemii teraz mam zderzak a zaznaczam że to zwykły nie GTI
GTI też sobie zakupię
  
 
Cytat:
2006-05-18 18:55:45, VinCe pisze:
no ja wczoraj założyłem hokej od golfa.. 5 cm od ziemii teraz mam zderzak a zaznaczam że to zwykły nie GTI GTI też sobie zakupię



a idz w pan z takim czyms!! ja mam niecale 9cm i wszedzie przychaczam, kombinuje jak wyjechac na ulice a do garage ustawiam soptniowo po 3 deski!!


[ wiadomość edytowana przez: pytlar dnia 2006-05-18 19:24:09 ]
  
 
trzeba było pomyśleć i zrobić zdejmowany a nie dowalić na stałe... poza tym nawet przy takim prześwicie pokonuję garby.. może trochę dłuzej to schodzi ale przejeżdzam..


[ wiadomość edytowana przez: VinCe dnia 2006-05-18 19:34:58 ]
  
 
ja nie mam na stale go zamontowanego

[ wiadomość edytowana przez: VinCe dnia 2006-05-18 19:35:44 ]
  
 
Cytat:
2006-05-18 19:25:35, pytlar pisze:
ja nie mam na stale go zamontowanego [ wiadomość edytowana przez: VinCe dnia 2006-05-18 19:35:44 ]


no to co za problem zdjąc i wjechać tam gdzie niby nie możesz?? przecież to prostsze niż podkładanie 3 desek
  
 
ta dokładka to porażka nie psujcie wizualizacji swoich aut , pod mk7 to wogle nie podejdzie a fee
  
 
zakład ze podejdzie? jak skoncze bedzie pieknie
  
 
Cytat:
2006-05-18 19:38:14, Bandit pisze:
ta dokładka to porażka nie psujcie wizualizacji swoich aut , pod mk7 to wogle nie podejdzie a fee


są gusta i guściki i dobrze.. bo inaczej wszsytkie auta były by takie same....
P.S. a dokładka podejdzie bez żadnego problemu
  
 
Ale faktycznie pod MKVII może to kiepsko wyglądać.
  
 
Cytat:
2006-05-18 16:20:10, fryszard pisze:
hans zaraz ci zrobie fotke dzisiaj nabyłem takie cudo Image Hosted by ImageShack.us Image Hosted by ImageShack.us [ wiadomość edytowana przez: fryszard dnia 2006-05-18 17:50:01 ]


nieno lala!!! mi sie podopa pasi widze elegancko jakby do tego zderzaka stworzona
Fryszard ty będziesz zakładał do swojego ten zderzak co na fotce, bo widziałem że masz teraz bardziej "tuningowy", nie kryje że zajefajny?
  
 
tak ten zderzak co mam bedzie do sprzedania, zakłądam ten co na zdjeciach. ale moim zdaniem ze zeby było dobrze zderzak trzeba lekko przerobic. moze niedługo, w zasadzie to juz zaczołem dokłądka jest szersza spodem jakies 5cm a i bokami(w nadkolach jest dłuzsza po ok 10 na strone wiec ja trzeba skrócic, z dopasowaniem nie ma zadnego problkemu(guma), ale moim zdaniem trzeba zlikwidowac w zderzaku to dolne przetłoczenie a najlepiej poszerzyc cały zderzak dołem.
  
 
fryszard, a oświecisz mnie dlaczego zmieniasz fajny zderzak na seryjny?......a może on już w krótce nie będzie seryjny???

  
 
bo gleba+ zderzak nizszy to jest masakra, zaden podjazd kraweznik nic, a seria plus guna od spodu daje jeszcze mozliwosci pozatym seria niedługo nie bedzie serią
  
 
Cytat:
2006-05-18 23:32:29, fryszard pisze:
... pozatym seria niedługo nie bedzie serią



odetchnąłem