Hokej- dokładka przedniego zderzaka - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-05-18 23:19:37, fryszard pisze:
tak ten zderzak co mam bedzie do sprzedania, zakłądam ten co na zdjeciach. ale moim zdaniem ze zeby było dobrze zderzak trzeba lekko przerobic. moze niedługo, w zasadzie to juz zaczołem dokłądka jest szersza spodem jakies 5cm a i bokami(w nadkolach jest dłuzsza po ok 10 na strone wiec ja trzeba skrócic, z dopasowaniem nie ma zadnego problkemu(guma), ale moim zdaniem trzeba zlikwidowac w zderzaku to dolne przetłoczenie a najlepiej poszerzyc cały zderzak dołem.


no właśnie zderzak na dole jest strasznie wąski, może być problem z zamocowaniem jak możesz cyknij fotke tej dokładki od tyłu i od góry bo tesh już kombinuje (narazie teoretycznie) jak to przypasować
  
 
ok ale to juz jutro. dokładka w oryginale jest zamontowana na zszywki, i tyle, wiec wkrety beda dobrym rozwiazaniem, w zderzaku na bokach mozna spoko zamontowac a z przodu tez sie da bo juz testowo przykrecałem
  
 
super ! mi się naprawde bardzo podoba, dokładeczka pasuje hehe.
Też myślalem zeby zlikwidowac to dolne przetłoczenie...ale jak ? szpachlowac w takim miejscu...a platikarza dobrego w okolicy nie mam, jednemu jak oddałem grill to mi tak zrobil ze potem sam szpachlowałem z włóknem szklanym, bo taką fuszere odwalił.

Moim zdaniem będzie ładnie wygladac, równierz poprosze o więcej fotek skoro masz go juz prowizorycznie zamocowanego
  
 
fryszard i jak tam prace? dawaj fotki!
  
 
jakie fotki chcecie? prace stoja w miejscu z powodu braku czasu. powiedzcie co dokładnie ma byc na fotkach.
  
 
dokładka wraz zderzakiem... jak masz zderzak na aucie jeszcze lepiej, jak nie to nie ważne (tzn i tak zrob fotki hehe), i postaraj się objac na zdjeciu cały zderzak i z boku też porób fotki...hihi
dzieki za odzew


[ wiadomość edytowana przez: Kacper85 dnia 2006-05-21 15:37:37 ]
  
 
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
  
 
super, a ta rade zrobic bok tego zderzaka ? tzn ten bok tkóry jest jeszcze nie przerobiony hehe bo ja nie planuje przerabiac zderzak, ale swoją droga super Ci to wychodzi.... masz talent do takiego dłubania
  
 
Cytat:
2006-05-18 18:55:45, VinCe pisze:
no ja wczoraj założyłem hokej od golfa.. 5 cm od ziemii teraz mam zderzak a zaznaczam że to zwykły nie GTI GTI też sobie zakupię



zblizam sie do ciebie ostatnio zmienilem opony i porzadnie przymocowalem dokladke i dzisiaj wyszlo mi 7cm do ziemi
  
 
Cytat:
2006-05-23 21:59:58, pytlar pisze:
zblizam sie do ciebie ostatnio zmienilem opony i porzadnie przymocowalem dokladke i dzisiaj wyszlo mi 7cm do ziemi


amory Ci już padły a nie zbliżasz się do mnie..
  
 
Cytat:
2006-05-23 22:22:33, VinCe pisze:
amory Ci już padły a nie zbliżasz się do mnie..



bardzo smieszne.... widze, ze nawet nie mam co sie chwalic dopuki nie zaloze jakiegos gwintu jak ty... ehhh...
  
 
Cytat:
2006-05-23 22:27:09, pytlar pisze:
bardzo smieszne.... widze, ze nawet nie mam co sie chwalic dopuki nie zaloze jakiegos gwintu jak ty... ehhh...


ja tylko prawde pisze.. seryjne amory już podziękowały przy sprężynie 6cm... i wcale nie ma się z czego śmiac..
P.S boli Cię bardzo mój gwint?? bo nie kumam o co Ci chodzi... ja mam gwint Ty masz skrzydło cosworthowe...


[ wiadomość edytowana przez: VinCe dnia 2006-05-23 23:11:38 ]
  
 
Cytat:
2006-05-23 22:29:51, VinCe pisze:
ja tylko prawde pisze.. seryjne amory już podziękowały przy sprężynie 6cm... i wcale nie ma się z czego śmiac.. P.S boli Cię barzo mój gwint?? bo nie kumam o co Ci chodzi... ja mam gwint Ty masz skrzydło cosworthowe...



no niestety ja na tych sprezynkach zrobilem jakies 1000km i watpie czy tak zaraz sie mialy wykanczac te amorki...
  
 
Cytat:
2006-05-23 22:31:22, pytlar pisze:
no niestety ja na tych sprezynkach zrobilem jakies 1000km i watpie czy tak zaraz sie mialy wykanczac te amorki...


Twoje zdanie.. EOT
  
 
Cytat:
2006-05-23 22:32:50, VinCe pisze:
Twoje zdanie.. EOT



moje zdanie!! i tak niech narazie zostanie!! wiem ze to nie zdrowe dla amorkow ale narazie brak funduszy na inne rozwiazanie!! jak nie sprzedam autka i zmienie zawieche na kompletna usportowioną (amorki+springi) to dam ci znac!!
  
 
Cytat:
2006-05-23 22:35:31, pytlar pisze:
moje zdanie!! i tak niech narazie zostanie!! wiem ze to nie zdrowe dla amorkow ale narazie brak funduszy na inne rozwiazanie!! jak nie sprzedam autka i zmienie zawieche na kompletna usportowioną (amorki+springi) to dam ci znac!!


dobrze że chociaż jesteś świadom tego co robisz....


[ wiadomość edytowana przez: VinCe dnia 2006-05-23 23:38:19 ]
  
 
Cytat:
2006-05-23 22:35:31, pytlar pisze:
moje zdanie!! i tak niech narazie zostanie!! wiem ze to nie zdrowe dla amorkow ale narazie brak funduszy na inne rozwiazanie!! jak nie sprzedam autka i zmienie zawieche na kompletna usportowioną (amorki+springi) to dam ci znac!!



Skoro brak funduszy to robisz na tyle ile Cię stać, sprężyny max. -40 i zbierasz na kit, a nie tak że za grosze chcesz mieć taką glebe jak VinCe, która go kosztowala trochę więcej niż koszt czterech sprężyn. Ja jak mam kasę to robię, jak mnie na coś nie stać to nie robię, a nie robię to pól środkami

Cytat:
ja mam gwint Ty masz skrzydło cosworthowe...



Mówisz VinCe, że to skrzydlo jest aż tak ciężkie? To w sumie nie ma się co dziwić, że pytlar się do Ciebie zbliża
  
 
o to chodzi, ze te sprezyny baaaaaaaardzo okazyjnie kupilem!! i nie obnizaja one nawet tyle ile sprzedajacy zapewnial... a tyl to mi wrecz podnioslo... jak nei sprzedam samochodu to zaczne pozniej szukac sportowych amorkow. A i nie chce takiej gleby jak Vince bo do garazu juz wogole nie wjade....:/
a przod mi sie tak obizyl bo ostatnio opony zmienilem dla tych co niedoczytali!!
  
 
Hej Panowie temat dotyczy hokeja a nie zawieszenia w aucie Pytlara
  
 
co do hokeja...

juz sie troche poobcieral po kilkunastu dniach jezdzenia....